Віртуальна приймальня

*П.І.Б.:
*Електронна пошта:

*Запитання:

  Запитання Максимум 2000 символів

Поля з зірочкою є обов'язковими для заповнення

Директор не спілкується з анонімними відвідувачами
та не відповідає на запитання, що не стосуються Інституту журналістики та Інституту масової комунікації.

У випадку відсутності директора (відрядження, відпустка) всі накопичені протягом цього часу повідомлення не залишаться без уваги...

АдмінАвтор: Ткаченко Тетяна Олексіївна
Доброго дня! В цьому році закінчила юридичний коледж НУ ОЮА (маю диплом молодшого спеціаліста). Також вступила до Юридичної академії на 4 курс (заочна форма). Чи можу я наступного року вступити до КНУ ТШ на денну форму факультет журналістики? Якщо так, які вступні іспити чи ЗНО потрібно, та на який курс можна вступити (враховуючи шо це друга вища освіта) ?


Написано: 24.09.2019
Вам краще вступати вже в магістратуру до нас. ЗНО з іноземної мови, а у нас буде фахове випробування. Усе це почнеться весною, тому стежте за сторінкою для абітурієнта на нашому сайті


Автор: Гречух Олег Ігорович
Добрий день. Чи можливе переведення студента-контрактника на державне замовлення відповідно до результатів сесії (відсутність пільг), якщо є вакантні місця на його освітній програмі ("Медіапродюсування")? Зокрема можна виділити громадську діяльність та високий рейтинговий бал при вступі. Якщо так, то який порядок подання заяв, переведення в загальному? А також цікаво щодо того, чи можливо здійснити переведення на першому році навчання (бакалаврат). Завчасно дякую за відповідь


Написано: 01.12.2019
Переведення можливе після першого курсу через приймальну комісію влітку. Щодо бюджету: теоретично - так, практично - навряд чи буде на той момент вільне бюджетне місце у нас


Автор: Хилько Анастасія Олександрівна
Доброго дня ! До якого числа має прийти лист запрошення на посвяту ?


Написано: 19.08.2019
31 серпня.


Автор: Четверикова Ольга Сергіївна
Доброго дня! Я закінчую 4 курс правознавства в Університеті державної фіскальної служби, я хочу поступати на магістратуру на журналістику, це можливо?


Написано: 19.03.2018
Можливо


Автор: Бевз Олексій Дмитрович
Доброго вечора!
Чи можу я перевестись до вас на 2 курс на спеціальність "Журналістика"?


Написано: 02.03.2018
Можете


Автор: Галінкова Ганна Леонідівна
Добрий день! Я хочу запитати стосовно творчих заліків на бакалавра .Якщо я подаю на спеціальності журналістика і реклама та зв'язки з громадськістю я повинна на кожну спеціальність писати залік чи як ?


Написано: 12.06.2018
Заліку у нас нема


Автор: Більчук Ольга Петрівна
Добрий день! На сайті МОН опубліковано Наказ №409, в якому йдеться про відміну творчого заліку на спеціальність журналістика. Скажіть будь ласка чи поширюється це і на ЧНУ? Які тоді сертифікати будуть необхідні для вступу і який приблизний мінімальний прохідний бал на цю спеціальність за минулий рік? Дякую.


Написано: 29.06.2018
Щодо ЧНУ - не знаю


Автор: Слабко Марія Віталіївна
Доброго дня!Чи можу я перевестися у ІЖ на режисуру з Інституту Філології після 1 курсу та зберігти своє бюджетне місце? Якщо це можливо, то до кого треба звертатися?


Написано: 10.10.2018
Можна, але на контракт, через приймальну комісію з 10 липня


Автор: Рудакова Тетяна Олександрівна
Добрий вечір!
Я навчаюся на 3 курсі за спеціальністю "Журналістика" в Київському міжнародному університеті (КиМУ).
Маю велике бажання перейти до КНУ на спеціальність "Медіапродюсування".
Хвилює питання щодо академ.різниці.
Чи можливо це зробити цього року?
Якщо можливо,то що для цього потрібно?
Буду вдячна за будь-яку інформацію.


Написано: 06.09.2018
Це треба робити через приймальну комісію з 10 липня. Приходьте, вам у нас все пояснять


Автор: Клімук Ігор Сергійович
Доброго дня! Хотів запитати, чи буде у 2019 році творчий залік із "журналістики"? Якщо так, то коли?


