Віртуальна приймальня

*П.І.Б.:
*Електронна пошта:

*Запитання:

  Запитання Максимум 2000 символів

Поля з зірочкою є обов'язковими для заповнення

Директор не спілкується з анонімними відвідувачами
та не відповідає на запитання, що не стосуються Інституту журналістики та Інституту масової комунікації.

У випадку відсутності директора (відрядження, відпустка) всі накопичені протягом цього часу повідомлення не залишаться без уваги...

АдмінАвтор: Студентка Другого Курсу
Добрий день, я поновлююся в Інституті журналістики на другий семестр другого курсу. Підкажіть будь ласка, чи академічна різниця обов'язково повинна бути складена до початку навчального семестру?


Написано: 20.01.2017
бажано, адже наказ на поновлення видається тільки після складання академрізниці


Автор: Студентка другого курсу
Добрий день!
Чи планується в 2017-2018 роках відкриття заочної форми для спеціальності "реклама та зв'язки з громадськістю"?
Дякую за відповідь!


Написано: 22.01.2017
так


Автор: Олексієнко Дар*я Олександрівна
Доброго вечора, підкажіть, будь ласка, чи потрібно буде у цьому році здавати творчий конкурс для вступу на спеціальність "реклама та зв'язку з громадськістю" на 1 курс бакалаврату?


Написано: 19.01.2017
Ні


Автор: Студентка четвертого курсу
Добрий день, скажіть, будь ласка, чи можливо перездати іспити за попередні роки? Якщо так, то до кого звертатись з цим питанням?


Написано: 15.01.2017
Пишеться заява на ім*я ректора, в якій ви обгрунтовуєте необхідність перескладання, приносите її мені на підпис. Отримати червоний диплом - це не аргумент! Дирекція робить на ім*я ректора подання з проханням вам це дозволити - і теж з обгрунтуванням.


Автор: Іванова Ольга Митрофанівна
Доброго вечора! Підскажіть будь ласка, який прохідний бал необхідно набрати, щоб пройти (як на контракт так і на державне замовлення), на факультет журналітик? Ще, якщо творчі доробки відмінили, а вони є в наявності чи можна буде їх подавати???


Написано: 28.12.2016
Прохідний бал буде відомий після подачі документів усіма абітурієнтами. Щодо творчих доробків. Їх подавати немає сенсу, бо мають значення тільки бали ЗНО.


Автор: Срібна Марія Інорівна
Чи може студент здати роботу пізніше визначеного терміну? І чим цей термін має регулюватись, і хто дає право визначати дедлайн?


Написано: 19.12.2016
Усе залежить від викладача, він визначає дедлайн


Автор: Михальчишина Наталія Іванівна
Доброго дня. Підкажіть будь ласка , на першому курсі чи обов'язково відвідувати всі 17 годин фізкультури? Якщо так, то чи йде вона до диплому? Якщо ні, то що буде, якщо не виходити всі години. Дякую і вибачте, якщо некорректно поставлене запитання.


Написано: 16.12.2016
Фізкультура - це факультатив, тому відвідування не обов*язкове. До диплому ця дисципліна йде, якщо ви її обрали


Автор: Козлова Анастасія Олександрівна
Доброго дня!

Мене звати Анастасія, я студентка другого курсу факультету германської філології Київського Національного Лінгвістичного Університету. Зараз я вивчаю польську та англійську мови, але не впевнена, що буду в змозі навчатися на денній формі і надалі - мої батьки живуть в Донецькій області і фінансової допомоги не отримую.
Мій університет не надає можливості працювати та навчатися одночасно, а це зараз для мене єдиний шанс не закидати свою освіту.
До вступу я займалася журналістикою, маю сертифікат про позашкільну освіту і надалі хотіла б будувати кар'єру в цій сфері. Наразі, мене цікавить можливість переведення до Інституту журналістики КНУ на заочну форму навчання за спеціальністю "Журналістика та соціальна комунікація", або "Реклама та зв'язки з громадськістю"." Чи є це можливим на зимових канікулах, якщо я навчаюся за державним замовленням і не можу навчатися за контрактом?

