Віртуальна приймальня

*П.І.Б.:
*Електронна пошта:

*Запитання:

  Запитання Максимум 2000 символів

Поля з зірочкою є обов'язковими для заповнення

Директор не спілкується з анонімними відвідувачами
та не відповідає на запитання, що не стосуються Інституту журналістики та Інституту масової комунікації.

У випадку відсутності директора (відрядження, відпустка) всі накопичені протягом цього часу повідомлення не залишаться без уваги...

АдмінАвтор: Чеснокова Маша *гор*вна
Добрий день, Володимир Володимирович!
Хочу дізнатись які умови вступу для тих, хто вже має одну незакінчену освіту (а саме - диплом бакалавра з мiжнародних вiдносин, КГА)?
Скiльки рокiв потрiбно навчатися для отримання освiти i яка рiчна вартiсть навчання на заочному факультетi «Видавнича справа та редагування»?

Дякую заздалегiдь!


Написано: 08.04.2014
У нас заочного на видавничій справі нема. Ви можете вступати до нас у магістратури з медіакомунікацій та журналістики. Вчитися два роки, денно, ціна 25 тис. Грн за рік. В магістратурі з медіакомунікацій є програма подвійних дипломів разом з Познанським ун-том в Польщі


Автор: Літвінчук Тетяна Юріївна
Що для Вас Інститут журналістики?


Написано: 04.04.2014
Що ви маєте на увазі?


Автор: Васютяк Уляна Петрівна
Якщо не встигла потрапити на \"день відкритих дверей\", можна протягом квітня приїхати у внз і взнати все детально про вступ і сам інститут?


Написано: 05.04.2014
Можна


Автор: Студентка третього курсу
Що потрібно для того щоб перевестись на заочну форму навчання ?


Написано: 05.04.2014
Написати про це заяву на ім'я ректора, принести мені


Автор: Запитання Від Студента
Володимире Володимировичу, скажіть, будь ласка, чому навантаження на курсову роботу - бакалаврський мінімум для кафедри преси отримало тільки 2 викладача? Нас на 3 курсі в группі 38 чоловік, а викладачі не можуть взяти всіх, адже і так назбирали по 15 студентів. Отже, що робити студентам, які залишились без керівників?


Написано: 05.04.2014
Курсові планують кафедри, тому зверніться до Тетяни Олегівни. Але, думаю, ви помиляєтесь, як це всього 2 курсові?


Автор: Студентка четвертого курсу
Добрий день, Володимире Володимировичу!
Скажіть, будь ласка, чи дійсно сертифікат про знання іноземної мови (рівень В2), який ми можемо отримати після четвертого курсу, дає нам 10 додаткових балів при вступі до магістратури?
Дуже дякую.


Написано: 27.03.2014
Якщо таке є у Правилах вступу - то так


Автор: Студентка третього курсу
Добрий день!
Скажіть, будь ласка, чи можна проходити навчально-виробничу практику на 3 курсі в російськомовному виданні?


Написано: 31.03.2014
Можна


Автор: Ганкова Юлія Василівна
Добрий день, нещодавно ознайомилась з новою програмою творчого конкурсу для вступу до інституту журналістики, який кардинально вирізняється від попередніх, тому виник ряд запитань:
1) 1-й етап містить тестові завдання з історії України чи всесвітньої, таке ж запитання щодо географії;
2) як оформлювати творчий доробок, чи може він містити публікації з інтернет видань;
3) що саме повинен знати абітурієнт, спираючись на шкільну програму, щодо побудови засобів масової інформації.

Дякую.


Написано: 01.04.2014
1) З історії України. Географія загальна.
2) Може, але всі творчі доробки мають бути завірені редактором видання.
3) Що значить побудови ЗМІ? Мова йде про те, які ЗМІ ви знаєте, яких журналістів теж знаєте


Автор: Вейдер Дарт Олексійович
Шановний Володимире Володимировичу! Ми дуже здивовані рішенням виключити з програми наступного семестру українську мову. На жаль,багато з нас (будьмо об\"єктивними!) володіє українською на досить посередньому рівні. Неграмотність - це жахливі реалії вітчизняних ЗМІ, але ми сподівалися, що зможемо виправити ситуацію. Вся логіка програми руйнується, найважливіші розділи мови ми вчитимемо похапцем. Другий курс і так вже втомився від експериментів: ми не обирали собі можливі спеціалізації (як нинішній перший курс), іноземну мову ми вчимо (певна частина нас) факультативно. Ми любимо українську й хочемо її досконало знати! Сподіваємося на розуміння.


