Шановний читачу!
У першому цьогорічному томі розлого представлено лекційний фонд Інституту журналістики.
Лекції, цікаві не лише студентам, а й широкому загалу науковців і практиків видавничо-поліграфічної галузі, подала кафедра видавничої справи та редагування – "Розмірні параметри книжкових та газетно-журнальних видань" (проф. Тимошик М. С.) та "Роль художника, художнього та технічного редакторів у друкованому виданні" (к. філол. н. Шевченко В. Е.).
Змістовною та пізнавальною є стаття, присвячена ювілею навчального за- кладу, професора Ярмиша Ю. Ф. (кафедра періодичної преси) "Київський національний університет імені Тараса Шевченка: 170 років діяльності".
Розгорнуто й аргументовано про деталь і подробицю йдеться в лекції канд. філол. н. Святовця В. Ф. (кафедра історії літератури та журналістики).
У рубриці "Моніторинг ЗМК" варто звернути увагу на статтю Динікової Л. Ш. "Кримськотатарський друк", а в рубриці "Дисертаційне дослідження" цікаву новизною тему порушує Радчик Р. В. "Публіцистика Уласа Самчука у контексті українського державотворення".
У випуск уміщено статтю студента Інституту журналістики Дмитра Іванова "Проблеми формування професійної культури українського журналіста в умовах сучасного медіа-простору".
© Інститут журналістики. Усі права застережені
Посилання на матеріали цього видання під час їх цитування обов'язкові