Віртуальна приймальня

*П.І.Б.:
*Електронна пошта:

*Запитання:

  Запитання Максимум 2000 символів

Поля з зірочкою є обов'язковими для заповнення

Директор не спілкується з анонімними відвідувачами
та не відповідає на запитання, що не стосуються Інституту журналістики та Інституту масової комунікації.

У випадку відсутності директора (відрядження, відпустка) всі накопичені протягом цього часу повідомлення не залишаться без уваги...

АдмінАвтор: Власенко Юлія Сергіївна
Добрий день. Нещодавно студенти дізналися що у січні і лютому опалення будівлі здійснюватись не буде, а навчання буде здійснюватись дистанційно. При цьому ви підвищили вартість навчання на 5%. Тобто, чотири тисячі на місяць ми будемо сплачувати за те що викладач "скине" завдання на електронну пошту? Питання №2 - Чому ВНЗ маючи достатні профільні зв'язки, не допомагає студентам у пошуку практики? Питання №3 - Чому в ВНЗ така не достатня технічна база? Оператори і режисери на другому курсі професійну відео камеру ще в очі не бачили!


Написано: 06.10.2017
Шановна Юліє Сергіївно, особливий графік навчального процесу у КНУ імені Тараса Шевченка - це вимушений крок. Держава фінансує університет тільки за статтями "зарплата" та "стипендія". Не мені вам розказувати, як підвищуються ціни на все, в тому числі й на комуналку. Для такої великої структури, як КНУ імені Тараса Шевченка, комунальні платежі - це сотні мільйонів гривень. Де їх брати? Не буде університет платити - все одно буде у корпусах холодно, бо відключать і тепло, і світло, і воду. Тому треба економити. Ректорат та вчена рада університету разом зі студпарламентом університету прийняли рішення про оптимізацію навчального процесу взимку на всіх факультетах, в тому числі і на нашому факультеті, який називається інститут журналістики. Але це зроблено в рамках законних і ніяких порушень нема. Навчання студентів бакалаврату складається з 50% аудиторних занять, 50% самостійної роботи, у магістрів 40% аудиторних, 60% самостійної роботи. Планування здійснюється за принципом, що у студента 9-годинний робочий день, 5-денний тиждень, 52 тижні навчання, з них 12 тижнів канікул (3 тижні взимку, 8 - влітку), 6 тижнів сесії, 34 тижні теоретичне навчання (170 днів). Крім того у семестрі 15 аудиторних тижнів, 2 тижні самостійної роботи, за рік 30 плюс 4. Перестановки відбулися таким чином, що канікули три тижні будуть до 23 січня, а 4 тижні та два тижні сесій перенесено на період з 24 січня до кінця лютого, тобто у грудні та червні сесії будуть коротшими.
Підвищення оплати передбачено контрактом, це пов*язано з інфляцією.
Питання №2. Допомагаємо, де можемо, але дозволяємо студентам і самим шукати місце практики, це залежить від спеціальності.
Питання №3. Саме в операторів гарна технічна база, у них сучасний телекомплекс. Саме оператори нашими камерами ведуть різні зйомки, в тому числі і роблять Новини КНУ. Може, студент не ходить на заняття? Поцікавтеся у методиста успішністю студента.


Автор: Ткаченко Оксана Михайлівна
Добрий день! Скажіть, будь ласка, за яких умов можна отимати індивідуальний графік?


Написано: 14.08.2017
За умов працевлаштування, хвороби та догляду за дитиною


Автор: Савчук Людмила Володимирівна
Доброго дня. Володимир Володимирович,в цьому році мій син поступив до Вас на спеціальність кінотелеоператор (на контракт).У договорі платником вказана я одна. Чи можу я переписати договір на двох батьків?


Написано: 09.09.2017
Ні, має бути один платник


Автор: Симоненко Катерина Віталіївна
Вітаю!
Якщо я не захищала диплом бакалавра в минулому році, я маю право в цьому році захищатися з іншою темою?


