Віртуальна приймальня

*П.І.Б.:
*Електронна пошта:

*Запитання:

  Запитання Максимум 2000 символів

Поля з зірочкою є обов'язковими для заповнення

Директор не спілкується з анонімними відвідувачами
та не відповідає на запитання, що не стосуються Інституту журналістики та Інституту масової комунікації.

У випадку відсутності директора (відрядження, відпустка) всі накопичені протягом цього часу повідомлення не залишаться без уваги...

АдмінАвтор: Акинжалы Виктория Анатольевна
Здравствуйте ! Мой вопрос состоит в следующем : могу ли я получить второе высшее образование у вас, в Институте Журналистики по специальности \" издательское дело и редактирование \"на заочном отделении , контрактная форма обучения ? Я имею высшее образование НТУ\"ХПИ\"( Харьковский Политех), факультет управления бизнесом, специальность \" маркетолог \", год окончания 2008й. На какой курс меня примут, сколько будет длиться обучение ? Как проходит поступление - собеседование или другие формы? Сколько будет стоить обучение на заочном факультете ИЖ по специальности \" издательское дело и редактирование \"?
Спасибо за ответ !


Написано: 23.11.2015
На жаль, у нас немає заочної форми на видавничу справу і редагування у бакалавраті. Ви можете, маючи освіти, вступати до нас у магістратуру відповідну, але це влітку через приймальну комісію і на загальних підставах (читайте умови вступу, які з*являться на сайті університету). Є можливість потрапити і на бюджет, якщо він буде


Автор: Студент Інституту Журналістики
Шановний Володимире Володимировичу, скажіть, будь ласка, чому Інститут журналістики, за освіту в якому мій батько сплачує немалі кошти, не в змозі забезпечити вбиральні рідким милом та туалетним папером?


Написано: 10.11.2015
бо ви платите гроші не інституту, а університету


Автор: Діденко Максим Вадимович
Добрий день! Дуже хочу навчатись в ІЖ на факультеті \"Журналістика\" і маю кілька запитань до Вас.
1) Що собою представляють творчі конкурси і як до них готуватись? Чи можна якось підготуватись до них без підготовчих курсів при ВНЗ(мешкаю не в Києві)?
2) Коли я зможу дізнатись дати вступних етапів?
3) Коли в ІЖ День відкритих дверей?


Написано: 04.11.2015
Щодо дня відкритих дверей - стежте за оголошеннями на сайті. Нової програми творчого конкурсу ще нема


Автор: Студентка першого курсу
Доброго дня!
У мене запитання:чи можна перевестись з денної форми навчання на бюджеті на заочну форму навчання на бюджет?
І як це краще зробити до сесії чи після неї?


Написано: 08.11.2015
Це краще робити під час канікул, але на бюджет, якщо там буде місце


Автор: Анатолій ПР ПР
Я студент 5 курсу іншого вузу на бюджеті.. якщо кинути навчання на спеціаліста, то можливо вступити на бюджет на магістра? Мені казали, якщо навчаєшся на спеціаліста на бюджет, то магістратура контракт


Написано: 09.11.2015
Краще про це запитайте у юриста


Автор: Комендантова Анастасія Романівна
Доброго дня! Я навчаюсь у сумському Машинобудівному коледжі на спеціальності \"Видавнича справа і редагування\", галузь \"Журналістика\" на 3 курсі. Одразу по завершенню навчання і отримання диплому молодшого спеціаліста, я б хотіла вступити до Інституту журналістики КНУ імені Тараса Шевченка на кафедру телебачення і радіомовлення. Скажіть, будь-ласка, чи можу я вступити на 2й чи 3й курс, можливо додатково доздавши якісь предмети, чи маю вступати на 1й курс? А також, у мене є досвід безпосередньої роботи на місцевому телебаченні - чи допоможе мені це якось при вступі? Дякую, з повагою, Анастасія Комендантова.


