Віртуальна приймальня

*П.І.Б.:
*Електронна пошта:

*Запитання:

  Запитання Максимум 2000 символів

Поля з зірочкою є обов'язковими для заповнення

Директор не спілкується з анонімними відвідувачами
та не відповідає на запитання, що не стосуються Інституту журналістики та Інституту масової комунікації.

У випадку відсутності директора (відрядження, відпустка) всі накопичені протягом цього часу повідомлення не залишаться без уваги...

АдмінАвтор: Катеринич Петро Вікторович
Добрий день, Володимире Володимировичу. Питання з приводу оголошення: \"Студенти, які бажають отримати сертифікат про рівень володіння іноземною мовою, мають до 8 травня 2015 року написати заяву про допуск до складання іспиту\"
Чи можуть студенти, які не відвідували факультатив, складати іспит на знання мови для отримання сертифікату?


Написано: 02.05.2015
Можете


Автор: Яцишин Олександр Миколайович
Володимире Володимировичу! Скажіть, будь ласка, чи можливо учню здати екстерном сесію у зв\'язку з хворобою матері? І що для цього потрібне?


Написано: 27.04.2015
На жаль, з правової точки зору це не є підставою для зміни графіка навчального процесу


Автор: Литовченко Катерина Вікторівна
Добрий день!
Чи можливе в нашому інституті переведення на навчання за державний кошт згідно з наказом президента номер 835 від 29.10.2014 (про пільги для дітей бійців АТО).
Дякую за відповідь!


Написано: 28.04.2015
Якщо є указ президента, то має бути. Пишіть заяву на ім*я ректора


Автор: Коркосенко Ганна Володимирівна
(Це було моє запитання)
Так, я питала про вступ до магістратури.

Володимире Володимировичу, скажіть, будь ласка, які іспити потрібно складати при вступі на спеціальність \\\"Журналістика\\\"?(Маю диплом бакалавра за напрямом \\\"Філологія\\\")


Написано: 07.04.2015
Зайдіть в Правила прийому на сайті ун-ту, там все написано


Автор: Романова Арина Олександрівна
Моя дочка хоче цього року вступати до вашого навчального закладу на спеціальність \"Реклама та зв\"язки з громадськість\". Скажіть, будь ласка, яку кваліфікацію вона отримає, іншими словами, що буде записано в дипломі після закінчення вишу, і де можна ознайомитися з переліком дисциплін, які будуть вивчатися.
Буду вдячна за відповідь.


Написано: 08.04.2015
Ми ще не знаємо, бо грядуть серйозні зміни з новим законом про освіту


Автор: Петрова Марія Антонівна
Добрий день.
Я студентка 4го курсу. Скажіть, будь ласка, чи є нормальним те, що нам скоритили години багатьох предметів, але викладачі у свій час вимагають вдома робити набагато більше робіт? Я особисто просто фізично вже не встигаю робити все, що на нам дають додому, адже години скорочено і ми не встигаємо робити на парах. що робити у такому випадку? Дякую


Написано: 20.04.2015
Не знаю, чи нормально це, але закономірно. Наша освіта йде по шляху європейському, де основний акцент на самостійну роботу студентів, викладач виконує роль консультанта. З наступного року передбачається в освіті ще більше скорочення годин аудиторних: буде 50 на 50! Але це зачепить майбутній перший курс


Автор: Студентка четвертого курсу
Добрий день. Ви говорили про можливе відкриття нового напрямку магістратури для журналістів. Де про це можна детальніше дізнатися?????


Написано: 06.04.2015
Треба прийти до мене


Автор: Онищук Марія Олексіївна
Добрий день!Я Звернуляся до міністерства освіти 05.12.2014 щодо отримання документу про вищу освіту державного зразка,бо я випускниця інституту що знаходиться на тимчасово окупованій терріторії ( закінчила ТНУ ім Вернадського в Сімферополі, видано диплом за фахом Журналістика. Мені повідомили офіційним листом, що мое звернення направлено ректорові КНУ ім Тараса Шевенка, для замовлення, виготовлення та отримання диплому. Що мені робити і Куди звертатися надалі. Дякую.


