Віртуальна приймальня

*П.І.Б.:
*Електронна пошта:

*Запитання:

  Запитання Максимум 2000 символів

Поля з зірочкою є обов'язковими для заповнення

Директор не спілкується з анонімними відвідувачами
та не відповідає на запитання, що не стосуються Інституту журналістики та Інституту масової комунікації.

У випадку відсутності директора (відрядження, відпустка) всі накопичені протягом цього часу повідомлення не залишаться без уваги...

АдмінАвтор: Студентка третього курсу
Добрий день! На другому курсі я написала заяву про відмову від іноземної (німецької) мови і не вивчала її цілий рік. З цього курсу іноземна мова обов\'язкова. Що потрібно зробити в такому випадку? Чи моя заява ще має силу?


Написано: 28.08.2014
Ні, заява ваша вже не чинна. Бо ви вже прослухали обов*язковий курс мови. Тепер починається додатковий курс. Наша кафедра може забезпечити додатково тільки англ., нім., фран., ісп. та польску на 2 курсі.


Автор: Коханенко Олег Анатолійович
Доброго дня, Володимире Володимировичу! З початком навчального року! Скажіть, будь ласка, у який термін можна отримати дублікат додатка до диплома випускника 1994 року? З чого почати? З повагою, Ваш колишній дипломник.;-)


Написано: 28.08.2014
І вас вітаю. Напишіть заяву на ім*я ректора з проханням видати дублікат і принесіть мені. Виготовлення дубліката займе десь тиждень


Автор: Близнюк Юлія Миколаївна
Добрий день! Я студентка другого курсу. Нижче вже запитували про польську мову, її таки вивчатимуть. А як щодо грецької? Дуже прикро виходить: ми теж хочемо довчити мову, коли вже почали. Розумію, що настає час економити. Можливо, дещо безглуздо прозвучить, але не могли б ми відвідувати заняття з грецької в жовтому корпусі разом зі студентами інших факультетів? Так само, як ми ходимо на різні секції з фізкультури. Ми зможемо домовитися з викладачкою, але суть в тому, чи можна таким чином розв\'язати проблему на офіційному рівні?
Буду вдячна за пошук компромісу.


Написано: 28.08.2014
Це один зі способів вирішення цього питання - об*єднати студентів кількох факультетів. Якщо у вас так вийде домовитися, то, сподіваюся, ректорат підтримає це. Тільки ви повинні написати заяву на ім*я ректора з проханням дозволити відвідувати вам грецьку зі студентами-філологами і викладач на заяві має написати, що вона згодна вас вчити.


Автор: Катеринич Петро Вікторович
Добрий вечір, Володимире Володимировичу. Пишу вам з приводу вивчення іноземних мов на 4 курсі. Якщо вже уведено іноземні мови для обов\'язкового вивчення, тоді чому у розкладі немає польської мови? Я маю бажання її вивчати. Тим більше, що у нас є обмінні програми на магістратурі і ми підтримуємо добросусідські стосунки з поляками. До того ж, наскільки мені відомо, вона завжди була на рівні з іншими. Зокрема, у минулому році. Чому ситуація так кардинально змінилася?


Написано: 28.08.2014
Якщо буде сформована група не менше 12 осіб - тоді можна ставити питання про польську мову. Дивіться моє пояснення також нижче


Автор: Студенти Четвертого Курсу
Добрий день!
У нашому розкладі з\'явилися 4 дисципліни за вибором. Скажіть, будь ласка, яким чином здійснюється вибір? Наскільки нам відомо, слід обрати однин із чотирьох запропонованих предметів.
Дякуємо.


Написано: 29.08.2014
Ви вже зробили вибір, коли обрали тематичну спеціалізацію на 2 курсі, тобто ви будете слухатиту ту дисципліну, яка відповідає вашій спеціалізації, бо тематична спеціалізація - це кластер, який включає дисципліни на 2-4 курсах.