Написано: 14.09.2017
Ні, можете і зі старою темою


Автор: Манько Марія Олександрівна
Доброго дня! Скажіть, будь ласка, коли приблизно будуть правила прийому на 2018 рік?


Написано: 23.09.2017
У грудні


Автор: Малашок Катерина Андріївна
Доброго дня!

Як можливо оформити вільний графік відвідування занять?

Дякую за відповідь.


Написано: 25.09.2017
Треба працювати за спеціальністю, мати лист від роботи і дозвіл нашої вченої ради


Автор: Біланенко Олег Юрійович
Доброго дня.
Скажіть будь-ласка, якщо студент навчається заочно на бюджетній формі навчання, але в заліковці має трійки, чи переведуть його на контрактну форму навчання.
Чи це тільки при умові отримання двійки за екзамен?


Написано: 29.09.2017
Переведуть, але не розумію, чому треба переходити на контракт


Автор: Горбань Лариса Петрівна
Скажіть будь ласка, якщо при подачі документів на навчання за кантрактом замість одного з батьків буде присутня сестра (вона буде платником) - таке можливо? Чи потрібно мати якесь доручення?


Написано: 02.08.2017
Присутнім має бути платник!


Автор: Пилип Оксана Михайлівна
Доброго вечора. Чи можливо перевестися з одного факультету ( для прикладу із історичного) на журналістику протягом першого року навчання? Якщо здавати академрізницю, то підготовка має бути самостійною? Чи повинна я в такому випадку відшкодовувати кошти? Я зможу перевестися тільки при умові якщо буде бюджетне місце? Буду щиро вдячна за вашу відповідь.


Написано: 01.08.2017
Перевестися можна тільки на другий курс після закінчення першого курсу на історичному. При цьому академічна різниця не повинна бути більшою 10. Переведення до нас тільки на контракт


Автор: Сіденко Ангеліна Валеріївна
Доброго дня!Скажіть будь-ласка коли відбувається творчий конкурс і який код на спеціальність "Журналістика"?


Написано: 17.07.2017
Творчого конкурсу нема


Автор: Колісник Руслана Степанівна
Добрий день! Підкажіть, будь ласка, коли будуть опубліковані попередні рейтингові списки? Дякую


Написано: 17.07.2017
Скоро будуть


Автор: Студентка інституту журналістики
Добрий день! Скажіть, будь ласка, коли на сайті буде опубліковано графік навчального процесу в 2017-2018 н.р. (заочна форма)?


Написано: 16.07.2017
Перед вереснем


Автор: Ілюк Василь Йосипович
Добрий вечір! Скажіть, будь ласка, вступ на напрями "журналістика та соціальна комунікація" і "Видавнича справа та медіаредагування" відбувається окремо, чи в рейтинговий список потраплять абітурієнти з обох напрямів, і державні місця будуть між ними розподілені? Адже у правилах прийому вказано, що конкурс в Інститут журналістики окремий для всіх напрямів, окрім цих двох.
Дякую


Написано: 16.07.2017
Вступ на освітні програми "Журналістика та соціальна комунікація" і "Видавнича справа та медіаредагування" відбувається окремо. Рейтинговий список формується окремо для кожної освітньої програми. Державні місця видаються спільно для всіх освітніх програм спеціа "061 - Журналістика" з подальшим розподілом на кожну освітню програму окремо. У додатку 2.3 не зазначено фразу: "конкурс окремий" біля цих освітніх програм, оскільки вони прописані окремими рядками. Всі інші освітні програми об'єднані по декілька в один рядок, тому і є напис: "конкурс окремий"


Автор: Назарук Аліна Олександрівна
Доброго дня. Скажіть, будь ласка, чи є у 2017 році на спеціальності "Журналістика то соціальна комунікація " і "Реклама та зв"язки з громадськістю" творчий конкурс.


Написано: 17.07.2017
Ні нема


Автор: Колісник Руслана Степанівна
Добрий вечір! Підкажіть, будь ласка, коли буде відома кількість бюджетних місць на спеціальність "Журналістика та соціальна комунікація"?
Дякую.