Чекаю на відповідь!


Написано: 17.12.2016
Анастасіє, така можливість є, але вартість навчання у нас дуже висока. Ви пишете заяву на ім*я свого ректора з проханням дозволити перейти до іншого університету. Потім приходите до нас і пишете заяву на ім*я нашого ректора.


Автор: Срівастава Людмила Валентинівна
Добрий день! Підкажіть, будь-ласка, строк сплати за навчання за ІІ семестр (ІЖ, спеціальність "Реклама та зв'язки з громадськістю" бакалавр І курс). Де можна отримати 2-ий екземпляр контракту на навчання?


Написано: 02.12.2016
Підійдіть до Галини Пилипівни у студстіл (4 поверх)


Автор: Поповичук Олеся Олександрівна
Вітаю!
Я випускниця Інституту журналістики, отримала бакалавра в 2008 році. Наразі проживаю в США і намагаюся зробити евалюацію свого диплому. Компанія-перекладач потребує верифікацію диплому інститутом. Я маю форму для верифікаціі, яку вже заповнила, тільки необхідно, щоб її було відправлено з офіційного і-мейлу інституту на і-мейл вищевказаної компанії. Підкажіть, будь ласка, до кого я можу звернутися з таким проханням. Дякую!


Написано: 03.12.2016
Надішліть на поштову скриньку інституту форму journ@univ.kiev.ua


Автор: Петрова Екатерина Ивановна
Когда будет точно известно за зимние каникулы ?


Написано: 28.11.2016
На цю хвилину є вказівка ректора, що все залишається, як було. Див. http://www.univ.kiev.ua/news/8220


Автор: Студент історичного факультету
Вітаю!
Наразі я навчаюся на 1 курсі бакалаврату історичного факультету КНУ імені Шевченка. Маю на меті перейти на 2 курс в Інститут журналістики на спеціалізацію "Журналістика та соціальні комунікації", зберігши місце державного замовлення. Скажіть, чи можливо це? Які іспити (заліки) маю складати?
Дякую.


Написано: 19.11.2016
Можна влітку через приймальну комісію, коли вас переведуть на 2 курс на історичному. Щодо державного місця, то це питання має вирішувати ректор. Вам доведеться складати академрізницю за перший курс


Автор: Григоренко Олена Костянтинівна
Навчання в інституті журналістики проходить у другій половині дня?


Написано: 20.11.2016
Поки так


Автор: Иванова Ивана ивановна
Здравствуйте. Скажите,пожалуйста, каникулы зимние будут продлевать, или нет ?


Написано: 16.11.2016
Ще не відомо


Автор: Сегедій Ольга Мирославівна
Доброго дня. Я студентка 1-го курсу,заочної форми навчання.
Я хочу перейти на дистанційну форму навчання, тому що перебуваю закордоном. Як я може це зробити?


Написано: 16.11.2016
У нас нема дистанційної форми навчання.


Автор: Єсипович Катерина Петрівна
Доброго дня шановний Володимире Володимировичу! Підкажіть будь ласка чи відповідає дійсності інформація з підготовчого віддлення про скасування творчого конкурсу при вступі до Вашого інституту в 2017 році? Дякую


Написано: 10.11.2016
Рішення ще ніякого не прийнято


Автор: Абітурієнт до аспірантури
Володимире Володимировичу,скажіть, будь ласка, де конкретно можна ознайомитися з умовами вступу на аспірантуру до ІЖ, які були цього року?

Маю намір вступати в 2017 році, і хотілося б знати, що потрібно з мого боку для цього (участь у наукових конференціях, публікації в наукових виданнях тощо).

Дякую за відповідь!


Написано: 28.09.2016
Нові умови будуть тільки після Нового року


Автор: Баторий Людмила Анатольевна
Здравствуйте! Мне 52 года,хочу учиться журналистике.По профессии я тренер и хореограф. Но мне нравится журналистика. Живу в Испании 14 лет. На вашем сайте я не нашла условий поступления на бакалавра по дистанционной или заочной системе обучения. Будте добры,подскажите как мне поступить к вам и что для этого надо.Я вам очень благодарна зараннее.
До свидания.
Мила.