Автор: Савенко Олеся Андріївна
Добрий день, Володимире Володимировичу.
Питання щодо вивчення польської мови (подібне вже звучало).
А як щодо 4-го та 3-го курсу? Ми зможемо також далі вивчати цю мову? Оскільки і нам в кінці минулого навчального року сказали, що польську мову більше не викладатимуть в нас в інституті.


Написано: 29.08.2014
Студенти 2 і 4 курсів іноземну мови в повному обсязі, передбаченому МОН, вивчили протягом першого року навчання і склали іспит. Чому на першому курсі? Тому що в ун-ті проводиться експеримент з інтенсивного вивчення мови. Тим студентам, які хочуть продовжувати вивчати мову далі,- пропонується факультатив протягом 2-4 років навчання. Ми, в інституті, вирішили факультативний курс зробити нормативним, тобто обов*язковим, за аналогією до міжнародників. Тобто ми готуємося до того, щоб у дипломі писати вам, як міжнародники своїм випускникам, додатково ще й перекладач (але цього дозволу ми ще не маємо). Забезпечити підготовку перекладачів ми можемо тільки з англійської, німецької, французької та іспанської, бо маємо відповідну свою кафедру іноземних мов.
Отже, студенти після першого курсу можуть обрати одну з цих мов. Крім того, є ще й вимоги до кількості студентів у групі - це не менше 12 осіб. Інакше, якщо група менше, це веде до перевитрат. Таким чином, польську мову, чи будь-яку іншу, можна було б продовжувати вивчати за умови, що група буде 12 і більше осіб. На першому курсі малі групи ми ще допускали, хоч і то було порушення, але далі продовжувати роботу малих груп, при додатковому вивченні іноземної мови, ми не ризикуємо (виняток зроблено тільки для 2 курсу).


Автор: Студентка Четвертого Курсу
Володимире Володимировичу, скажіть, будь ласка, у якому порядку потрібно ухвалювати індивідуальний графік навчання - писати Вам заяву чи узгоджувати одразу із викладачами?


Написано: 27.08.2014
писати заяву


Автор: Панок Женя Евгеньевна
когда уже будет расписание на сайте ?


Написано: 27.08.2014
Скоро


Автор: Студент Інституту журналістики
Добрий день!Скажіть будь-ласка, магістри починають навчання з 15го вересня чи з 1 го вересня?


Написано: 27.08.2014
З 1 вересня


Автор: Першокурсник хоче до гуртожитку
Скажіть, будь ласка, при поселенні в гуртожиток потрібно мати медичну довідку (згідно з інформацією на сайті). Чи це така сама довідка, яку ми робили для вступу чи потрібно робити іншу, нову?
Дякую!


Написано: 22.08.2014
Можна подати копію (або зробити копію з тої довідки, що ви подавали). Довідка від дерматолога - обов*язкова


Автор: Барбаян Юлія Сергіївна
Доброго дня.Я студентка ДонНУ ,кафедри психології .Чи можу я ,узв\'язку з неспокійним положення у Донецкій області ,перевестись до вашого вузу?


Написано: 22.08.2014
Звертайтесь до факультету психології


Автор: студенти І Ж
Скажіть, будь ласка, це правда, що внаслідок економії електроннергії тощо ми навчтатимемося по суботах, і що канікули триватимуть 2 місяці? Це буде повністю 6-денне навчання, чи відпрацюємо лише кілька субот? Дуже дякую!


Написано: 25.08.2014
Правда, у січні та лютому - канікули. Щодо графіка навчання - рішення ще не прийнято.


Автор: Хрящевська Катерина Петрівна
Шановний Володимире Володимировичу,
Скажіть, будь ласка, чи зможу я після закінчення академії друкарства до вас поступити,?


Написано: 25.08.2014
Можете


Автор: Василюк Олександра Олександрівна
Володимире Володимировичу, добрий день! Скажіть, будь ласка, в яку зміну в цьому році навчатиметься 1 курс магістратури за напрямом підготовки \"медіа-комунікації\"? Завчасно дякую!