Написано: 06.04.2015
Маріє, я завтра поцікавлюся вашим питання і вам відповім


Автор: Студентка третього курсу
Шановний Володимире Володимировичу!
Я студентка 3 курсу, спеціальності \"Реклама та зв\'язки з громадськості\". Більше року працюю за спеціальністю, але все важче стає поєднувати денну форму навчання з роботою. Якщо я принесу довідку з роботи, яка підтверджує, що я працюю за спеціальністю, чи є шанс отримати індивідуальний графік?
Буду вдячна за відповідь!


Написано: 06.04.2015
Можете це зробити, але вас має підтримати кафедра реклами... На вашій заяві на моє ім'я має бути підпис завідувача про підтримку.


Автор: Студентка першого курсу
Шановний Володимир Володимирович!
Скажіть, будь ласка, чи буде заочна форма навчання для напрямку реклама та зв\"язки з громадськістю, коли і чи можуть студенти якось вплинути на це?


Написано: 06.04.2015
Ні, наш університет поки не збирається ліцензувати заочну форму. Якщо ви працюєте за фахом, то можете ставити питання про індивідуальний графік навчання


Автор: Вахтіна Галина В*ячеславівна
Доброго дня!
Скажіть, будь ласка, коли буде оприлюднено програму творчого конкурсу для вступників на факультет журналістики? Якщо не помиляюся, МОН радиkj розмістити на сайті програми творчих конкурсів не пізніше, ніж за 4 місяці до власне конкурсу.
Особливо мене цікавить, зі скількох етапів складатиметься творчий конкурс, і яка кількість публікацій необхідна .


Написано: 03.04.2015
Уже оприлюднено


Автор: Івашин Богдан Миколайович
Чи відомі вже строки проведення літньої сесії на другому курсі?


Написано: 03.04.2015
Ні


Автор: Юрчук Максим Андрійович
Шановний Володимире Володимировичу!
На другому курсі ми повинні проходити ознайомчу практику. Я звернувся до одного з провідних телеканалів і вони не проти прийняти мене до себе. Проте вони не підписують зі студентами-практикантами договір. Всі інші документи, як то щоденник практики і т.д. вони заповнюють. Скажіть будь ласка, чи можна пройти практику не підписуючи цього договору, враховуючи що не всі університети цього вимагають?


Написано: 03.04.2015
Якщо не буде договору, то вони не підпишуть вам звіт та щоденник, адже договір - це підстава для підписання. Проте питання в іншому. У вас ознайомча практика і ви повинні побувати і на радіо, і в газеті, і в агенції... Написати звіт про перебування там і підписати у редакторів ці звіти.


Автор: студентка 4 курсу РЗГ
Шановний Володимире Володимировичу!
У мене виникло питання з приводу бакалаврської роботи і я не знаю до кого звернутись з приводу цього питанння. Деякі викладачі-керівники бакалаврської роботи кажуть, що потрібно писати теоретичну частину, тобто проводити дослідження на задану тему, інші - що не треба. У розпорядженні №106 я не побачила ніякого пункту про теоретичну частину.
Порадьте, будь ласка, що робити в цій ситуації.


Написано: 03.04.2015
По-перше, у вас є конкретний викладач-керівник. Що він вам каже?
По-друге, у розпорядженні пункт 7 передбачає пояснювальну записку, тобто це і є своєрідна "теорія", коли ви з теоретичної, наукової точки зору пояснюєте, чому ви зробили такий продукт, а не інший, зробили так, а не інакше.
Якщо у вас буде і далі непорозуміння з керівником, скажете тоді, хто ваш керівник.


Автор: Студентка четвертого курсу ІЖ
І ще хотіла б дізнатися, скільки додаткових балів дається за участь в приймальній комісії, за наукові тези, участь у конференції, а також за сертифікат із іноземної мови (і чи приймаються 2 сертифікати ІЖ).
Або дайте, будь ласка, інформацію де з цим можна ознайомитися.
Щиро вдячна.


Написано: 01.04.2015
Ой, дуже багато запитань! Дивіться програму вступу на сайті ун-ту та зверніться до Євгена Станіславовича Цимбаленка


Автор: Студентка другого курсу
Шановний Володимире Володимировичу!
В кінці семестру ми маємо здавати бакалаврський мінімум(другий курс). Питання наступне: ми маємо писати ще окремо курсову роботу, чи бак мінімум і є оновленим видом курсової?? Викладачі запевняють, що окремо здається курсова і окремо бакалаврський мінімум. На конференціі ж Ви казали інше!
І друге питання: розподіл на теле-, радіо- і пресу буде лише на третьому курсі, чи значить це, що я маю проходити практику зараз(на другому курсі) теж в залежності від того, на якій ми будемо спеціалізації на ТРЕТЬОМУ курсі? Бо я, наприклад, буду в радіогрупі, проте зараз я знайшла чудову практику на літо на телеканалі, і вже домовилась і не хочу втрачати таку можливість! Не бачу сенсу проходити ще на радіо(саме зараз на другому курсі). Зазделегідь дуже дякую за відповідь!