Написано: 16.10.2016
У нас нет дистанционной системы обучения, есть только дневная и заочная. Поступление только в июле


Автор: Медведчук Анастасія Андріївна
Доброго дня, Володимире Володимировичу! Підкажіть, будь ласка, за якими спеціальностями проводиться набір до аспірантури Інституту журналістики? Вказані на сайті - 10.01.08 Журналістика, 07.00.07 Історія науки і техніки та 23.00.03 Політична культура та ідеологія - актуальні станом на сьогодні? Дякую!


Написано: 20.10.2016
Тільки за спеціальністю 061 - журналістика


Автор: Сергієнко Анастасія Вікторівна
Чи можливо на початку першого курсу перевестися зі стаціонару на заочне (контракт)?


Написано: 08.09.2016
бакалавр? магістр?


Автор: Сегеді Ольга Мирославівна
Доброго дня. Я студентка першого курсу ІЖ заочної форми навчання. Паралельно я навчаюся закордоном, на жаль,так скалила обставини,що цього року я не зможу приїхати на здачу сесії.Чи можу я оформити академічну відпустку?


Написано: 09.09.2016
можна оформити через відділ академічної мобільності


Автор: Соколова Віра Степанівна
Чому фізкультура по дві пари на тиждень? За Законом України цей предмет не є обов'язковим у вузі!


Написано: 11.09.2016
так, це факультатив


Автор: Савельева Анастасия Владимировна
Что нужно здать из ЗНО что бы поступить и на какой бал.Также хотела бы узнать можно ли поступить к вам если здал плохо ЗНО,но очень сильно хочешь учится на журналиста ?


Написано: 12.09.2016
ще умов вступу нема


Автор: Студент денної магістратури
Добрий день! Підкажіть, будь ласка, які державні іспити складають на другому курсі магістратури? Лише зі спеціальності чи також з іноземної мови? Дякую


Написано: 14.09.2016
тільки зі спеціальності


Автор: Дедкова Олена Федорівна
Обращается мама студентки 2 курса факультета журналистики Шишмиловой Владлены.Объявлено было о прохождении 2 недельной практики ,сегодня моей дочери руководитель группы Школьная О.Д озвучила,что мест для прохождения нет и искать самим,а т.к она не киевлянка,чтобы искала по месту проживания.Мы из Донецка,в г.Прилуки ,где живем никого не знаем.
Вопрос :почему студент должен сам себя устраивать на практику,а если нет такой возможности ,что делать ? Руководитель группы


Написано: 02.09.2016
Завданням ознайомчої двотижневої практики є познайомитися з роботою різних редакцій і написати про це звіт. Тому ваша дочка може зайти до будь-якої редакції і познайомитися з її роботою. Це може бути і районна редакція.


Автор: Магістр заочна форма
Чи можливий індивідуальний графік чи дострокове складання сесії при паралельному навчанні за кордоном?


Написано: 27.08.2016
Ні, тільки в рамках академічної мобільності


Автор: Костюк Андрій Федорович
Добрий день, Володимир Володимирович! Я студент другого курсу журналістики. Хочу дізнатись, чи зросла ціна на навчання для студентів другого курсу? Оскільки у розділі "для абітурієнтів" ціни на навчання за контрактною формою виросли. І ще скажіть, будь ласка, які реквізити для оплати? Дякую.


Написано: 29.08.2016
Ні, для другого курсу не зросли. Реквізити на сайті або у Галини Пилипівни


Автор: Коростень Інна Миколаївна
Вітаю! Скажіть, будь ласка, які терміни третьої хвилі перескладання?


Написано: 29.08.2016
До 31 серпня


Автор: Мартиненко Олена Сергіївна
Чи потрібно магістрам першого курсу приходити на посвяту 1 вересня на 14:00?