Написано: 26.08.2014
У другу зміну, тільки у вересні - у першу


Автор: Загорулько Дмитро Ігорович
Добрий день!
Володимире Володимировичу, звертаюся від імені студентів 2 курсу, що вивчали польську мову.
Наприкінці минулого семестра викладачка сказала нам, що польської мови в ІЖ більше не буде. Проте нещодавно нам також стало відомо, що з цього року іноземна мова є обов\'язковою: то що будемо вивчати ми - ті, хто раніше вивчав польську?


Написано: 26.08.2014
Другий курс вивчатиме польську мову


Автор: Целуйко Олена Петрівна
Скажіть, будь ласка, де можна знайти реквізити для оплати навчання?


Написано: 26.08.2014
У контракті, а також на сайті ун-ту


Автор: Субцельная Татьяна Александровна
Добрый день! Скажите пожалуйста, возможно ли поступить в порядке перевода из другого вуза в сентябре(из-за задержки с получением академической справки)? Заранее благодарю за ответ.


Написано: 26.08.2014
На яку спеціальність ви хочете переводитися?


Автор: Відова Інна Павлівна
Доброго часу доби. Чи не могли б ви прояснити питання щодо шестиденки в ІЖ?


Написано: 26.08.2014
Якої шестиденки?


Автор: Налягака Лілія Володимирівна
Доброго дня. Вас турбує студентка 1-го курсу, скажіть будь-ласка, коли буде виставлено ссилку на сайт, де можна буде електронно заповнити заяву на поселення в гуртожиток???


Написано: 17.08.2014
Я передав ваше прохання Інні Володимирівні Бєлінській - відповідальній за поселення


Автор: Студенти І Ж
Скажіть, будь ласка, коли буде розклад?


Написано: 20.08.2014
Під перше вересня


Автор: Васюта Валентина Володимирівна
Добрий день, Володимире Володимировичу. Я навчаюся на 2 другому курсі (напрям журналістика, контракт). На першому курсі я вчила німецьку мову, але зараз дуже хочу перевестися на англійську. Чи можливо це? І що потрібно для цього зробити? Дякую.


Написано: 21.08.2014
Потрібно написати заяву на моє ім*я з обгрунтуванням.


Автор: Кононенко Анастасія Олександрівна
Добрій день, Володимире Володимировичу!
Не підкажете номер телефону Юлії Миколаївни Нестеряк, будь ласка? На сайті не можу знайти.
А можливо Ви зможете допомгти мені. Я вступила на магістратуру на спеціальність \"Медіакомунікації\" і мене цікавить навчання в Польщі, а саме навчання у 3 та 4 семестрах в рамках переддипломної практики у Познані. Чи можу я поїхати за цією програмою, чи для студентів з \"медіакомунікації\" можлива тільки програма подвійних дипломів?

Дякую!
З повагою, Кононенко Анастасія


Написано: 21.08.2014
Ви можете обрати третій семестр на навчання у буь-якому ун-ті, якщо той ун-т погодиться вас прийняти. Познань точно погодиться. Але це питання будемо вирішувати у другому семестрі. До речі, ви повинні знати польську мову


Автор: бакалаври Інституту журналістики
Добрий день!
Володимире Володимтровичу,студенти четвертого курсу писали заяви для отримання додатків до дипломів європейського зразка. Скажіть,будь ласка,їх будуть видавати?


Написано: 10.08.2014
Не можу зараз відповісти на це питання


Автор: Керженцева Валентина Віталієвна
Шановний Володимире Володимировичу,
Скажіть, будь ласка, коли можна оплатити контракт (2 курс РЗГ) і чи не підвищили ціну за навчання?Дякую.


Написано: 11.08.2014
До 1 вересня


Автор: Бурейко Анна Іванівна
Добрий день!
Чи обов\'язкове при вступі до аспірантури направлення від організації державної форми власності, для якої за держзамовленням буде здійснюватись підготовка аспіранта? І чи є роз\'яснення до ЗУ \"Про освіту\", згідно з яким відміняють кандидата наук?
Дякую.