Написано: 02.04.2015
Бакмінімум - це і є курсова. Якщо вам хтось буде казати щось інше - скажете мені конкретно, хто каже.
На другому курсі ознайомча практика. Ви повинні побувати в різних медіа і здати звіт про те.


Автор: Студентка четвертого курсу
Добрий день, скажіть, будь ласка, яка вартість денної та заочної форм магістратури в 2015 році. Дякую.


Написано: 01.04.2015
Денна 30 тис. грн. на рік. Заочна 25


Автор: Саліванчук Валерія Андріївна
Скажіть, буду ласка, чи враховується цього року при вступі на фак.журналістики творчий доробок?
Стало цікаво,оскільки у ЛНУ- ні.
Дякую


Написано: 18.03.2015
Так


Автор: Івашура Влада Володимирівна
Доброго дня! Маю запитання щодо кількості бюджетних місць на першому курсі за напрямом підготовки «журналістика» (вступ 2015 року). В розділі «Держзамовлення, вартість навчання» цю інформацію не зазначено. Чи свідчить це про те, що бюджетних місць немає?


Написано: 23.03.2015
Ще бюджетні місця міністерство не виділило


Автор: Коркосенко Ганна Володимирівна
Володимире Володимировичу, скажіть, будь ласка, які іспити потрібно складати при вступі на спеціальність \"Журналістика\"?(Маю диплом бакалавра за напрямом \"Філологія\")


Написано: 24.03.2015
Ви маєте на увазі вступ до магістратури?


Автор: Студент четвертого курса
Добрый день. Скажите, пожалуйста, по какой формуле считается бал приложения к диплому. (Что считается, что нет). В учкбной части не говорят ничего конкретного. Такое чувство, что уже корупционные схемы планируются - прямо тайна за семью замками.


Написано: 01.04.2015
А до чого тут корупція? Яке відношення має влада до додатків дипломів?
Середній бал вираховується автоматично, комп'ютером (базою "Студент"), додаються всі бали - за іспити й заліки


Автор: Ромась Юлія Сергіївна
Володимире Володимировичу, маю запитання стосовно бакалаврського мінімуму. Мені пояснювали, що завдання, які туди входять, це не додаткові роботи, а ті, які ми маємо написати в рамках навчальної програми.Справа у тому, що група преси (4 курс) має написати нарис і 2 портретні інтерв\'ю. Але інтерв\'ю ми вивчали на 3 курсі, а зараз маємо інші жанри. В такому випадку я не зовсім розумію, чому одним із завдань є портретне інтерв\'ю? Дякую.


Написано: 14.03.2015
Заертайтесь до кафедри спеціалізації


Автор: Студентка третього курсу
Добрий день. Скажіть, будь ласка, чи будуть у нас якісь вихідні на Великдень, окрім суботи-неділі.


Написано: 15.03.2015
Може буде ще понеділок


Автор: Студент Інституту журналістики
Чому до цих пір не віддали залікові книжки, адже після завершення сесії вже минуло 2 місяці канікул і 2 тижні навчання. Через шалено скорочені терміни навчання ми не спали цілодобово (те саме продовжується і зараз через величезне навантаження), тому маємо право нарешті показати результати своєї праці батькам.


Написано: 13.03.2015
Напевно тому, що методисти теж були у відпустках. Ви можете підійти до методиста і попросити оформити заліковку вам швидше, бо вимагають батьки


Автор: Студентка четвертого курсу
Що робити у випадку, коли керівник мого бакалаврського мінімуму хворий?


Написано: 12.03.2015
Почекати, поки видужає


Автор: Орлова Марта Олексіївна
Вітаю, чи є можливість переведення на 4 курс з іншого університету, після 3 курсу, в Інститут журналістики на спеціальність \"Журналістика\"?