Написано: 14.04.2019
Ні, творчого заліку не буде


Автор: Абитуриентка Луганской Области
Здравствуйте! Можно-ли поступить на бюджет, специальность "кинооператор" по программе Донбасс-Украина, если на специальность всего 3 (так написано на сайте) бюджетных места? Обязательно ли баллы должны быть не ниже 120, или для абитуриентов с Донбасса другие условия? И где сдается творческий конкурс? В Университете или по этой программе?


Написано: 13.04.2019
Програма Донбас-Україна реалізується не всіма закладами вищої освіти (ЗВО). Актуальний перелік таких ЗВО знаходиться за посиланням https://mon.gov.ua/ua/zhitelyam-donbasu-ta-krimu/studentam/o svitni-centri/osvitni-centri-donbas-ukrayina
Київський національний університет імені Тараса Шевченка не входить до переліку тих ЗВО, на базі яких реалізується програма Донбас-Україна.

Зазначені на сайті бюджетні місця - це інформація 2018 року. Про кількість бюджетних місць в 2019 році ми знатимемо у липні.

Ви можете брати участь в конкурсі на вступ за освітною програмою "кіно-, телеоператорство" за рахунок державного бюджету. Дійсно, у Вас має бути не менше 120 балів з двох конкурсних предметів: української мови та літератури і історії України. Якщо Ви маєте довідку тимчасово переміщеної особи, то обов'язково надайте її копію до відбіркової комісії Інституту журналістики. Це може допомогти Вам перевестись на бюджет, якщо не пройдете за конкурсом і оберете вступ на контракт.

Творчий конкурс потрібно здавати в Інституті журналістики (м. Київ, вул. Ю. Іллєнка, 36/1).


Автор: Ткачук Марія Іванівна
Чи можна перевестись з філологічного факультету в коледжі на журналіста в університет?


Написано: 09.11.2017
Ні


Автор: Сафронюк Дарья Григорівна
Доброго дня,
1. хочу запитати, чи працює на час дистанційного навчання методист та які години роботи. Телефонувала на різні номери але відповіді так і не отримала.
2. Якщо студент отримує роботу після практики, але вже відбулася вчена рада, як отримати індивідуальне навчання?


Написано: 05.02.2018
1. Методисти працюють за різними графіками до 28 лютого. Телефонуйте в приймальню або в навчальну частину.
2. Наступна вчена рада на початку березня.


Автор: Карпенко Марія Едуардівна
Добрий день!
Скажіть, будь ласка, до кого чи куди звертатись, якщо не приходить соціальна стипендія? (Отримую як внутрішньо переміщена дитина).


Написано: 07.02.2018
До Корнєєва Віталія Михайловича


Автор: Шаховець Денис Васильвич
Доброго дня!
Я - студент 4 курсу Університету державної фіскальної служби України. Здобуваю спеціальність "фінанси і кредит". Вже майже рік працюю штатним журналістом порталу Sport.ua. Цікавить можливість перехресного вступу на "Спортивну журналістику".
Дякую за відповідь.


Написано: 26.10.2017
Вступайте до нас на Спортивну журналістику


Автор: Студентка 1 курсу магістратури
Добрий день. Я студентка 1 курсу магістратури, ж-ка та медіакомунікації. Всі попередні семестр отримувала соціальну стипендію (КНУ ІЖ). . У цьому році я не отримую її з невідомих причин, в списку виділена червоним. У попередньому семестрі (остання сесія бакалаврату) перездач не було. Чи призначається соціальна стипендія при вступі на 1 курс магістратури повторно, з нуля? Чи до уваги беруться перездачі за випускний семестр 4 курсу, що не дають права одержувати соц стипендію?


Написано: 01.11.2017
Призначається з нуля. Зверніться до В.М. Корнєєва


Автор: Миронова Катерина Іванівна
Скажіть будь ласка, чи можна перевестися на 2 семестр першого курсу в Інститут журналістики на спеціальність «Аудіовізуальне мистецтво та виробництво» з Інституту філології, чи це взагалі можливо?


Написано: 11.11.2017
Ні, тільки після першого курсу


Автор: Більчич Анастасія Вітіліівна
Добрый день. Підкажіть будь ласка, чи буде творчий конкурс в 2018 році? Як я розумію шанси на вступ залежать від ЗНО?