Написано: 13.07.2017
Невідомо. Це залежить від МОН


Автор: Кондратюк Ольга Олександрівна
Доброго дня! Скажіть, будь ласка, чи є державні місця на ведучого програм телебачення?


Написано: 13.07.2017
Інформації ще нема


Автор: Студентка Інституту Журналістики
Добрий день! А при яких умовах можливе переведення студента з контракту на бюджет? І що для цього потрібно зробити?


Написано: 26.06.2017
При наявності вільного бюджетного місця


Автор: Смірнова Яна Олександрівна
Добрий день! Я за таким питанням. Підкажіть будь ласка. У минулому році була відрахована з заочної форми віділення по спеціальності "Журналістика". У цьому році хочу відновитись. Я повинна написати заяву у приймальну комісію з усім пакетом документів. Чи правильно я розумію? Та підкажіть будь ласка до якого числа працює приймальна комісія? Вельми дякую! З нетерпінням чекаю на відповідь.


Написано: 02.07.2017
Саме так. Заяву бажано подати до 25 липня


Автор: Жовтоног Ірина Сергіївна
Доброго дня. На офіційній сторінці інституту не можу знайти програми фахового іспиту для магістрів "Журналістика та медіакомунікація"і програми додаткового іспиту для неспоріднених спеціальностей. Дякую


Написано: 12.07.2017
Не існує програми додаткового іспиту. Для додаткового іспиту беруться завдання з основного іспиту


Автор: Мунтян Віталія Сергіївна
Хочу вступати до Вас на факультет журналістики.
Мій тато є учасником АТО. Він і зараз там знаходиться.
Чи поширюються на мене пільги при вступі? Які саме?
Звертаюсь до Вас, бо в правилах прийому прочитала, що пільги поширюються на дітей учасників АТО, які загинули.
Дякую.


Написано: 13.07.2017
Діти учасників бойових дій мають заявити про свій статус під час подачі оригіналів (при укладанні контракту). Такі особи будуть мати право першочергового зарахування на незаповлені бюджетні місця. Дозарахування у останній етап.


Автор: Випускниця Спеціальності РЗГ
Добрий день! Я випускниця, бакалавр. Скажіть, будь ласка, чи отримаємо ми дипломи 29 червня? Дякую


Написано: 23.06.2017
Сподіваємося!


Автор: Боринець Ярина Ярославівна
Доброго вечора! Я студентка Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича, закінчила 2 курс за спеціальністю "журналістика", навчаючь на бюджеті. Після двох років навчання тут я зрозуміла, що мій університет не дає мені можливості розкритись, не бачу перспектив і майбутнього. Тому планую перевестись у Київський національний університет ім. Тараса Шевченка, а саме на одну зі спеціальностей Інституту журналістики.
Запитання наступне.
Скажіть, будь ласка, чи є можливість перевестись на 3 курс на одну із спеціальностей зі збереженням державного місця?


Написано: 25.06.2017
...зі збереженням державного місця - ні!


Автор: випускниця Магістратури журналістика
Коли буде відома точна дата церемонії вручення дипломів випускникам магістратури? В кого не запитаєш , ніхто нічого не знає.


Написано: 22.06.2017
Планується 29 червня о 14.00


Автор: Шкурина Анастасія Володимирівна
Доброго дня! Я навчаюсь на 3 курсі ОНУ імені І.І. Мечникова на факультеті романо-германської філології, спеціальність "Англійська мова та література". Планую після отримання диплома бакалавра вступати до КНУ на спеціальність "Реклама та зв'язки з громадськістю". Скажіть, будь ласка, чи можна після 4 курсу ОНУ вступити відразу на другий до ІЖ? Або де я можу отримати таку інформацію? Дякую за відповідь.


Написано: 16.05.2017
Вступайте в магістратуру за освітньою програмою "Журналістика та медіакомунікації", там передбачено спеціалізації з реклами або піару. Щодо бакалаврату, то тільки на перший курс


Автор: Бевз Артем Ігоровис
Доброго дня! Я учень 11 класу, хочу цього року вступати до вас на спеціальність "Журналістика". Проблема в тому, що на початку року на сайті в переліку предметів ЗНО англійська не була зазначена, а замість неї був творчий конкурс. Чи можу я вступити до вас, якщо я не здаю англійську мову?