Написано: 13.03.2015
Краще закінчити 4 курс у себе і вступати до нас в магістратуру


Автор: Пойташ Саша Степановна
А коли день вiдкритих дверей на факультетi журналiстики(кiно-телемистецтво )?


Написано: 14.01.2015
Подзвоніть за телефоном 481 4401 після 12.00


Автор: Авраменко Марина Федорівна
Добрий вечір! Чи є набір за напрямом \"кіно-, телемистецтво\" на магістратуру в 2015 році? Де почитати про це детальніше? Дякую.


Написано: 10.03.2015
Ще нема. Через два роки


Автор: Студентка четвертого курсу
З чуток, сьогодні мало визначитися питання з бакалаврським мінімумом. То які ж жанри до нього входять?


Написано: 12.03.2015
Це давно визначено. Дивіться розділ Бакалаври на сайті


Автор: Студентка четвертого курсу
Володимире Володимировичу, коли відбудеться передзахист дипломної роботи?


Написано: 12.03.2015
На моїй кафедрі соціальних комунікацій 24 березня об 11.00. На інших квфедрах - не знаю


Автор: Студентка 2 курсу РЗГ
Добрий вечір, Володимир Володимирович. Я 1,5 роки вивчала німецьку мову в інституті. більше не бачу у цьому сенсу, хочу самостійно займатись англійською. чи можу я написати заяви на відмову від вивчення німецької та на перезарахування балів? Дякую за відповідь.


Написано: 06.03.2015
Ні, іноземна обов*язкова


Автор: Студентка четвертого курсу
Добрий день. Скажіть, будь ласка, хто має бути куратором бакалаврського мінімуму?


Написано: 06.03.2015
Викладач спеціалізації


Автор: Авраменко Марина Федорівна
Доброго вечора, Володимире Володимировичу. Я Марина, студентка 4-го курсу, РЗГ-1. В зв\'язку з тяжким фінансовим становищем виникли проблеми з оплатою контракту. Я написала заяву з проханням перевести мене на бюджетну форму навчання. Чи є гарантія, що мене не відрахують, поки не буде резолюції? До кого мені звернутися, щодо відстрочки по оплаті за контрактом (поки вирішується моє питання)? З повагою, Марина Авраменко. Дякую за відповідь.


Написано: 04.03.2015
На жаль, оплатити треба, перейдіть на помісячну оплату.


Автор: Польська Віра Анатольївна
Доброго дня.Який мінімальний маэ бути обсяг бакалаврської роботи?


Написано: 01.03.2015
Звертайтесь до кафедри


Автор: розгублені першокурсники іж
Шановний Володимире Володимировичу, підкажіть, будь ласка, чи можна буде на другому курсі перевестися з однієї групи за тематичним спрямуванням в іншу?


Написано: 04.03.2015
А для чого переводитися? Обирайте зразу ту тему, яка подобається?


Автор: Студентка 3 курсу ІЖ
Доброго дня.
Я навчаюся на третьому курсі і вже півтора роки не вивчаю іноземну мову в університеті. На кафедрі іноземних мов нам кажуть, що обов\\язково потрібно знайти собі якусь групу, бо в кінці року будемо здавати залік/іспит. Куратори про це нічого не знають. Заяву про відмову я писала.
Скажіть будь ласка, чи можу я в таком разі не вивчати іноземну? І чи не відрахують мене за це? Дякую.


Написано: 04.03.2015
Можете не вивчати, не відрахують


Автор: Брух Олена Миколаївна
Добрий день, Володимире Володимировичу!
Мене цікавить запитання щодо диплому, який отримують випускники вашого університету, чи є він міжнародним?

З повагою, майбутній абітурієнт.


Написано: 04.03.2015
Так


Автор: Мудрий Роман Ярославович
Доброго дня, цього року я вступаю у ВНЗ і в мене виникло декілька питань щодо творчого конкурсу. Сам я зі Львова, подаю документи і там, і в Києві. Хочу навчатися на журналіста або ж диктора, телеведучого. Так от, власне щодо самого питання. Як відомо потрібно здавати творчий конкурс і тут в мене виникла проблема чи не припаде так, що творчі конкурси мені випадуть на один день як у Львові, так і у вас в Києві? Якщо ж так станеться, то, що мені робити?