Написано: 15.11.2017
Буде тільки творчий залік на спеціальність "журналістика" до подачі документів. На спеціальність "Аудіовізуальне мистецтво та виробництво" буде творчий конкурс


Автор: Іллєнко Георгій Андрійович
Добрий день! Чи кожного року вступники можуть подавати документи на одну зі спеціалізацій "Аудіовізуального мистецтва і кіновиробництва"? І якщо ні , то чи набиратимуться абітурієнти на факультет у 2018 році?


Написано: 23.11.2017
Так, набір буде.І за спеціалізаціями


Автор: Манько Марія Олександрівна
Вітаю! Нещодавно я дізналась, що в цьому році абітурієнти будуть складати творчий залік. Скажіть, будь ласка, що це буде за єкзамен? На яких спеціальностях з 4 він буде? Також, я чула таку фразу: "Тільки при умовному "заліку" можна буде подавати документи". Що означає "умовному "заліку"? И нарешті дуже цікаво, чому ви вирішили ввести цей іспит. Я читала, що в 2017 році творчий конкурс відмінили в якості єксперименту, щоб перевірити, як це вплине на контингент абітурієнтів. Невже відсутність творчого справило негативний вплив?


Написано: 28.12.2017
Це рішення МОН ввести замість творчого іспиту залік. Він триватиме до початку подачі документів. Маю надію, що всі отримають цей залік і матимуть змогу подати документи.


Автор: Шульга Анастасія Русланівна
Доброго дня. Я навчаюсь на першому курсі магістратури спеціальність "Журналістика та медіакомунікації". В понеділок внесли кошти за наступний семестр навчання. Телефоную в контрактний відділ (481-43-04), щоб дізнатись, чи кошти надійшли, ніхто не бере слухавку. В кого ще я можу дізнатись про це?


Написано: 24.01.2018
Можна телефонувати прямо до бухгалтерії


Автор: Нагірняк Юлія Романівна
Студентка 2 курсу магістратури, медіакомунікації.

У загальних правилах КНУ щодо нарахування стипендій (додаток 2, с. 19, п. 2: http://bit.ly/2n8ukL4) вказано, цитую: "Рейтинги успішності студентів... складаються за результатами останнього семестрового контролю за кожним факультетом (інститутом, коледжем), курсом і за кожною спеціальністю (напрямом підготовки) на підставі показників оцінювання навчальних досягнень".

Рейтинг в ІЖ складено ЛИШЕ за курсом: http://bit.ly/2BsysKx
"Медіакомунікації" та "Журналістика: соціальні комунікації" (жур-ка+реклама+ЗГ+видавці) — різні спеціальності/напрями підготовки, для яких складені різні навчальні плани. Принаймні директор Різун так пояснював нам, чому єдина група медіакомунікацій буде ходити на семінари, поки решта другого курсу магістратури проходитиме практику. Зокрема, усі соцкомунікації мали 2 тижні начитки у вересні, практику та її захист і 3 іспити без аудиторних занять; медіакомунікації — у вересні-грудні лекції, семінарські заняття та 4 іспити. Предмети та викладачі також відрізнялися. Зрештою, вийшло так, що середній бал у соцкомунікацій значно вищий від медіакомунікацій (~90 проти ~75). По суті, весь кінець списку — це група медіакомунікації. І проблема не в тому, що студенти однієї групи менше стараються, вони просто були оцінені в інших умовах за іншими критеріями.

Інші факультети та інститути оцінюють студентів буквально за групами (ділять і за спеціальностями, і за освітніми програмами). Як приклад див. рейтинг магістрів ІМВ: http://bit.ly/2n91lqv

Прошу адміністрацію прокометувати ситуацію.


Написано: 25.01.2018
Ми так і робимо - за курсами та спеціальністю. Студенти 1 і 2 курсів навчаються за новим переліком спеціальностей, де є, на жаль, тільки одна назва 061 "журналістика", яка об'єднує різні освітні програми, через те різні освітні програми і потрапляють в один рейтинговий список. Окремо іде спеціальність "Аудіовізуальне мистецтво та виробництво".