Написано: 18.05.2017
На жаль ні


Автор: 1 рік магістратури заочна форма
Добрий день!
Хотіли спитати чи є вже розклад сесії для заочної форми (1рік магістратури, спеціальність журналістика)?
Завчасно дякуємо


Написано: 30.05.2017
Вже є


Автор: Куккліновська Дарія Юріївна
Доброго дня!
Отримала освітній ступень бакалавра за спеціальністю "реклама та зв'язки з громадськістю" 1 2016 році. Чи відкрита у вас заочна форма навчання на магістратурі за цією спеціальністю? Чи є в наявності програма вступних випробувань на дану спеціальність?
На жаль, на даному сайті не знайшла необхідної інформації: http://www.journ.knu.ua/abit/programi-vstupnix-viprobuvan-os %20-magistr/.
Дякую за увагу. Чекатиму Вашої відповіді.


Написано: 02.06.2017
Так, заочна форма є. Окремо програми для вступу заочників нема. Програма спільна для стаціонару й заочників


Автор: Чагарна Олександра Олександрівна
Доброго дня!
Чи є цього року бюджетні місця? Якщо так, то яка їх кількість?
Також хотілося б уточнити інформацію стосовно подачі документів та творчих конкурсів. Коли вони розпочнуться?


Написано: 04.06.2017
Інформації про бюджетні місця ще нема. Творчий конкурс тільки на спеціальність "аудіовізуальне мистецтво та виробництво"


Автор: Мунтян Оксана Юріївнв
Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, чи буде в цьому році проводитись творчий конкурс для вступу на факультет журналістики?


Написано: 05.06.2017
Ні


Автор: Студентка четвертого курсу
Доброго дня! Навчаюся на четвертому курсі"Видавнича справа та редагування". Планую вступати до вас на магістратуру, на "Журналістику та медіакомунікації". Чи треба буде здавати додаткове фахове випробування? Друге запитання - магістри Інституту журналістики навчаються теж в другу зміну?


Написано: 13.05.2017
Додаткового іспиту не потрібно. Так, друга зміна


Автор: Завальнюк Ілона Олександрівна
Доброго дня! Отримала освітній ступень бакалавра політології в КНУ ім.Т.Шевченка, планую вступати на магістратуру до Інституту журналістики за програмою "Журналістика та медіакомунікація". На сторінці для абітурієнтів є програма фахового іспиту за цим напрямом (http://www.journ.knu.ua/abit/wp-content/uploads/2017/03/jou rnmk.pdf ), однак програма додаткового іспиту, який необхідно здавати абітурієнтам,які навчались на неспоріднених спеціальностях, щоб бути допущеним до складання фахового іспиту та англійської мови, на жаль, відсутня. Буду вдячна, якщо підкажете, чи є програма додаткового іспиту у відкритому доступі та де її можна знайти.


Написано: 10.04.2017
Програми додаткового іспиту не буває. Умови проведення додаткового іспиту зазначені у Правилах прийому http://vstup.univ.kiev.ua/pages/61 (стор. 70, п. 6, §4).
Питання для тесту наведені у додатку до програми фахового іспиту http://www.journ.knu.ua/abit/wp-content/uploads/2017/03/jour nmk.pdf

Програма вступного іспиту з іноземної мови надається Інститутом філології http://philology.knu.ua/files/OP_2017/Prog_Mag_Nefil_fak_201 7.pdf


Автор: Мірошниченко Володимир Борисовис
Доброго дня
яб хотівби в вашому закладі навчатись на журналіста шо для цього треба які документи


Написано: 06.05.2017
ЗАЙДІТЬ НА САЙТ УНІВЕРСИТЕТУ ТА ПОДИВІТЬСЯ УМОВИ ВСТУПУ


Автор: Студентка четвертого курсу
Добрий день, скажіть, будь ласка, де можна дізнатися дати державних іспитів з української мови, історії України та спеціалізації?