Написано: 02.04.2014
Курс "Українська мова у професійному спілкуванні" на нефілологічних факультетах передбачає 3 кредити (це норма міністерства). У вас 10 кредитів! Плюс практична стилістика. Про яке скорочення ви говорите?
А як це ви не обирали спеціалізації на першому курсі? Може, це ви конкретно прогавили цю процедуру? Завжди є 2-3 особи, які не беруть участі у відборі на спеціалізації. І щоб не виключати з університету таких студентів, які не обрали собі курси, ми їх вписуємо в уже обрані іншими студентами.
Іноземна мова з наступного року вже буде не факультативно, а обов*язково для всіх


Автор: Студентка четвертого курсу
Шановний Володимире Володимировичу! Скажіть будь ласка, скільки в цьому році передбачається місць для вступу на магістратуру на спеціальність \"реклама та зв\'язки з громадськістю\"?
Завчасно дякую за відповідь!


Написано: 02.04.2014
У нас ліцензія на 100 осіб


Автор: Студентка Інституту журналістики
Добрий день! Я втратила свій студентський квиток. В студчастині пояснили, що наразі можливості відновити його в університету немає.Але мені необхідно отримати його якнайшвидше, бо без цього документа не можу їздити додому та оформити документи для виїзду закордон. Чекати до вересня не вихід з ситуації. Чи можна отримати студентський старого зразка?


Написано: 02.04.2014
Що значить старого зразка?
Студентські видає не інститут, а університет. Чому університет не може видати - не знаю. Зверніться до свого методиста і до Тетяни Олегівни за поясненням


Автор: студенти другого курсу
Шановний Володимире Володимировичу, ми розуміємо, що викладач з ділової журналістики у нас з кафедри телерадіомовлення, але предмет все ж таки називається \"ділова журналістика\". Чому лекція в нас була з операторської майстерності, а не з ділової журналістики? Чому ми повинні знімати новинні телесюжети, готувати на модуль завдання такої складності, яких не готуємо навіть на тележурналістиці? Хто дозволить нам везти професійні камери з університету не знати куда, щоб взяти коментар у експертів? А який експерт посадовець погодиться розмовляти зі студентами? Де взяти на все це час, адже з пар ділової журналістики нас заради цього не відпустять?
Ми досі не дуже добре розбираємося в понятті \"ділова журналістика\" і не розуміємо, чому зразу треба \"починати з найскладнішого\", як сказала викладачка, якщо ми не знаємо основ. В результаті наші телесюжети будуть жахливими, бо без належної практики це все нормально не знімеш.
Шановний Володимире Володимировичу, нам не потрібно здавати два іспити з тележурналістики, нам би один здати нормально. Так на тележурналістиці ми хоть на третій парі практику маємо. А коли встигати ділову робити - без поняття.
І хотілось би все таки знати, що ж воно таке - ділова журналістика. Сказати \"пишіть телесюжет на економічну тематику\" - це добре, але ми не знаємо як. І як виявилося все зробили неправильно.
Бо викладачка вимагає реальні події, реальних експертів і у РЕАЛЬНОМУ ЧАСІ, тобто все має бути свіженьким і актуальним. І звісно на професійну камеру, \"а не на айфони\". Звідки в нас \"10 камер\" на кафедрі телерадіо, коли їх лише три? Багато з нас боїться возити таку дорогу техніку по місту, навіть якщо нам її видатуть. Це все просто нереально. Як нам бути?


Написано: 28.03.2014
Я переговорю з викладачами ділової журналістики


Автор: Дем*яненко Назарій Андрійович
Доброго часу доби!
Я студент першого курсу юридичного факультету КНУ. Але зрозумів, що це не моє, тому хотів би перевестись в ІЖ на спеціальність журналістика. Скажіть мені ,будь ласка, чи можу я це зробити. Якщо так, то що для цього треба зробити? Чи буду я мати шанс потрапити на бюджет?


Написано: 27.03.2014
Можете, через приймальну комісію з 1 липня


Автор: Студентка четвертого курсу
Добрий день! Володимире Володимировичу, скажіть будь-ласка, коли відбувається заразування студентів магістратури? Я знаю, що це у серпні, але в яких саме числах будуть списки зарахованих на бюджет і на контракт?
Наперед дякую.