Автор: Власенко Юлія Сергіївна
Добрий день. Нещодавно студенти дізналися що у січні і лютому опалення будівлі здійснюватись не буде, а навчання буде здійснюватись дистанційно. При цьому ви підвищили вартість навчання на 5%. Тобто, чотири тисячі на місяць ми будемо сплачувати за те що викладач "скине" завдання на електронну пошту? Питання №2 - Чому ВНЗ маючи достатні профільні зв'язки, не допомагає студентам у пошуку практики? Питання №3 - Чому в ВНЗ така не достатня технічна база? Оператори і режисери на другому курсі професійну відео камеру ще в очі не бачили!


Написано: 06.10.2017
Шановна Юліє Сергіївно, особливий графік навчального процесу у КНУ імені Тараса Шевченка - це вимушений крок. Держава фінансує університет тільки за статтями "зарплата" та "стипендія". Не мені вам розказувати, як підвищуються ціни на все, в тому числі й на комуналку. Для такої великої структури, як КНУ імені Тараса Шевченка, комунальні платежі - це сотні мільйонів гривень. Де їх брати? Не буде університет платити - все одно буде у корпусах холодно, бо відключать і тепло, і світло, і воду. Тому треба економити. Ректорат та вчена рада університету разом зі студпарламентом університету прийняли рішення про оптимізацію навчального процесу взимку на всіх факультетах, в тому числі і на нашому факультеті, який називається інститут журналістики. Але це зроблено в рамках законних і ніяких порушень нема. Навчання студентів бакалаврату складається з 50% аудиторних занять, 50% самостійної роботи, у магістрів 40% аудиторних, 60% самостійної роботи. Планування здійснюється за принципом, що у студента 9-годинний робочий день, 5-денний тиждень, 52 тижні навчання, з них 12 тижнів канікул (3 тижні взимку, 8 - влітку), 6 тижнів сесії, 34 тижні теоретичне навчання (170 днів). Крім того у семестрі 15 аудиторних тижнів, 2 тижні самостійної роботи, за рік 30 плюс 4. Перестановки відбулися таким чином, що канікули три тижні будуть до 23 січня, а 4 тижні та два тижні сесій перенесено на період з 24 січня до кінця лютого, тобто у грудні та червні сесії будуть коротшими.
Підвищення оплати передбачено контрактом, це пов*язано з інфляцією.
Питання №2. Допомагаємо, де можемо, але дозволяємо студентам і самим шукати місце практики, це залежить від спеціальності.
Питання №3. Саме в операторів гарна технічна база, у них сучасний телекомплекс. Саме оператори нашими камерами ведуть різні зйомки, в тому числі і роблять Новини КНУ. Може, студент не ходить на заняття? Поцікавтеся у методиста успішністю студента.


Автор: Ткаченко Оксана Михайлівна
Добрий день! Скажіть, будь ласка, за яких умов можна отимати індивідуальний графік?


Написано: 14.08.2017
За умов працевлаштування, хвороби та догляду за дитиною


Автор: Савчук Людмила Володимирівна
Доброго дня. Володимир Володимирович,в цьому році мій син поступив до Вас на спеціальність кінотелеоператор (на контракт).У договорі платником вказана я одна. Чи можу я переписати договір на двох батьків?


Написано: 09.09.2017
Ні, має бути один платник


Автор: Симоненко Катерина Віталіївна
Вітаю!
Якщо я не захищала диплом бакалавра в минулому році, я маю право в цьому році захищатися з іншою темою?


Написано: 14.09.2017
Ні, можете і зі старою темою


Автор: Манько Марія Олександрівна
Доброго дня! Скажіть, будь ласка, коли приблизно будуть правила прийому на 2018 рік?


Написано: 23.09.2017
У грудні


Автор: Малашок Катерина Андріївна
Доброго дня!

Як можливо оформити вільний графік відвідування занять?

Дякую за відповідь.


Написано: 25.09.2017
Треба працювати за спеціальністю, мати лист від роботи і дозвіл нашої вченої ради


Автор: Біланенко Олег Юрійович
Доброго дня.
Скажіть будь-ласка, якщо студент навчається заочно на бюджетній формі навчання, але в заліковці має трійки, чи переведуть його на контрактну форму навчання.
Чи це тільки при умові отримання двійки за екзамен?


Написано: 29.09.2017
Переведуть, але не розумію, чому треба переходити на контракт


Автор: Горбань Лариса Петрівна
Скажіть будь ласка, якщо при подачі документів на навчання за кантрактом замість одного з батьків буде присутня сестра (вона буде платником) - таке можливо? Чи потрібно мати якесь доручення?


Написано: 02.08.2017
Присутнім має бути платник!