Написано: 09.11.2015
Ви можете вступати на 2 курс


Автор: Терлєєва Вікторія Олексіїна
Доброго дня! Мене цікавить переведення до Вашого інституту. Я навчаюся на 1 курсі в НУБіп(вступила на навчання 01.09.2015), і маю бажання здобути освіту журналіста у Вашому ВНЗ. Чи можу я перевестися після першої сессії і що для цьоьго потрібно зробити? Сподіваюся на Вашу відповідь. Дякую!


Написано: 10.10.2015
Ні, після першої сесії не можна, тільки після закінчення першого курсу через приймальну комісію


Автор: Коваленко Юлия Александровна
Здравствуйте,
подскажите пожалуйста, какие есть специальности в Институте Журналистики?


Написано: 13.10.2015
журналістика, видавнича справ, реклама та зв*язки з громадськістю, кіно- і телемистецтво


Автор: Прочук Роман Богданович
Чи працюють курси по підготовці до ТК з журналістики на окр бакалавр?


Написано: 19.10.2015
У нас ні


Автор: Мітєва Катерина Олександрівна
Добрий день) Коли початок зимової екзаменаційної сесії? Заздалегідь дякую


Написано: 22.10.2015
Після новорічних свят. Графіка ще нема


Автор: Студент Інституту Журналістики
Володимире Володимировичу, добрий день! Маю таке запитання:
чому 20 жовтня столики в холі інституту були встелені агітаційними листівками Партії місцевого самоврядування? Це нормально? Як Ви ставитеся до передвиборчої агітації в Інституті журналістики? Чому на це ніхто не вплинув?
Дуже шкода спостерігати за таким явищем в рідному ІЖ.


Написано: 23.10.2015
Жаль, що я пізно прочитав це повідомлення. А хто ж їх пустив у наш корпус? Є завідувач корпусу, яка підпорядкована ІМВ, треба було звернутися зразу до неї.


Автор: Студент Інституту Журналістики
Дуже хочеться, щоб до студентів ставилися з елементарними повагою та розумінням працівники їдальні ІЖ. На прохання підігріти їжу (всі ж розуміють, що в ІЖ є мікрохвильовки) на нас подивилися, як на ідіотів і люб\'язно запропонували їсти у такому вигляді, в якому є. І от цікаво: холодні смажені яйця - це взагалі що на смак?

Як можна вплинути на цю ситуацію?


Написано: 23.10.2015
В ІЖ нема їдальні. Є в корпусі по вул. Мельникова. Це не наша їдальня. У вас є студпарламент та у міжнародників, є профкоми студентські, ставте ці питання перед ними і вирішуйте з їдальнею. У свою чергу я поговорю з завідувачем їдальні.


Автор: Антонюк Богдана Сергіївна
Добрий день, Володимире Володимировичу!
В мене запитання, чому в нашому інституті немає власної друкарні?
Так як практичні завдання в Інституті журналістики включають створення газет та журналів, то перед студентами всіх курсів постає питання, де ж їх друкувати. По-перше, знайти дійсно хорошу недорогу поліграфію не просто. По-друге, щоб роздрукувати журнал, потрібно заплатити близько 300 гривень, і то по знайомству. А так, як в інституті ще й є спеціальність \"видавнича справа та редагування\", поліграфія була б доречною.


Написано: 27.10.2015
Щоб побудувати друкарня, треба приміщення і гроші. Ми державний заклад, держава дає гроші тільки на зарплати і стипендії. Контрактні гроші теж ідуть на зарплати викладачів, які навчають тих, хто на контракті. Те, що залишається, ун-т використовує на комуналку та ремонти, або підримати корпуси


Автор: Ковальова Д Д
Добрий день! Скажіть, будь ласка, чи можна скласти літню сесію достроково? Що потрібно для цього зробити? (1 курс, журналістика)


Написано: 02.11.2015
Достроково тільки через хворобу або якщо ун-т вас кудись направляє


Автор: Студентка Інституту Журналістики
Володимире Володимировичу, ознайомившись зі всіма Вашими відповідями, хочу повідомити, що будуючи сьогодні на кафедрі іноземних мов, студентам продовжують говорити, що вони зобов\'язані здавати державний іспит. Кому ж вірити ? Коли в цій ситуації буде поставлена крапка ?