Написано: 12.08.2014
Обов*язково. Роз*яснень ще нема


Автор: Горбань Тетяна Ігорівна
Добрий день! Скажіть, будь ласка, з цього навчального року вивчення іноземної мови так само буде факультативним чи вже обов\'язковим?


Написано: 12.08.2014
Обов*язковим


Автор: Власенко Єлизавета Сергіївна
Шановний Володимире Володимировичу,
Я навчаюсь на 2 курсі РЗГ на контракті. Я з м. Антрацит, мої батьки через останні події були змушені майже 3 місяці тому виїхати в інше місто на тимчасове проживання. Через це батьки були змушені також і лишити роботу. Я хотіла дізнатись чи є змога перевестись на бюджет (середній бал приблизно 4.7/4.9)?Або чи є якісь інші варіанти, тому що місто зараз є вогневою точкою і невідомо, що буде далі і чи залишиться він цілим і неушкодженим.
Дякую.


Написано: 12.08.2014
Пишіть заяву на ім*я ректора і подайте мені - будемо розглядати


Автор: Корнієвич Людмила Олександрівна
Вітаю!
Шановний Володимире Володимировичу, які шанси поселитися у гуртожиток №18? За яким принципом обирають, кого поселити, а кому відмовити?
Чекатиму на відповідь,
Всього найкращого.


Написано: 13.08.2014
Спочатку селимо пільгові категорії, а потім, якщо є місця, всіх інших. З цих питань звертайтесь до Інни Володимирівни Бєлінської, вона вже на роботі


Автор: Студентка п*ятого курсу
Доброго дня! Володимире Володимировичу, чи можна перевестися на на вільне відвідування, навчаючись на 5 курсі (денне, бюджет) ? Якщо так, скільки дається днів на 1 неділю для вільного відвідування пар?


Написано: 13.08.2014
Я так розумію, ви не 5 курс (заочний, бакалавр), а перший магістратури чи спеціаліст. Індивідуальний графік можливий, якщо нема заочної форми, або за певних умов. Складається індивідуальний графік занять. Графік може бути різним. Такі питання краще обговорювати при зустрічі


Автор: Буренко Тетяна Олегівна
Добрий день!
Підкажіть, будь ласка, коли починає працювати контрактний відділ, та протягом якого терміну можна підписати контракт на навчання у магістратурі (спеціальність журналістика).
Дякую.


Написано: 28.07.2014
Вже можна укладати контракти до 18 серпня


Автор: Фарина Світлана Валентинівна
скажіть, будь ласка, чи можна після першого курсу навчання в КНУКІМ на спеціальність журналістика перевестись в ІЖ КНУ ім. Шевченка на другий курс навчання за цією ж спеціальністю?


Написано: 01.08.2014
Можна


Автор: Міхальова Дарія Владиславівна
Доброго дня!
Підкажіть будь-ласка який графік оплати навчання, скільки потрібно одразу сплатити при вступі на бакалавра \"реклама та зв\'язки з громадськістю\"? Та до кого можна звернутися з питанням переведення з англійського університету ?


Написано: 01.08.2014
Звертайтеся до приймальної комісії нашої


Автор: Віра Іванова Олегівна
Добрий день, шановний Володимире Володимировичу!
Я навчаюся на ВСР на бюджеті, перейшла на 3 курс. Із 2 курсу працюю у сфері PR. Чи є в мене шанс отримати дозвіл на вільний графік навчання? Середній бал - вище 4.0.
Дякую!
Із повагою,
студентка (уже) 3 курсу


Написано: 03.08.2014
Ні, бо ви працюєте не за фахом!


Автор: Клімов Олександр Леонідович
Доброго дня, шановний Володимире Володимировичу! Розкажу про свою проблему. Я навчався в ДНУ ім О. Гончара. Декілька років тому через фінансові проблемі змушений був працювати, але на заочну форму навчання перевесим мене відмовились, тому після 3 років навчання я кинув універчитет. Зараз хочу здобути вищу освіту в ІЖ, але тільки на заочній формі. Що Ви можете порадити, чи можна перевестись до ІЖ на 4 курс на заочну форму, чи можна розраховувати на бюджетне місце? І як правильно все це зробити.