Написано: 27.03.2014
1 серпня на бюджет, а на контракт - наступні дні


Автор: Горюнова Яна В*ячеславівна
Шановний Володимире Володимировичу!
Я - студентка спеціальності \"журналістика\" Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського у Сімферополі. У зв\'язку з ситуацією на півострові стала біженкою. Зараз проживаю у Києві. МОН України наголосив, що студенти з Криму будуть переведені за спрощеною процедурою. Скажіть, будь ласка, чи маю я можливість бути переведеною до Інституту журналістики? Зараз навчаюся на 3 курсі, форма навчання: денна держбюджетна, відмінниця. Якщо так, то куди і коли мені звернутися?

Наперед дякую.

з повагою,
Яна Горюнова


Написано: 26.03.2014
Негайно прийдіть до мене: четвер з 13-15.00, п*ятниця з 12.00 до 14.00


Автор: Головач Ганна Анатоліївна
Добрий день. Будь ласка, поясніть ситуацію з іспитом з іноземною мови на 4 курсі. Ми вже ходили і на кафедру, і до методиста - і там нам кажуть, що з приводу будь-яких питань звертатись в Інститут філології. І вже повідомили дату іспиту - 30 травня. Але це ж нелогічно - складати іспит з факультативу!!! До того ж наша викладачка з польської (Інститут філології) сказала, що у неї в навантаженні написана тільки кількість годин, а ніякого заліку чи іспиту немає.
Дякую.


Написано: 25.03.2014
Це правда. Якщо ви хочете мати сертифікат про знання мови, то треба пройти атестацію в ін-ті філології. Але це не обов*язково, якщо ви того не хочете


Автор: Шапран Людмила Дмитрівна
Доброго дня!! Скажіть, будь ласка, якого зразку видають дипломи після закінчення вашого інституту, міжнародного чи тільки українського. Якщо я не правильно сформулювала питання, то чи визнають дипломи інституту за кордоном, і чи можна працювати там , отримавши ваш диплом, без додаткової освіти за кордоном? Дякую!! Миру Вам і щастя!!!


Написано: 24.03.2014
Ми підрозділ Київського національного університету імені Тараса Шевченка, тому диплом буду університету. За рейтингом QS КНУ входить у 500 кращих університетів світу.


Автор: Писарчук Олександр Васильович
Добрий вечір! Чи враховуються оцінки за заліки при отриманні червоного диплому?


Написано: 21.03.2014
Враховується тільки зараховано/незараховано


Автор: Студентка четвертого курсу
Добрий день!
Скажіть, будь ласка, в яких приблизно числах у цьому році будуть проходити вступні іспити на магістратуру?


Написано: 21.03.2014
десь у другій половині липня


Автор: Студентка з гуртожитку
Таке в країні коїться, а в гуртожитку...


Написано: 19.03.2014
Шановна студентко з гуртожитка!
Ваш текст анонімка. Тому те, що ви пишете, можна розглядати як наклеп, бо перевірити те неможливо, тому немає ніяких фактів, ви їх не називаєте. Електронна адреса ваша - недійсна


Автор: Студентка четвертого курсу
Добрий день!Скажіть,будь ласка, в цьому році ще є можливість поступати на спеціаліста ?


Написано: 20.03.2014
Так


Автор: Івашина Інна Михайлівна
Добрий день! Я студентка першого курсу географічного факультету, навчаюся на контрактній основі в першу зміну. Скажіть, будь ласка, чи можу я вступити у 2014 році до ІЖ (на спеціальність РЗГ) на бюджет, продовжуючии при цьому навчання на геофаці? Дякую!


Написано: 16.03.2014
Вам треба буде перейти на геофаці на заочну форму


Автор: Студентка третього курсу
Добрий день!
Скажіть, будь ласка, чи в Інституті журналістики можна здобути освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста?


Написано: 17.03.2014
Наступного року так


Автор: Савінська Анжеліка Артурівна
Скажіть будь ласка коли у вас відбуватиметься день відкритих дверей для абітурієнтів? Дякую!


Написано: 18.03.2014
Читайте http://journ.univ.kiev.ua/abit/


Автор: Студентка третього курсу
Добрий день!
Я вже третій рік проживаю у гуртожитку. Умови тут просто нестрепні. Особливо, якщо жити вчотирьох. Наступного року нам теж обіцяють підставне ліжко. Скажіть будь ласка, з якого розрахунку вирішено,що це гарна ідея? І чому нікого не хвилює,що в таких кімнатах дуже важко жити?