Написано: 28.09.2015
Я вам відповів. Ви все одно за своє! У мене таке враження, що вам хочеться, щоб вас змушували складати іспит. Для чого ви ходите і перепитуєте? Напишіть на моє ім*я заяву з проханням перенести бали з іноземної за перши курс і занесіть мені у приймальну. І живіть собі спокійно без іноземної!


Автор: Випускник І Ж
Володимире Володимировичу, на першому курсі мені поставили низький В2 через конфлікт з викладачем, а на 4-му я склала на С1.І що у додатку до диплому? Те нижче В2, а не С1.І так залишили всьому курсу, ніхто бали не виправив ні в кращу, ні в гіршу сторону. Тому якщо ситуація така сама, то не вводьте в оману, бо це дуже неприємно. Деякі справді хочуть виправити оцінку з тієї чи іншої причини, а за тиждень до іспиту дізнаєшся, що даремно рік відбув на парах і можеш на той іспит не йти. Ви нам особисто теж заходили і говорили, що оцінку виправлять. Мені студентів шкода після власного засмучення, тому й пишу.


Написано: 29.09.2015
Дякую за пояснення. Тільки я вас не вводжу в оману (для чого це мені?!). До речі, я не знав, що така ситуація з додатками до диплому та іноземною. Завтра буду з*ясовувати, чому так трапилося. Швидше за все це нерозторопність якогось методиста, у кінці року ні ви, ні викладачі це питання не підняли, тому я і не втручався в ту ситуацію. Тепер проконтролюю і розберуся. Згідно з навчальним планом, за яким ви навчалися і зараз навчаються 2-4 курси, у вас два курси іноземної мови - основний, який закінчується іспитом в кінці першого року навчання, та додатковий, який триває до 8-го семестру і закінчується заліком. Додатковий курс обов*язковий, але вам та нинішньому четвертому курсу ми йдемо назустріч, бо перехід на нові навчальні плани призвів до того, що якщо ви не вивчали іноземну на 2-3 курсі, ви мали б почати вивчати на четвертому, а це недоцільно. ТОму ми й пішли по шляху перезарахування. Ті студенти, які погодилися вивчати, мали можливість отримати свої бали за цей додатковий курс.
Але я б так печально не ставився до необхідності вивчати іноземну мову. Радіти треба, що у вас виникла така можливість безкоштовно спілкуватися іноземною. Будь-яка можливість повчити мову - це розкіш і тільки на користь. Навіть би без іспиту і заліка (хіба в них річ!) Тим більше, що на кафедрі працюють викладачі, які на високому рівні володіють іноземними мовами.
Автор: Четвертий курс ІЖ
Володимире Володимировичу, добрий вечір! Скажіть, будь ласка, чи буде в кінці цього року якийсь обов\\\'язковий іспит з мови? Кафедра каже, що це організовує обов\\\'язковий іспит жовтий корпус, як експеремент над нами? Що це таке? Навіщо? Ми ж не вивчаємо нічого і Ви сказали, що цього не буде. Коли нас перестануть обманювати. І коли Ви будете в інституті, щоб вирішити це питання?