Автор: Пилип Оксана Михайлівна
Доброго вечора. Чи можливо перевестися з одного факультету ( для прикладу із історичного) на журналістику протягом першого року навчання? Якщо здавати академрізницю, то підготовка має бути самостійною? Чи повинна я в такому випадку відшкодовувати кошти? Я зможу перевестися тільки при умові якщо буде бюджетне місце? Буду щиро вдячна за вашу відповідь.


Написано: 01.08.2017
Перевестися можна тільки на другий курс після закінчення першого курсу на історичному. При цьому академічна різниця не повинна бути більшою 10. Переведення до нас тільки на контракт


Автор: Сіденко Ангеліна Валеріївна
Доброго дня!Скажіть будь-ласка коли відбувається творчий конкурс і який код на спеціальність "Журналістика"?


Написано: 17.07.2017
Творчого конкурсу нема


Автор: Колісник Руслана Степанівна
Добрий день! Підкажіть, будь ласка, коли будуть опубліковані попередні рейтингові списки? Дякую


Написано: 17.07.2017
Скоро будуть


Автор: Студентка інституту журналістики
Добрий день! Скажіть, будь ласка, коли на сайті буде опубліковано графік навчального процесу в 2017-2018 н.р. (заочна форма)?


Написано: 16.07.2017
Перед вереснем


Автор: Ілюк Василь Йосипович
Добрий вечір! Скажіть, будь ласка, вступ на напрями "журналістика та соціальна комунікація" і "Видавнича справа та медіаредагування" відбувається окремо, чи в рейтинговий список потраплять абітурієнти з обох напрямів, і державні місця будуть між ними розподілені? Адже у правилах прийому вказано, що конкурс в Інститут журналістики окремий для всіх напрямів, окрім цих двох.
Дякую


Написано: 16.07.2017
Вступ на освітні програми "Журналістика та соціальна комунікація" і "Видавнича справа та медіаредагування" відбувається окремо. Рейтинговий список формується окремо для кожної освітньої програми. Державні місця видаються спільно для всіх освітніх програм спеціа "061 - Журналістика" з подальшим розподілом на кожну освітню програму окремо. У додатку 2.3 не зазначено фразу: "конкурс окремий" біля цих освітніх програм, оскільки вони прописані окремими рядками. Всі інші освітні програми об'єднані по декілька в один рядок, тому і є напис: "конкурс окремий"


Автор: Назарук Аліна Олександрівна
Доброго дня. Скажіть, будь ласка, чи є у 2017 році на спеціальності "Журналістика то соціальна комунікація " і "Реклама та зв"язки з громадськістю" творчий конкурс.


Написано: 17.07.2017
Ні нема


Автор: Колісник Руслана Степанівна
Добрий вечір! Підкажіть, будь ласка, коли буде відома кількість бюджетних місць на спеціальність "Журналістика та соціальна комунікація"?
Дякую.


Написано: 13.07.2017
Невідомо. Це залежить від МОН


Автор: Кондратюк Ольга Олександрівна
Доброго дня! Скажіть, будь ласка, чи є державні місця на ведучого програм телебачення?


Написано: 13.07.2017
Інформації ще нема


Автор: Студентка Інституту Журналістики
Добрий день! А при яких умовах можливе переведення студента з контракту на бюджет? І що для цього потрібно зробити?


Написано: 26.06.2017
При наявності вільного бюджетного місця


Автор: Смірнова Яна Олександрівна
Добрий день! Я за таким питанням. Підкажіть будь ласка. У минулому році була відрахована з заочної форми віділення по спеціальності "Журналістика". У цьому році хочу відновитись. Я повинна написати заяву у приймальну комісію з усім пакетом документів. Чи правильно я розумію? Та підкажіть будь ласка до якого числа працює приймальна комісія? Вельми дякую! З нетерпінням чекаю на відповідь.


Написано: 02.07.2017
Саме так. Заяву бажано подати до 25 липня


Автор: Жовтоног Ірина Сергіївна
Доброго дня. На офіційній сторінці інституту не можу знайти програми фахового іспиту для магістрів "Журналістика та медіакомунікація"і програми додаткового іспиту для неспоріднених спеціальностей. Дякую


Написано: 12.07.2017
Не існує програми додаткового іспиту. Для додаткового іспиту беруться завдання з основного іспиту


Автор: Мунтян Віталія Сергіївна
Хочу вступати до Вас на факультет журналістики.
Мій тато є учасником АТО. Він і зараз там знаходиться.
Чи поширюються на мене пільги при вступі? Які саме?
Звертаюсь до Вас, бо в правилах прийому прочитала, що пільги поширюються на дітей учасників АТО, які загинули.
Дякую.