Написано: 28.02.2015
Треба буде визначитися, куди йти на творчий конкурс


Автор: Магістр Інституту Журналістики
Навчаюся на 1 курсі магістратури в ІЖ. Планую перевестися на наступний курс на заочне відділення. Чи маю здавати якусь академрізницю? Чи просто це буде процес з заявами-документами?


Написано: 28.02.2015
Академрізниці не буде


Автор: Наливайко Олег Вікторович
Доброго дня! Чому на сайті ІЖ не можна завантажити навчальні програми бакалаврів/магістрів ?


Написано: 18.12.2014
бо програми не повинні бути у відкритому доступі, це є власність ун-ту. На жаль, корпоративного доступу у нас нема


Автор: Той Хто Питає
Вітаю!
Скажіть, будь ласка, де знайти інформацію про вступ до аспірантури ІЖ, бо моя \"біганина\" сайтом університету - марна справа (загальна інформація), не можу знайти нічого конкретного. Наприклад, що і, головне, коли потрібно здавати (маю на увазі іспити) для вступу. Дуже розраховую на Вашу вичерпну відповідь. Наперед дякую!


Написано: 10.01.2015
Документи подають у серпні, перед вереснем. Іспити за графіком у вересні-жовтні. Прийдіть до наукового відділу в ін-т і проконсультуйтесь. Оголошення про вступ на сайті ун-ту


Автор: Якаба Оксана Юрьевна
Доброго дня! Скажіть будь ласка які існують пільги для вступу в інститут для переселенців із зони АТО. Мій син навчався на першому курсі Луганського національного університету імені Тараса Шевченка факультет Журналістика і видавнича справа. Чи існує можливість 100% зарахування на платний факультет Журналістики вашого ВУЗу?


Написано: 11.01.2015
така можливість існує


Автор: Студентка третього курсу
Шановний Володимире Володимировичу,
будьте ласкаві, скажіть до якого числа необхідно оплатити контрактне навчання за 2 семестр і чи не змінилася його вартість, у зв\'язку зі зростанням курсу долара?


Написано: 11.01.2015
До 1 березня, не змінилася


Автор: Умудова Аліна Муслімівна
Доброго дня! Скажіть будь ласка, які умови проведення творчого конкурсу при вступі до Інституту журналістики? В який термін він проводиться?


Написано: 14.01.2015
Під час вступу. Читайте на сайті ун-ту


Автор: Лавриненко Олексій Олександрович
Володимире Володиморовичу, скажіть будь ласка, які умови та правила позачергового(раніше чи пізніше запланованих дат) складання сесії для студентів заочного відділення?


Написано: 15.01.2015
Нема ніяких умов, треба все робити за графіком


Автор: Студентка Інституту Журналістики
Скажіть, будь ласка, а коли буде розклад?


Написано: 24.02.2015
Вже є


Автор: Шопко Ангеліна Денисівна
Здравствуйте.
Скажите, пожалуйста, а для 4 курса (бакалавры) написано в институте, що переддипломная практика до 08.03.2015.. соответственно нам на учебу с 10.03, а не с 02.03, да?
Спасибо


Написано: 24.02.2015
Так


Автор: Студентка четвертого курсу
Добрий день! Скажіть, будь ласка, студентам 4 курсу на навчання 10 березня? Бо в розкладі https://pp.vk.me/c625131/v625131195/1ebad/5mIrV7Xoh3A.jpg у нас переддипломна практика до 8.03... Дякую


Написано: 25.02.2015
Так


Автор: Авраменко Марина Федорівна
Добрий вечір, пане Володимире Володимировичу!В зв\'язку з тяжкою ситуацією в країні, чи можна, як виняток, заплатити за другий семестр п\'ятого березня? Чи мене не відрахують? Дякую. З повагою, струдентка 4-го курсу, РЗГ-1.


Написано: 25.02.2015
Можна


Автор: Студенти другого курсу магістратури
Володимире Володимировичу, підкажіть, будь ласка, чи передбачене аудиторне навчання для студентів другого курсу магістратури в цьому семестрі? На сайті Інституту розкладу для нашого курсу немає, додаткової інформації щодо термінів переддипломної практики та загалом навчання також нема.
Дякуємо за відповідь!


Написано: 26.02.2015
У вас аудиторних занять нема. Після практики ви пишете диплом. Тримайте контакти з керівником та кафедрою


Всього запитань: 3804
Сторінка: 1 2 3 4 5 6 7
Час генерації: 0.013 сек