Написано: 30.09.2015
В інституті я буду з 12 жовтня, бо зараз у відпустці. Сьогодні говорив з завідувачем кафедри Оленою Степанівною і вона підтвердила, що ніхто вас не буде змушувати складати іспит, ми вам перезарахуємо бали за перший курс, якщо ви напищете заяву про це. До речі, у вас ніякого іспиту нема, у вас залік за навчальним планом. Одне слово, якщо ви не хочете ходити на іноземну мову, пишіть заяву на моє ім*я з проханням перезарахувати бали з іноземної мови за перший курс


Автор: Студент Інституту Журналістики
Дякую за відповідь, Володимир Володимирович! Тож Ви офіційно заявляєте, що вирішите питання з кафедрою іноземних мов і студенти теперішнього 4 курсу не будуть в примусовому порядку здавати державний іспит з іноземної мови і вивчати обов\'язково його протягом року, як того вимагає кафедра? Адже Ви чудово розумієте, що більшість студентів не вивчали мову.


Написано: 26.09.2015
Так


Автор: Випускник І Ж
Володимире Володимировичу, у мене тоді питання, як випусника нашого вишу. Трохи нище зазначено, що можна було поліпшити оцінку з іноземної мови, якщо скласти її на 4 курсі знову.
Тоді так: чому нашому випуску (2015) ніхто нічого не поліпшив? Склали на 1-му, на 4-му, а все одно залишились у додатку до диплому ті бали, що були на 1-му. А Ви казали те саме. Оце справді був обман року, і не одна я такої думки. Просто ніщівно вбитий час... Тому якщо знов така ситуація, то краще кажіть вже як є, щоб потім не було нарікань. Бо я зараз нарікаю і спогад у мене не надто вже хороший з цього приводу


Написано: 27.09.2015
На це я нічого вам не можу однозначного відповісти, бо наявність можливості поліпшити оцінку не означає, що вам її на іспиті мають поставити обов*язково вищу. Все залежить від вашого рівня володіння мовою. І тут треба розглядати конкретну ситуацію з конкретним студентом. Крім того, минулого року на 4 курсі виставляли не бал, а присвоювали рівен - від А1 до С2. Як буде цього року, чи ставитимуть бал чи знову присвоюватимуть рівень - ще не знаю. У будь-якому випадку, якщо у вас був за перший курс рівень, наприклад, А2, а тепер ви матимете рівень В2, то вам мають поставити В2


Автор: 4 курс ІЖ
Володимире Володимировичу, дякуємо, що відповіли, але це ж лише перша частина запитання. І ця відповідь суперечить другій частині повідомлення(яке не було опубліковано повністю). І по суті питання не вирішено. А саме, як можна підготуватися до державного іспиту, офіційно не вивчаючи іноземну мову в інституті за заявами, які студенти мали можливість писати вже багато років поспіль? Іноземна мова це не предмет, який можна вивчити за декілька місяців. Сподіваємося на Ваше розуміння та просимо ввічливого та чесного ставлення до студентів. Так як ситуація виходить з-під контролю.


Написано: 25.09.2015
То ніхто вас не змушує складати, якщо ви того не хочете. Складатимуть ті, хто хоче поліпшити оцінку. Студенти, які хотіли, всі роки вивчали мову і не писали заяви на звільнення. Хтось ходив на курси і зараз може поліпшити оцінку на іспиті. Хто не хоче - то й не треба. Не треба виводити ситуацію з-під контролю самим же. Якщо вам хтось з кафедри сказав щось інше, то ми поправимо їх. Не хвилюйтесь


Автор: Студентка Екатерина Володимирівна
Шановний, Володимире Володимировичу!На якій підставі студенти 4 курси тепер здають іспит з іноземої?Всі роки до цього іспит був за бажанням! Таку інформацію й говорили нам на кафедрі мов всі три роки! Виходить, що студентів спеціально обманювали? Знов корупція? А тепер змушують вивчити мову за короткий строк та здавати! Ми писали офіційні заяви на Ваше ім\'я! Чого ж тоді нас одразу не попередили!? Навіщо підставляти студентів?Чим студенти минулих років краще за нас? Всі ми навчались за системою, яка передбачала перезарахування балів! Невже в нашому Інституті й без цього мало скандалів? Поставтесь, будь ласка, до студентів з повагою!