Написано: 31.08.2016
Так, ми вас запрошуємо


Автор: Оленків Ганна Василівна
Вітаю! Скажіть, будь ласка, якщо я не забрала диплом бакалавра своєчасно (3 роки тому), де його тепер шукати? у якому архіві? дякую!


Написано: 22.08.2016
Після 1 вересня зверніться до Галини Ярославівни


Автор: Інокентій дорога гречка
Вітаю! Скажіть, будь ласка, чи є у вас в інституті індивідуальний графік навчання для магістрів першого курсу (денна форма) які працюють за професією?


Написано: 26.08.2016
Є. для цього треба вашу заяву на моє ім*я, лист-прохання з роботи, що ви працюєте за фахом і потребуєте індивідуального графіка навчання


Автор: Довгалюк Владислав Володимирович
Доброго дня. Чи буде у 2017 році набір на "Кіно-, телеоператорство" на бюджет?


Написано: 10.08.2016
Цього ніхто ще не знає


Автор: Котенко Анастасія Павлівна
Добрий день!
Навчаюся на другому курсі.
Хотіла дізнатися, чи можливо платити за навчання помісячно? Якщо так, то що для цього потрібно?
Дякую


Написано: 11.08.2016
Можна, треба написати заяву на ім'я ректора, принести мені


Автор: Студентка другого курсу магістратури
Скажіть, будь ласка, що мається на увазі під дослідницькою практикою для студентів другого курсу магістратури? Чи будуть звичайні пари в цей час?


Написано: 01.08.2016
Пар не буде, цей вид практики передбачає проведення досліджень за темою магістерської


Автор: Абітурієнт щодо держзамовлення
Доброго дня! Хотiла б у вас дiзнатися про нефiксований обсяг держзамовлення. На якi спецiальностi будуть збiльшувати бюджетнi мiсця? Особливо цiкавить спецiальнiсть "Медiапродюсування"


Написано: 31.07.2016
У нас фіксований план набору, тому нічого збільшувати не будемо


Автор: Абітурієнт щодо держзамовлення
Вітаю! Скажіть, яка кількість держзамовлення до магістратури "журналістика"? Було ж 60, а зараз 58? Чому змінилося і чи можлива ще така зміна у період формування списків рекомендованих до зарахування?


Написано: 28.07.2016
2 місця заброньовані для іноземних студентів міністерством до 1 вересня. Якщо ці іноземці не з'являться, першого вересня два контрактники за рейтингом будуть переведені на бюджет


Автор: Абітурієнт до магістратури
Із чого складається рейтинговий бал до магістратури, окрім іспиту з фаху? Чому у одних абітурієнтів вказано середній бал, а в інших - ні.


Написано: 23.07.2016
Тільки з іспиту фаху. Середній бал не має значення, просто база технологічно його "витягує" в окремих випадках,але він не враховується


Автор: Адамчук Олена Андріївна
Добрий день! У які дні можна отримати довідку з Інституту журналістики до посольства (для подачі документів на візу), яка засвідчує, що особа навчається і закріплена за Інститутом??? Та що для цього потрібно мати при собі (студ.квиток, посвідчення аспіранта, паспорт, тощо)???
Дякую,
з повагою, Олена Андріївна


Написано: 19.07.2016
Ми працюємо щодня, приходьте


Автор: Студентка третього курсу
Добрий день, Володимире Володимировичу. Дякую за оперативну відповідь і обіцянку повідомити дати сесії. Скажіть, будь ласка, коли ви з'ясуєте дати, їх буде опубліковано на сайті? Чи потрібно буде дізнаватися у телефонному режимі? Якщо необхідно телефонувати, то коли нам варто це робити (з якого числа)? Дякую.


Написано: 17.07.2016
Інформація буде на сайті десь через тиждень


Автор: Романенко Катерина Віталіївна
Добрий день Володимире Володимировичу!

Підкажіть, а коли буде інформація щодо кількості бюджетних місць на магістратуру в нашому інституті?

Дякую.


Написано: 16.07.2016
Обіцяють у понеділок оприлюднити


Автор: Номерчук Аліна Володимирівна
а є інформація про кількість місць державного замовлення на магістратуру, на журналістику та соціальну комунікацію?