Написано: 03.08.2014
Перевестись можна, але на контракт. Наша приймальна комісія працює до 18 серпня. Приїжджайте.


Автор: Макарчук Олена Ростиславівна
Добрий день, не підкажете номер до Інни Володимирівни Бєлінської? Не можу на сайті знайти, дякую.


Написано: 06.08.2014
Вона ще у відпустці. 4814595


Автор: Примачук Юрій Вадимович
Добрий день
Підкажіть, будь ласка: з якої дати у 2-го курсу магістратури починається новий навчальний рік і з якого часу починається асистентська практика?


Написано: 07.08.2014
Не можу відповісти, бо методист у відпустці


Автор: Джирма Валентина Миколаївна
Добрий день! Моя донька Джирма Ольга Валеріївна в цьому році здавала творчий конкурс на журналістику (денна форма навч.). Має високі бали 600,8, але не проходить на бюджет (№75). Мріє навчатися в цьому ВУЗі і дуже хоче стати журналістом, але ми, батьки, не зможемо навчати її за гроші.Чи є така можливість у моєї доньки, якщо хтось із трєтьої хвилі не принесе оригінали документів,або відмовиться в подальшому, взнати про це (наприклад, по телефону) і бути зарахованою на бюджет?
З повагою, Валентина Миколаївна


Написано: 08.08.2014
Де ж ваш оригінал????? Якщо до 18 год. принесете, ви можете втрапити на бюджет


Автор: Хільченко Марія Сергіївна
Шановний Володимире Володимировичу. Я студентка інституту журналістики, яка закінчила третій курс навчання за спеціальністю журналістика. Сталось так, що я переїхала до Сполучених Штатів Америки і в зв\'язку з тим, що зараз відбувається в Україні не можу повернутися додому. Оскільки кидати університет я не маю ніякого бажання, тим паче, що навчають на контракті, хочу вас запитати чи можна мені якимсь чином оформити академвідпустку з урахуванням того, що я закордоном. Мої батьки в Україні. Чи можливо це зробити без моєї присутності, але з моєї згоди або як це взагалі можливо зробити? Дуже чекаю на вашу відповідь.


Написано: 24.07.2014
Ви можете просто за заявою відрахуватися, а потім поновитися, адже для вас різниці між академвідпусткою і відрахуванням нема. Для академвідпустки перебування за кордоном - це не причина.


Автор: Гасан Анастасія Русланівна
Шановний Володимире Володимировичу! Підкажіть,будь ласка, коли складається академічна різниця при переведенні до ІЖ, після зарахування чи до нього?


Написано: 25.07.2014
До зарахування, на початку вересня


Автор: Котенко Анастасія Олександрівна
Здравствуйте, шановний Володимир Володимирович. У поточному рейтинговому списку на магистратуру я на 105 місці, при ліцензійному обсязі 130, я маю шанс на зарахування, але за вступне випробовування зі спеціальності я набрала лише 42 бали, в правилах прийому написано що прохідний бал встановлен на рівні 60. Питання, при такому недоборі, можливо прохідний бал буде знижено. Можу я подавати орігінали документів до зарахування?


Написано: 23.07.2014
42 бали означає, що ви не вступили, на жаль.


Автор: Городенко Вікторія Іванівна
Добрий день!
Вибачте, але мене також цікавить відповідь на таке саме запитання, що поставила нижче (від 20 числа) Задорожна Марія Олександрівна. Не зовсім розумію, навіщо опубліковувати питання без конкретної відповіді, проте дозвольте відповісти на Ваше запитання - це звичайна практика абітурієнта - \"перестрахуватися про всяк випадок\". Будь ласка, дайте відповідь на попередній запит абзо ж зорієнтуйте, хто компетентний це зробити. Дякую.
З повагою, Вікторія Городенко


Написано: 23.07.2014
Зверніться до Євгена Станіславовмча у приймальній комісії


Автор: Василенко Алла Іванівна
Чи підходять такі предмети ЗНО? Історія України, Україїнська мова, Математика - для вступу на кафедру Правознавство? Чи, як третій предмет математика не підходить, а необхідна виключно іноземна мова?