Написано: 26.09.2015
У вас слово корупція уже як матюк - де треба і де не треба ви його вживаєте! Читайте відповідь нижче - там відповідь


Автор: Студент Інституту Журналістики
Володимир Володимирович, після 1 курсу навчання я отримав за іспит оцінку \\\"задов\\\"( рівень А1) та не мав можливості вивчати мову в подальшому в інституті. Це було заборонено для всіх хто здав іспит менше ніж на 75 балів. Зараз мене зобов\\\'язують здавати іспит з іноземноЇ, захищаючи рівень В1/В2. Одне питання: Як? Що це за абсурд? Що за підстава? Чому тоді ми не вивчали мову всі 4 роки? Ніхто з випускників не здавав мову обов\\\'язково!


Написано: 27.09.2015
Ваш курс потрапив минулого року на зміну навчальних планів, за якими іноземна мова стала обов\'язковою з 1 по 4 курс. Але для тих курсів, у яких трапилася перерва у вивченні мови, зроблено виняток у вигляді можливості перезарахування за перший курс за бажанням. Ті студенти, які хочуть зараз поліпшити свій бал, можуть вивчати і перескладати. Хто не хоче і писали заяви про звільнення від вивчення, тим студентам просто буде перенесена оцінка за перший курс. Так що вихід із ситуації є і не треба ускладнювати.


Автор: 4 курс ІЖ
Добрий день, Володимире Володимировичу!
Від імені батьків студентів 4 курсу просимо Вас звернути увагу на ситуацію, яка скалася на кафедрі іноземної мови. А саме- студенти були поставленні до відома, що мають складати державний іспит на 4 курсі з іноземний мови.


Написано: 25.09.2015
Я дав доручення завідувачу кафедри донести до вас інформацію


Автор: Сидорчук Оксана Володимирівна
Чи можна у вас отримати 2-гу вищу освіту на заочній формі,спеціальність журналістика? Скільки це буде коштувати? Який термін навчання?


Написано: 21.09.2015
можна, але це вже влітку через приймальну комісію


Автор: Гаранджа Орест Антонович
Директору Інституту журналістики
Різуну В. В.
вул. Мельникова, 36/1, Київ 04 119
Г.О. «Не мовчи» Гаранджа О.А.
а/с № 3
Київ 01042

Шановний Володимире Володимировичу!

У зв’язку із реформами у вищих навчальних закладах та «Законом «Про публічну інформацію» прошу надати наступну інформацію:
1. Загальна кількість штату працівників Інституту журналістики.
2. Загальний зарплатний бюджет працівників Інституту журналістики.
3. Оклад директора інституту журналістики.
4. Оклад викладача Вашого навчального закладу,пана Микити Климовича Василенка ( який фігурує в скандалі на сторінці Фейсбук).


Написано: 15.09.2015
Пане Гаранджа, звертайтесь до ректора з цими питаннями, ці питання не в моїй компетенції


Автор: Поло гри молоко рлопрго
Добрий день! Чи можна на 4 курсі перевестись з журналістики денної форми (контракт) на заочне відділення (контракт). І до кого підходити з приводу цього питання?


Написано: 15.09.2015
Можна. Заяву на ректора і мені на підпис


Автор: Опарієнко Олександра Віталіївна
Добрий день.Чи можливо вступити до магістратури,без написання бакалаврської роботи?


Написано: 15.09.2015
У нас ні, наші бакалаври мають захищати диплом


Автор: 4 курс журналістика
Раніше Ви у відповідях писали, що студенти четвертого курсу можуть відмовитися від вивчення іноземної мови. Методист і кафедра іноземної мови кажуть, що зараз вивчення мови обов\'язкове. Який варіант остаточний?
Дякую.


