Журналістика, публіцистика, художня література мають тривалу історію, спільні джерела й нерозривні зв'язки. Не випадково у цьому випуску збірника "Образ" поєднані наукові статті, що стосуються проблем релігійно-духовних, образно-поняттєвих, літературно-критичних, історико-журналістських.
Це широкий пласт питань, що віддзеркалюють і часи давноминулі, і день вчорашній, сьогодення і навіть майбутнє. Наукові дослідження не лише відтворюють об'єктивні факти, виявляють зв'язки, паралелі й суперечності існуючих явищ, аналізують їх, а й пропонують гіпотези, власні висновки, подають підсумки архівних чи бібліографічних пошуків.
Літературознавчі розвідки професорів І. Мегели та М. Тимошика виступають тут певним камертоном глибокого і проникливого погляду в таємниці творення і розшифрування літературних образів (матриця Едіпа та історично-художні реалії гетьмана Мазепи). У цьому контексті важливі також естетичні орієнтації та мистецькі засади "хатянина" М. Євшана, проаналізовані донецькою дослідницею Л. Бахаєвою, та методи творення літературних портретів, викладені аспіранткою М. Вороновою.
Різнобічні явища українського інформаційного простору простежуються з погляду історії й сьогодення, рекламного іміджу й охорони довкілля, сповідування християнських чеснот і професійних принципів. Власне, це та розмаїта палітра духовного світу, що не вичерпуються ніколи.
Запрошуємо до спільної розмови!
© Інститут журналістики. Усі права застережені
Посилання на матеріали цього видання під час їх цитування обов'язкові