Написано: 19.07.2014
Це не до мене


Автор: Миколаєнко Володимир Олександрович
Доброго вечора. Підкажіть будь ласка чи можна подати документи на спеціалізацію психологія без тестів зно по біології?


Написано: 19.07.2014
Це запитання не до мене


Автор: Дем*яненко Назарій Андрійович
Доброго дня! Я закінчив цього року перший курс юрфаку КНУ, але хотів би змінити напрям навчання і перевестися в ІЖ. Як я можу це зробити? Чи матиму я шанс бути на бюджеті?


Написано: 20.07.2014
Напишіть заяву на ім*я ректора і подайте нам у приймальну комісію


Автор: Задорожна Марія Олександрівна
Доброго дня, Володимире Володимировичу.
Цього року я закінчила бакалаврат ІЖ з видавничої справи і вступаю на магістратуру з медіакомунікацій, а також до КПІ на видавничу справу. Другий варіант у пріоритеті, але є проблема з термінами подачі оригіналів. В ІЖ зарахування на бюджет 28 липня, у КПІ - до 28 серпня. Якщо я буду зарахована в ІЖ, чи зможу встигнути відрахуватися і вступити в КПІ? Яка процедура відрахування, скільки вона триває і до кого звертатися?
Дякую за відповідь.


Написано: 20.07.2014
То ж навіщо вам зараховуватися до нас?


Автор: Панасенко Софія Іванівна
Добрий день,я абітурієнтка з Дніпропетровська. Вже подала документи на даний факультет. Але в мене є декілька запитань щодо творчого конкурсу.Будь ласка, дайте на них відповідь, оскільки цієї інформації не знайшла.
1.Яка дата та час проведення творчого конкурсу?
2.Перший етап проводиться окремо від другого? Якщо так, то коли?
Заздалегідь дякую за інформацію.


Написано: 21.07.2014
Вам треба бути у нас 25 липня на 9.00. Потім 27 і 29.


Автор: Терлецька Олена Володимирівна
Володимире Володимировичу, якщо у вас є електронна пошта Віктора Івановича Набруско, можете вислати, будь ласка. Зазделегідь дякую!


Написано: 21.07.2014
v.i.nabrusko@gmail.com


Автор: абітурієнт Інституту журналістики
Добрий день,Володимире Володимировичу, скажіть, будь ласка, де можна дізнатися більше про спеціальність медіакомунікації. Наприклад навчальний план, предмети, які там вивчаються тощо. Дякую.


Написано: 22.07.2014
Я тут не можу розлого писати. Це підготовка фахівців комунікації для різних галузей


Автор: Валюх Еліна Євгенівна
Добрий день. Я займаю посаду завідувача відділення спеціальності \"Видавнича справа та редагування\" Машинобудівного коледжу Сумського державного університету. Сьогодні нам повідомили про наявні бюджетні місця даного напрямку підготовки для випускників за ОКР \"молодший спеціаліст\". Повідомте, будь ласка, порядок подання заяв для наших випускників. Коли і до кого їм необхідно звернутися, щоб подати документи для подальшого навчання. Яким чином нам передати рейтинги студентів, а можливо й характеристики на них. Заздалегідь вдячні Вам.


Написано: 16.07.2014
Еліно Євгенівно, я вам відповів на вказану вами пошту


Автор: Бурдюг Оксана Миколаївна
Добрий день!Напишіть ,будь-ласка, номер телефону \"гарячої лінії\" КНУ. Завчасно ДЯКУЮ!!!!!


Написано: 17.07.2014
521-35-61


Всього запитань: 3661
Сторінка: 1 2 3 4 5 6 7
Час генерації: 0.181 сек