Написано: 22.04.2017
Розклад скоро буде


Автор: Ткач ольга Вікторівна
Добрий день, Володимире Володимировичу!У мене є вища освіта філолога української мови та літератури. чи можу я отримати другу вищу освіту журналіста у вашому інституті і де сможна дізнатися подробиці вступу, оплати, розкладу, предмети. Дякую за відповідь.


Написано: 04.05.2017
Так, можете. Для цього вам треба йти на програму "журналістика та медіакомунікації" або на будь-яку іншу, яка вас зацікавить. На сайті унверситету є правила вступу.


Автор: Жарко Тетяна Михайлівна
Доброго дня, підкажіть, будь ласка, де я можу знайти програму/перелік питань з додаткового фахового випробування для вступу на журналістику та медіакомунікації вступникам, котрі отримали диплом бакалавру не профільного напрямку (інститут філології КНУ)? На сайті http://www.journ.knu.ua/abit/programi-vstupnix-viprobuvan-os -magistr/ не знайшла.
Наперед дякую за відповідь!


Написано: 04.05.2017
Зайдіть за адресою http://www.journ.knu.ua/abit/programi-vstupnix-viprobuvan-os -magistr/
там є всі програми


Автор: Узунян Ані Норайрівна
Добрий день, Володимире Володимировичу!
Підкажіть, будь ласка, чи є робота+навчання на заочному на юридичному факультеті КНУ достатньою підставою для складання індивідуального графіку на стаціонарі в ІЖ ?
Навчаюсь на 4 курсі.
Дякую!


Написано: 27.02.2017
Ні


Автор: Міклашевська Юлія Валеріївна
Добрий день. У 2014 році я закінчила ІЖ та отримала додаток національного зразка. Як я можу замовити додаток міжнародного зразка, в якому будуть зазначені ECTS points ? Чи можу зробити це електронно? Та чи зможе довірена особа його забрати?
Проживаю за кордоном.Дуже чекаю на відповідь. Дякую


Написано: 01.03.2017
Ви напишіть листа з проханням та поясненням, для чого вам це треба, на ім'я ректора Леоніда Васильовича Губерського. Надішліть також копії документів, які у вас є


Автор: Алієва Еліна Юріївна
Доброго дня!Я маю вищу освіту викладач біології і практичний психолог у закладах освіти (НПУ ім. М.П. Драгоманова). В мене проявляються письменницькі задатки, і я роблю книжки вручну, тобто всі свої надбання оформлюю власноруч. Тому я би хотіла вчитися цьому на професійному рівні. Чи є у вас програма другої вищої освіти чи яким чином я можу здійснювати у вас навчання. Дякую. З найкращими побажаннями, Еліна Алієва


Написано: 22.03.2017
Запрошуємо вас у професійну магістратуру (1,5 роки) з журналістики та медіакомунікацій, там є спеціалізація з видавничої діяльності та медіаредагування


Автор: Власенко Лариса Миколаївна
Доброго дня.
У програмі конкурсу творчих здібностей зазначено, що обов'язковою умовою для вступників за освітньою програмою «Ведучий програм телебачення» є відсутність фізичних недоліків. Тобто, якщо я — інвалід, то не буду допущена до конкурсу чи вступу за обраною програмою взагалі? Чи усе-таки все залежить від індивідуальних випадків, і бувають винятки?
Чекаю на відповідь!


Написано: 27.03.2017
Усе залежить від індивідуальних випадків


Автор: Срівастава Людмила Валентинівна
Добрий день! Підкажіть, будь-ласка, де та у кого можна взяти копію атестата студента 1 курсу спеціальність РЗГ.


Написано: 14.02.2017
Документи студентів знаходяться у студстолі, 4 поверх


Автор: Пятенко Алла Вікторівна
Я студентка Географічного ф-ту 4 курсу, планую вступати на магістратуру в інститут Журналістики. Де можна дізнатися про вступні екзамени і перелік питань?