Написано: 13.07.2017
Діти учасників бойових дій мають заявити про свій статус під час подачі оригіналів (при укладанні контракту). Такі особи будуть мати право першочергового зарахування на незаповлені бюджетні місця. Дозарахування у останній етап.


Автор: Випускниця Спеціальності РЗГ
Добрий день! Я випускниця, бакалавр. Скажіть, будь ласка, чи отримаємо ми дипломи 29 червня? Дякую


Написано: 23.06.2017
Сподіваємося!


Автор: Боринець Ярина Ярославівна
Доброго вечора! Я студентка Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича, закінчила 2 курс за спеціальністю "журналістика", навчаючь на бюджеті. Після двох років навчання тут я зрозуміла, що мій університет не дає мені можливості розкритись, не бачу перспектив і майбутнього. Тому планую перевестись у Київський національний університет ім. Тараса Шевченка, а саме на одну зі спеціальностей Інституту журналістики.
Запитання наступне.
Скажіть, будь ласка, чи є можливість перевестись на 3 курс на одну із спеціальностей зі збереженням державного місця?


Написано: 25.06.2017
...зі збереженням державного місця - ні!


Автор: випускниця Магістратури журналістика
Коли буде відома точна дата церемонії вручення дипломів випускникам магістратури? В кого не запитаєш , ніхто нічого не знає.


Написано: 22.06.2017
Планується 29 червня о 14.00


Автор: Шкурина Анастасія Володимирівна
Доброго дня! Я навчаюсь на 3 курсі ОНУ імені І.І. Мечникова на факультеті романо-германської філології, спеціальність "Англійська мова та література". Планую після отримання диплома бакалавра вступати до КНУ на спеціальність "Реклама та зв'язки з громадськістю". Скажіть, будь ласка, чи можна після 4 курсу ОНУ вступити відразу на другий до ІЖ? Або де я можу отримати таку інформацію? Дякую за відповідь.


Написано: 16.05.2017
Вступайте в магістратуру за освітньою програмою "Журналістика та медіакомунікації", там передбачено спеціалізації з реклами або піару. Щодо бакалаврату, то тільки на перший курс


Автор: Бевз Артем Ігоровис
Доброго дня! Я учень 11 класу, хочу цього року вступати до вас на спеціальність "Журналістика". Проблема в тому, що на початку року на сайті в переліку предметів ЗНО англійська не була зазначена, а замість неї був творчий конкурс. Чи можу я вступити до вас, якщо я не здаю англійську мову?


Написано: 18.05.2017
На жаль ні


Автор: 1 рік магістратури заочна форма
Добрий день!
Хотіли спитати чи є вже розклад сесії для заочної форми (1рік магістратури, спеціальність журналістика)?
Завчасно дякуємо


Написано: 30.05.2017
Вже є


Автор: Куккліновська Дарія Юріївна
Доброго дня!
Отримала освітній ступень бакалавра за спеціальністю "реклама та зв'язки з громадськістю" 1 2016 році. Чи відкрита у вас заочна форма навчання на магістратурі за цією спеціальністю? Чи є в наявності програма вступних випробувань на дану спеціальність?
На жаль, на даному сайті не знайшла необхідної інформації: http://www.journ.knu.ua/abit/programi-vstupnix-viprobuvan-os %20-magistr/.
Дякую за увагу. Чекатиму Вашої відповіді.


Написано: 02.06.2017
Так, заочна форма є. Окремо програми для вступу заочників нема. Програма спільна для стаціонару й заочників


Автор: Чагарна Олександра Олександрівна
Доброго дня!
Чи є цього року бюджетні місця? Якщо так, то яка їх кількість?
Також хотілося б уточнити інформацію стосовно подачі документів та творчих конкурсів. Коли вони розпочнуться?


Написано: 04.06.2017
Інформації про бюджетні місця ще нема. Творчий конкурс тільки на спеціальність "аудіовізуальне мистецтво та виробництво"


Всього запитань: 4153
Сторінка: 1 2 3 4 5 6 7
Час генерації: 0.007 сек