Написано: 18.03.2014
Але як бути тим, хто не має де жити. Звісно, ви можете кімнатою написати заяву проти того, щоб до вас підселяли. Але це означає, що якщо ніхто не захоче підселяти того студента до себе, то тому студентові не буде де жити


Автор: студентка другого курсу
Шановний Володимире Володимировичу! ВИкладач з радіожурналістики сказав, що якщо не писати на кафедрі телерадіо курсову роботу, то відбір у теле чи радіо групи я не пройду! Але ж минулого року такого не було! Чому зараз курсова стала критерієм відбору??


Написано: 13.03.2014
Це не правильно. Викладач щось не так зрозумів. Я поговорю з викладачами кафедри.


Автор: Головач Ганна Анатоліївна
Добрий день. Чи потрібно 4 курсу відвідувати заняття по суботах, які фактично є відпрацюванням занять за травень? Тому що у цей час (з 1 по 11 травня) у нас переддипломна практика і немає пар.
Дякую.


Написано: 11.03.2014
Потрібно. Таким чином у вас раніше завершаться аудиторні заняття і ви раніше вийдете на практику - не 14, а 12-го


Автор: Студентка третього курсу
Добрий день!
Чи буде у нас навчання у суботу 15-го числа?
Дякую.


Написано: 13.03.2014
Буде. Проте ви раніше виходите на практику - не 28-го, а 26-го.


Автор: ілля дмитрович суходольський
Доброго дня.
Я студент 2-го курсу спеціальності \"Видавнича справа та редагування\" Одеського національного університету. Маю бажання навчатися у вас. Чи це можливо? Якщо так, то що треба зробити аби перевестися на 3-й курс до вас?


Написано: 10.03.2014
Коли запрацює приймальна комісія, везіть заяву на ім*я вашого ректора з його візою, що він не заперечує проти переведення, копію заліковки та у нас напишете заяву на ім*я нашого ректора. У себе ви повинні бути переведені на 3 курс.


Автор: Олександр Сергійович Правденко
Шановний Володимире Володимировичу!
Відповідно до умов прийому, програма творчого конкурсу повинна була бути оприлюдненою ще 1 березня. Чи правильно я розумію, що якщо це не зроблено до цих пір, то стара програма (затверджена минулого року) не втратила своєї чинності і за нею відбуватиметься творчий конкурс? Оскільки нову ви не маєте права вже оприлюднювати! Так як це буде порушенням правил прийому! Дякую.


Написано: 11.03.2014
Програми творчих конкурсів оприлюднюються на сайті університету, що й було зроблено вчасно (розділ АБІТУРІЄНТУ). На сайті ІЖ - копія. Перепрошую, що на сайт інституту вчасно не поставили копії. Вже зробили


Автор: Дубіцька Наталія Валентинівна
Доброго дня) Хочу дізнатись які умови вступу для тих, хто вже має одну незакінчену освіту (а саме - диплом бакалавра). Чи потрібно здавати ЗНО. І чи існує можливість вступу на бюджет. Буду вдячна за відповідь.


Написано: 07.03.2014
ЗНО - не потрібно. Бюджет може бути тільки на медіакомунікації, але місця ще не МОНом не виділено


Автор: Абітурієнтка Інституту Журналістики
Шановний Володимире Володимировичу! Підкажіть будь-ласка, чи правильно я розумію, що на експериментальну магістратуру з журналістики вступати на бюджет неможливо?


Написано: 09.03.2014
Саме так


Автор: Студентка четвертого курсу
Шановний Володимире Володимировичу, скажіть будь ласка, чи є вже точний розклад літньої сесії для студентів 4-ого курсу, дати захисту диплом них робіт, проведення державного іспиту та час вступу до магистратури? Якщо так, то де можна його дізнатися? Завчасно дякую


Написано: 06.03.2014
Ні, ще нема


Автор: Студентка третього курсу
Підкажіть, будь ласка, чи видає Інститут направлення на практику? І якщо так, то де його можна взяти?


Написано: 07.03.2014
Так, зайдіть на сайт у відділ практики - там все написано


Автор: Студент Інституту журналістики
Добрий день! Підкажіть, будь ласка, чи є практика на 1 курсі магістратури. Якщо так, то коли вони починається і закінчується? Дякую.


Написано: 04.03.2014
Ні, нема


Автор: Гасан Анастасія Русланівна
Доброго дня! Мене цікавить інформація щодо вступу на магістратуру, скажіть будь ласка, є сенс їхати на день відкритих дверей, чи буде там обговорення інформації щодо вступу на 5 курс?


