Спецкурс орієнтований на студентів спеціальностей «журналістика», «ме-неджмент», а у більш детальному контексті – «видавнича справа та редагування».
Курс призначений розкрити тенденції, що лежать в основі дизайну друко-ваних видань – періодичних, неперіодичних, друкованих реклам, логотипів. Ви-вчення закономірностей, які визначають оформлення, «обличчя» друкованих ви-дань, знання складових елементів і їх стійких сполучень, стандартів з видавничої справи, композиційних засобів, прийомів, законів, дають підстави для з’ясування повного циклу додрукарського процесу роботи з виданням – від задуму до оригі-нал-макету, отже, і створення власного видання із заданими параметрами.
Спецкурс охоплює основні положення нормативних курсів для студентів спеціальності «видавнича справа та редагування»: режисура та архітектоніка ви-дання, технічне та художнє редагування, видавничі стандарти, художнє оформ-лення видання, макетування та верстка. Студентам спеціальності «журналістика», які не вивчають названі курси, планується стисло надавати знання з даних пред-метів у їх практичному застосуванні при конструюванні зовнішньої форми друко-ваного видання.
© Інститут журналістики. Усі права застережені
Посилання на матеріали цього видання під час їх цитування обов'язкові