Написано: 13.07.2016
Ще нема


Автор: Студентка третього курсу
Добрий день, Володимире Володимировичу. Скажіть, будь ласка, що робити, коли нам (заочники, третій курс) дати наступної сесії, що запланована на жовтень, збираються повідомити "десь у вересні"? Для студентів заочної форми навчання це питання - дуже важливе. Комусь потрібно заздалегідь попередити про свою відсутність на роботі, комусь - домовитися, з ким залишити маленьких дітей, комусь - придбати квитки, щоб приїхати до Києва з різних міст та країн.
Чи можете ви, будь ласка, повідомити нам дати сесії? Дякую.


Написано: 13.07.2016
Вийду з відпустки - з'ясую


Автор: Трофімова Діана М
Якого числа проводиться творчий конкурс, о котрій, що потрібно мати з собою?


Написано: 14.07.2016
Вам приймальна комісія надасть всю інформацію


Автор: Поддашкіна Олена Анатоліївна
Сын закончил первый курс Института филологии при КНУ им. Т. Шевченко, факультет "Классические и западноевропейские языки" (бюджет). Есть ли возможность перевестись в Ваш институт на факультет "Журналистика"? Заранее благодарна за ответ


Написано: 14.07.2016
Така можливість є, через приймальну комісію, але щодо бюджету - тільки за умови, якщо ін-т філології передасть нам своє бюджетне місце


Автор: Бакалавр Інституту Журналістики
Добрий день!
Я - бакалавр реклами та зв`язків з громадськістю Інституту журналістики. Мене цікавить, коли я отримаю додаток до диплому?
Без нього я не можу вступити до магістратури в інший ВУЗ, а завтра останній день прийому документів. Це означає, що я цілком ймовірно завтра "пролітаю" з магістратурою.
Сьогодні ніхто з керівництва Інституту не зміг надати чіткої відповіді, коли я отримаю додаток.
P.S. Ніколи не думала, що найкращий ВУЗ видає додатки останнім (або зовсім не видає). Не дивно, чому студенти йдуть в інші ВУЗи.


Написано: 14.07.2016
Ми все робимо, щоб якомога швидше зробити додатки. Технологічно цей процес непростий. Проте ми приймаємо документи до магістратури з умовою, що до кінця подачі документів, тобто до 18 числа, оригінал буде пред'явлено. В Україні подача документів завтра не завершується, що це за ун-т, в якому завтра завершується прийом документів?


Автор: Сатановська Любов Сергіївна
Добрий день! Якщо я хочу вступати на магістратуру на рекламу (бакалавра отримала за спеціальністю "журналістика"), то які іспити я маю складати за перехресним вступом?


Написано: 14.07.2016
Іспит з фаху рекламіста за бакалавраською програмою, окрім іноземної


Автор: Батьки випускника бакалаврату
До якого числа можна отримати додаток до диплома бакалавра у методиста? Через поважну причину у випускника немає можливості зробити це особисто 14 липня.


Написано: 14.07.2016
Ви можете це зробити будь-коли


Автор: Марчук Ліна Володимирівна
де можна зареєструватись на творчий конкурс (видав. справа і медіаредагування) через інтернет?


Написано: 12.07.2016
Спеціально на творчий конкурс реєструватися не треба, просто електронно подайте документи на вступ http://ez.osvitavsim.org.ua/


Автор: Батьки випускника бакалаврату
Добрий день. А якого числа вручать додатки до дипломів бакалаврів?


Написано: 07.07.2016
14 липня


Автор: Карпук Вікторія Севастянівна
Чи є державне замовлення на спеціальність "реклама і звязки з громадскістю"?Якщо так,то який обяг державного замовлення і ліцензованого обсягу?


Написано: 16.07.2016
Шановні випускники бакалаврату, з'явилася достатня кількість бюджетних місць на всі спеціальності!


Всього запитань: 4082
Сторінка: 1 2 3 4 5 6 7
Час генерації: 0.013 сек