Написано: 14.09.2015
Не відмовитися, а перенести бали за перший курс і не ходити. Проте іспит державний доведеться складати.


Автор: Студент РЗГ ІЖ
Доброї ночі. Тільки-но згадав, що не оплатив контракт вчасно. А вже 13те вересня. Нічого страшного не станеться, якщо надіслати гроші в понеділок 14го?


Написано: 13.09.2015
Надсилайте!


Автор: Студентка магістратури ІЖ
Добрий день!
Скажіть, будь ласка, чи можливо в ІЖ перевестись на індивідуальний графік навчання, якщо я студентка першого курсу магістатури і працюю повний робочий день по спеціальності?


Написано: 10.09.2015
яка спеціальність? А коли ж ви будете ходити за індивідуальним графіком, якщо ви цілий день працюєте? А як вас оформили на роботу, якщо ви стаціонар?


Автор: Ромась Юлія Сергіївна
Шановний Володимире Володимировичу, маю декілька запитань стосовно диплому. Перше: чому в дипломі не
вказана спеціалізація? Друге: на 7 сторінці додатка є таблиця про досвід практичної роботи (практика), але вона не заповнена. Навіщо було вносити її пустою в додаток?
Дякую.


Написано: 02.09.2015
Диплом бакалавра? Якщо так, то у бакалавраті вважається, що нема спеціалізацій згідно з закону про вищу освіту. Таблицю ми не формуємо, вона автоматично задана, ми тільки її заповнювали. Чому не заповнили практику - не знаю! Треба з*ясувати причину


Автор: Студентка 3 курсу РЗГ
Чи можна на третьому курсі написати відмові від вивчення іноземної мови?


Написано: 04.09.2015
Ні


Автор: Студентка 4 курсу Інституту журналістики
Доброго вечора, Володимире Володимировичу! Ось уже два роки як я не вивчаю іноземну, адже не маю на це часу. Минулого року половина моєї групи писала заяву на Ваше ім\'я, про перезарахування балів за курс, на котрому ми в останнє вивчали мову. Скажіть будь ласка, ця заява ще дійсна? І якщо ні - то як можна вирішити це питання з Вами? Дякую за відповідь.


Написано: 01.09.2015
4 курсу треба писати ще раз заяви - тим, хто хоче перезарахувати


Автор: Михайленко Анастасія Леонідівна
Доброго дня, Володимире Володимировичу! Прошу дати відповідь на питання. Який механізм відмови від вивчення іноземних мов для студентів третього курсу у нашому інституті?
Дякую за відповідь.


Написано: 27.08.2015
Ніякого механізму, ви навчаєтесь за планом, де для вас мова обов*язкова.


Автор: Гаранджа Орест Антонович
Прошу згідно \\\\\\\"Закону про публічну інформацію\\\\\\\" надати інформацію про штат інституту журналістики та та зарплатний бюджет на виплату штатних одинисць в місяць.
З повагою, Г.О. \\\\\\\"Не мовчи\\\\\\\" О.А. Гаранджа


Написано: 26.08.2015
Пане Гаранджа, вам треба звернутися листовно до ректора ун-ту Л. В. Губерського, бо планово-фінансовий відділ та бухгалтерія підпорядковані ректору, інститут журналістики, як і будь-який інший факультет університету, таких підрозділів не має, тому і не може надати такої інформаціїАвтор: Юшкова Анастасія Олегівна
Добрий день,
Які документи потрібні для складання сесії екстерном і до кого звертатися з відповідним поданням?
Дякую


Написано: 16.08.2015
якщо ви навчаєтесь в екстернаті, звертайтесь до Галини Ярославівни Яремчук


Автор: Абітурієнтка Інституту Журналістики
Що потрібно зробити, щоб я могла оплачувати контракт помісячно, а не посеместрово? В договорі прописано посеместрово, але батьки не мають такої можливості.