Написано: 05.03.2014
Це не 5 курс, це перший курс магістратури, бо 5 курс - це останній курс заочного бакалаврату. Взагалі-то інформація є в умовах вступу. Якщо вас цікавить щось більше - тоді приїжджайте


Автор: Студентка другого курсу
Підкажіть будь ласка, чи 10 березня 2014 року вихідний у КНУ?


Написано: 05.03.2014
У нас не вихідний, бо буде конгрес, присвячений Шевченкові, але занять не буде


Автор: Зарицька Світлана Анатоліївна
Добрий день.
Я хочу поставити декілька питань, які мене дуже хвилюють. Буду говорити від імені всього небайдужого студентства.
1) Знову ж таки щодо позиції Інституту. Так, ви не припинили навчання в той час, як в Києві відбувались негаразди,смерті. Ми по суті самі собі його припинили. Але залишатись нейтральним в такій ситуації не можна.
2) куди йдуть наші 25 тисяч гривень щороку? Розетки не працюють, сміття з туалетів виноситься раз на день (під кінець дня смітники просто забиті), стелі біля 21,22,23 аудиторій пошарпані, в столовій продають їжу не першої свіжості, майже неможливо зловити ВайФай, та що там, нам навіть листочки в навчальній частині безкоштовно не можуть видати, щоб ми написали заяви на практику/курсову, ксерокс теж коштує грошей, а більшість студентів не мають можливості роздруковувати щось вдома і т.д.........

Вибачте, якщо я щось не так сказала, але я спробувала виказати позицію всього студентства (або ж хоча б його більшості).
Дуже дякую.


Написано: 04.03.2014
Світлано Анатоліївно, будь ласка, говоріть від свого імені, бо від імені студентів говорить студпарламент і голова студпарламенту, якого обирають самі студенти.
Інститути/ факультети ні припиняють, ні відновлюють заняття. Це компетенція університету, ректорату. Позиція університету була така, що університет працював, був відчинений, але ніхто нікого не перевіряв і не змушував ходити. Були дні, коли занять не було, були дні, коли студенти і викладачі приходили. В ун-ті навчаються й іноземці, яких не можна було викинути на вулицю, ми зобов*язані були створювати їм умови. У нас викладають й іноземні професори. Джордж Плеіос з Афін, який у цей період викладав, не міг увечері добратися додому, бо закрили метро. Доводилося шукати йому прихисток на ніч поряд з корпусом. А студенти-магістри радо з ним спілкувалися і були на заняттях, розуміючи, що він тимчасово у нас. Були й українські студенти, які з різних причин не могли бути на Майдані, і їх не можна було кинути на призволяще. Навіть з психологічної точки зору, коли діти з інших міст, хворі, без батьків, їм треба було дати прихисток і захист, а зачинити категорично двері і сказати ідіть звідси - це неправильно! Не треба забувати, що у період соціального збурення не всі однаково переживають події. І кидати студентів-дітей, які перелякані,- це цинічно і не по-людськи. Думаю, наш університет зробив правильно, що дав усім право вибору: більш активні й сміливі студенти пішли на барикади, другі ходили на барикади і поверталися як додому до корпусу, треті співпереживали, але були в корпусі, четверті боялися, п*яті з ідеологічних міркувань не хотіли брати участі у подіях, шості - до сих пір не повернулися з барикад... Приходять батьки і просять допомогти повернути їх додому і до навчання. Це складна соціальнопсихологічна ситуація. Тому має бути витримка і порозуміння. В складних умовах і викладачі, хоч вони і більш досвідчені.
А тим більше зараз, коли існує російська загроза країні. Майдан закликає об*єднатися і відкласти внутрішні розборки, бо не час, бо це підступно. Зараз треба спрямувати сили й розум на боротьбу з ворогом, а не на аналіз, хто кому що сказав і винесли сміття чи не винесли. Якщо в їдальні дали несвіжу їжу, то треба тут же повернути і забрати гроші... Про ці речі треба говорити, але не зараз. Давайте здобудемо перемогу, психологічно реабілітуємося всі - і перейдемо на внутрішні проблеми...
Викладачі готові обговорювати питання зі студентами, але для цього вони повинні звернутися зі своїми проблемами, щоб знати, що їх турбує
Автор: Студентка третього курсу
Пане Володимире, почалась війна і журналісти повинні висвітлювати ситуацію. Яка позиція університету?