Написано: 20.02.2017
Дивіться Правила вступу нашого університету, шукайте інститут журналістики


Автор: Студентка Інституту журналістики
Шановний Володимире Володимировичу!
В опублікованому на сайті КНУ рейтингу успішності студентів денної форми навчання, які навчаються на місцях державного замовлення, є моє прізвище, а я навчаюсь на контракті. У мене високий рейтинг. Чи означає це, що я буду отримувати стипендію?)))


Написано: 08.02.2017
Дякую за інформацію, якщо це так, то є помилка. Але бухгалтерія все одно не нарахує контрактникові.


Автор: Студент медіаком магістр
Чому у рейтингу магістри медіакомунікацій 1 року навчання додані до журналістів?


Написано: 07.02.2017
Тому що це одна спеціальність Журналістика (згідно з новою Постановою Кабміну).


Автор: Тимошов Егор Тимофеевич
Доброго дня!

Підкажіть, до якого числа необхідно подати документи для оформлення індивідуального графіку на другий семестр?
Мабуть документи необхідно подати до середини березня (враховуючи те, що ми виходимо на навчання 13 лютого)? Чи засідання комісії буде раніше?

Дякую за увагу.


Написано: 01.02.2017
До 10, якщо ви хочете отримати графік з наступного місяця


Автор: Холод Анастасія Олександрівна
Доброго дня. Я навчаюся в 11 класі і хочу подавати до вашого інституту на спеціальість "журналістика". Скажіть, будь ласка, для вступу я повинна здавати ЗНО з укр.мови поглибленого рівня чи базового?


Написано: 02.02.2017
Базового


Автор: Студентка третього курсу
Добрий день. Звертаю вашу увагу на те, що на сайті вже давно не працює сторінка "Про академічну заборгованість".


Написано: 03.02.2017
Щиро дякую


Автор: Брунько Ярослава Євгенівна
Доброго дня Володимир Володимирович!Де можна дізнатися інформацію про навчання на 5 семестрі в іншому навчальному закладі?


Написано: 30.01.2017
А що тут дізнаватися. Ви можете у 5 семестрі навчатися у будь-якому університеті України та світу і ми вам зарахуємо прослухані та складені там дисципліни. При цьому у нас треба оформити вам академічну мобільність. Зверніться до Євгена Станіславовича


Автор: Студетка першого курсу
Доброго дня! У минулому році подавала документи до ІЖ на рекламу, але на бюджет пройшла до іншого університету на спеціальність "міжнародні відносини". Чи можливо мені скласти ЗНО повторно, подати документи до ІЖа (на перший курс) та що треба зробити, щоб потрапити на бюджет, якщо вже навчалася рік у іншому внз?
Дякую.


Написано: 31.01.2017
Після переведення на 2 курс у своєму внз ви можете подати заяву до нас під час прийому документів на переведення до нас. Але це буде на контракт. Можете заново вступати до нас і пробувати на бюджет. Чи треба повторно складати вам ЗНО - я цього не знаю.


Автор: Борухова Олександра Леонтіївна
Добрий день! Я поєдную навчання з роботою. У 1-ому семестрі навчались за індивідуальним графіком, проте мала складнощі при його оформленні - документи губили в Інституті та я їх збирала повторно. Наразі я оформлюю графік на 2-й семестр, але мою заяву та довідку з роботи знову загубили. Прошу, наведіть лад у документообігу ІЖ!


Написано: 24.01.2017
Олександро, документи ви повинні подавати в установленому порядку, тоді за них хтось нестиме відповідальність. Ви повинні подати у приймальню директора. Більше нікому не потрібно їх залишати. Галина Ярославівна доповіла, що ви десь на кафедрі комусь залишали. Кому і для чого?


Автор: Студентка Другого Курсу
Добрий день, я поновлююся в Інституті журналістики на другий семестр другого курсу. Підкажіть будь ласка, чи академічна різниця обов'язково повинна бути складена до початку навчального семестру?


Написано: 20.01.2017
бажано, адже наказ на поновлення видається тільки після складання академрізниці


Всього запитань: 4131
Сторінка: 1 2 3 4 5 6 7
Час генерації: 0.012 сек