Написано: 17.08.2015
Написати заяву на ім*я ректора, підписати у мене


Автор: Студентка третього курсу
Шановний, Володимире Володимировичу!
Скажіть, будь ласка, коли можна буде побачити розклад занять на 1 семестр 2015-2016 р.н.?

Написано: 20.08.2015
десь 30-31 серпня


Автор: Муц Аліна Михайлівна
Добрий день! Я хотіла б у вас запитати, колиі в інституті відбудеться розподіл по групам та знайомство з куратором, а саме на факультеті реклами і зв\'язком з громадкістю?


Написано: 21.08.2015
1-2 вересня


Автор: Коротченко Юлія Михайлівна
Підскажіть, будь ласка, де можна знайти зразок заяви на ім\'я ректора КНУ та перелік необхідних документів для отримання дубліката додатку до диплома?


Написано: 29.07.2015
на факультеті


Автор: Ковальська Ірина Олесандрівна
Доброго дня! Звертаюся до Вас з питання можливості відновлення навчання на контрактному відділі Інституту журналістики (кафедра реклами та зв’язків з громадськістю) Ковальської Марії. Після другого курсу не отримала можливості скласти іспити (заліки всі здано). Ковальська Марія прибуде до Києва 15 вересня 2015 року.


Написано: 29.07.2015
Треба на приймальну комісію подати заву про поновлення


Автор: Гриник Юлія Андріївна
Де можна знайти результати творчих конкурсів із журналістики ПНУ ім. Василя Стефаника


Написано: 29.07.2015
у ПНУ


Автор: Волинець Лілія Олегівна
Скажіть будь-ласка скількі бюджетних місць на спеціальність Дошкільна освіта на бакалавр 3 курс.


Написано: 30.07.2015
їй богу не знаю, що там у дошкільнят


Автор: Нахайчук Вікторія Олегівна
Добрий день. Скажіть, будь ласка, якщо я не вступила на бюджет на магістратуру і хочу забрати оригінали своїх документів, коли і де я можу це зробити? Дякую.


Написано: 31.07.2015
сьогодні у приймальній комісії


Автор: Сєрікова Марія Юріївна
я подала електронну заяву у внз,і якщо я не поступила на державне навчання, то як мені дізнатись, якщо тя поступила на контракт у цей самий внз??


Написано: 23.07.2015
ви маєте написати заяву з проханням зарахувати вас на контракт


Автор: Студент Інституту журналістики
Добрий день! Підкажіть, будь ласка, графік додаткової сесії і дату пездачі з Теорії журналістики для другого курсу.
Дякую!


Написано: 24.07.2015
Кінець серпня. Дату сказати зараз не можу


Автор: Абітурієнтка Інституту журналістики
Добрий день! Скажіть, будь ласка, чи мають контрактники право оплачувати навчання помісячно, а не посеместрово?


Написано: 24.07.2015
Мають


Автор: Мозгова Анастасія Михайлівна
Володимире Володимировичу, будьте ласкаві, підкажіть, коли будете в інституті! Терміново потрібен ваш підпис!

Написано: 20.07.2015
Четвер з 12 до 17


Автор: Нахайчук Вікторія Олегівна
Здрастуйте, Володимире Володимировичу! Скажіть, будь ласка, чи потрібно вступникам на магістратуру з журналістики отримувати екзаменаційні листки? Бо, наскільки я зрозуміла, це стосується лише майбутніх бакалаврів, чи не так? Заздалегідь дякую :)


Написано: 22.07.2015
По ідеї, повинні отримувати, але точно не знаю, запитайте у відбірковій комісії


Автор: Тіщенко Луїза Михайлівна
Такого числа и в котором часу будет проходить творческий конкурс на факультет \"Журналистика\" в университете им.Гринченка ?


Написано: 19.07.2015
Зверніться в Грінченка


Всього запитань: 3939
Сторінка: 1 2 3 4 5 6 7
Час генерації: 0.032 сек