Написано: 20.02.2014
Наскільки мені відомо, університет з цього приводу не висловлювався (див. www.univ.kiev.ua). Завтра, тобто у понеділок, о 10 ранку почнеться засідання вченої ради університету, але не думаю, що університет буде це розглядати, бо те, що журналісти повинні висвітлювати ситуацію, є очевидним і для цього не потрібно ніяких заяв університету! До речі, вчена рада нашого інституту підтримала звернення "Стоп цензурі" щодо необхідності правдиво подавати події(див. http://www.telekritika.ua/profesija/2014-02-28/90937)


Автор: Студетка третього курсу
Доброго часу доби, Володимире Володимировичу.
Скажіть будь ласка чи буде припинено навчальний процес у зв\\\'язку з останніми подіями в країні? Так як політична ситуація загострюється і вже не знаєш чого чекати завтра.


Написано: 02.03.2014
Щодо припинення занять рішення ректорату нема. Але чого треба припиняти? Зрозумілим є припинення занять у Таврійському університеті через події в Сімферополі та Криму. Навпаки, треба активізуватися, демонструвати свою готовність працювати, навчатися, бо ворог завжди чекає паніки і радий, коли люди занепадають духом.
Зараз важливо донести правдивий голос до східняків та кримчан, а також до росіян. Якщо у вас є можливість та ідеї, як це робити - пропонуйте! Якщо вам потрібен для такої діяльності час, вам ніхто не буде ставити у вину, що ви пропустили заняття. А просто відмінити заняття, аби не ходити - це не позиція. Проте завтра буде вчена рада університету і, можливо, якісь рішення приймуть


Автор: Студентка третього курсу
Добрий день! Скажіть, будь ласка, що є підставою для переходу на вільне відвідування?


Написано: 10.02.2014
Направлення університетом на навчання, народження дитини, хвороба


Автор: Стедент Інституту журналістики
Шановний Володимире Володимировичу, скажіть, будь ласка,якщо я проходила практику на цих канікулах, на які числа мены потрібно оформлювати документи і коли здати щоденник ознайомлювальної практики: зараз чи вже влітку?Дякую!


Написано: 12.02.2014
Влітку


Автор: Студентка третього курсу
Добрий вечір, Володимир Володимирович!
Скажіть, будь-ласка, з якого по яке число буде навчально-виробнича практика у третього курсу? Адже, щоб домовитись з конкретним ЗМІ треба знати точно.
Дякую.


Написано: 12.02.2014
Запитайте у навчальній частині


Автор: Студентка третього курсу
Добрий день. Я втратила студентський квиток, а також єдиний квиток у міському транспорті. Разом з гаманцем. Чи потрібна заява з міліції про втрату гаманця для відновлення цих моїх документів?


Написано: 13.02.2014
Так


Автор: Дуднік Іванна Юріівна
Доброго дня!
Така ситуація: влітку продавала документи на магістратуру, але, нажаль, не вступила. До сьогоднішнього дня назад документи не отримала. До кого можна звернутись з цього питання?


Написано: 13.02.2014
До Цимбаленка Євгена Станіславовича


Автор: Студентка третього курсу
Скажіть, будь ласка, в яких числах студенти третього курсу проходять весняну практику?


Написано: 13.02.2014
З кінця квітня. Але запитайте у навчальній частині


Автор: Студентка Інституту Журналістики
Володимире Володимировичу! Скажіть, чому всі ВУЗи, які апріорі вважаються гіршими за КНУ, надають своїм студентам можливість проходити практику в різних закладах, а ми, натомість, маємо тинятися видавництвами та редакціями? Чому ІЖ не допомагає своїм студентам? Знайти місце дуже важко, незважаючи на успішність в навчанні, вміння та навички...


Написано: 13.02.2014
Я не розумію вашого запитання... У яких закладах?


Автор: Студентка Інституту Журналістики
ДОбрий день, Володимире Володимировичу! Підкажіть, а студенти ВСР можуть поїхати на практику в Лондон? На 3 курсі, наприклад?


Написано: 13.02.2014
У принципі - так


Автор: Студентка третього курсу
Добрий день. Володимире Володимировичу, скажіть, будь ласка,якщо 8 Березня припадає на суботу, то чи буде ще якийсь додатковий вихідний день (понеділок, наприклад)?


Написано: 14.02.2014
Думаю ні


Автор: Яковенко Юрій Іванович
Яка вартість навчання на першому курсі бакалаврату ІЖ по кожній спеціальності?


Написано: 15.02.2014
25 тис. грн


Всього запитань: 3519
Сторінка: 1 2 3 4 5 6 7
Час генерації: 0.021 сек