Віртуальна приймальня

*П.І.Б.:
*Електронна пошта:

*Запитання:

  Запитання Максимум 2000 символів

Поля з зірочкою є обов'язковими для заповнення

Директор не спілкується з анонімними відвідувачами
та не відповідає на запитання, що не стосуються Інституту журналістики та Інституту масової комунікації.

У випадку відсутності директора (відрядження, відпустка) всі накопичені протягом цього часу повідомлення не залишаться без уваги...

АдмінАвтор: Рубан Уляна Геннадіївна
Володимире Володимировичу,
Я навчаюся на першому курсі магістратури Медіакомунікацій. Чи можливо оформити індивідуальний графік відвідування? Яка робота для спецальності \"Медіакомунікації\" вважатиметьсь роботою за фахом?
Дякую за відповідь.


Написано: 30.09.2014
Будь-яка робота, пов*язана з комунікацією. Потрібен лист з роботи


Автор: Студентка зі Львова
Доброго дня.Зараз я навчаюся на бюджеті у Львові,перший курс. Чи можливо потрапити до Вас на навчання наступного року на бюджетну форму, якщо, звісно, заберу документи зі Львова?


Написано: 01.10.2014
На бюджет ні


Автор: студент Інституту журналістики
Добрий день!
А коли будуть студентські, не підкажете?


Написано: 04.10.2014
Це не від нас залежить


Автор: Больбух Любов Петрівна
Шановний Володимире Володимировичу! Скажіть, будь ласка, коли будуть видані студентські квитки? Дякую за відповідь.
З повагою, студентка 1 курсу ІЖ.


Написано: 13.10.2014
Не знаю


Автор: Студентка Інституту журналістики
Добрий день, Володимире, Володимировичу!
Скажіть, будь ласка, чи можливе в Інституті журналістики запровадження заочної форми навчання за спеціальністю РЗГ і чи можемо ми, її студенти, за потреби якось цьому посприяти?


Написано: 14.10.2014
Ми не маємо ліцензії на заочну форму


Автор: Студенти Інституту журналістики
Добрий день!
Розкажіть, будь ласка, детально про рейтингову систему нарахування стипендії. Коли починає діяти це нововведення? Який відсоток студентів буде отримувати стипендію? Сума виплат якось зміниться від суми балів, які ми отримаємо під час сесії?
Дякуємо.


Написано: 22.10.2014
Я про це ще нічого не знаю


Автор: Студент Другого Курсу
Шановний Володимире Володимировичу,
Чому немає заочної форми навчання на спеціальності РЗГ і чи можлива її поява?
Ця проблема цікавить більшості студентів.


Написано: 24.10.2014
Ні, заочної форми не буде


Автор: Студентка четвертого курсу
Володимире Володимировичу, скажіть, будь ласка, чи можна ще виписатися з іноземної мови і перенести бали з першого курсу? І чи доведеться мені в такому випадку складати іспит вкінці року? Якщо так, то чи зможу я обрати мову для складання, яку захочу?


Написано: 24.10.2014
Якщо бали ви перенесете, то іспит складати не треба


Автор: Студентка ІЖ Настя
Шановний Володимире Володимировичу,
Маю до Вас прохання-пропозицію:)
Стало відомо, що керівництво КНТЕУ домовилося з Національним академічним драматичним театром імені Івана Франка про те, що їхні студенти матимуть змогу купувати квитки на вистави за значно меншими цінами.
Було б дуже-дуже круто, якби і ми так домовилися:) Це можливо?:)
Дякую!


Написано: 26.09.2014
Зверніться до Інни Володимирівни Бєлінської


Автор: Голосов Сергій Сергійович
Чи може студент (українець) 3 курсу Національного університету у місті Бухарест (Румунія) перевестись до КНУ ім.Тараса Шевченка на 2, 3 курс? Що для цього потрібно?


Написано: 23.09.2014
Вам треба звернутися листом до нашого ректора Леоніда Василъовича Губерського. Правда, переводи відбуваються влітку, через приймальну комісію


Автор: Студентка четвертого курсу
\"Відмова і перенесення балів - це для тих, хто не ходив на факультативи і не буде складати іноземну після 4 курсу та не хоче отримувати додаткові бали. До речі, додаткові бали можна отримати, якщо ви матимете сертифікат з вивчення іноземної\" - на кафедрі іноземних мов мені повідомили, що навіть якщо не вивчати мову в цьому році, ми матимемо можливість скласти іспит разом з усіма для отримання додаткових балів до магістратури. Це неправдива інформація????! І які сертифікати ви маєте на увазі? З позаінститутських курсів? Вони зараховуватимуться так само як інститутські? Було би справедливо..! Дякую


Написано: 15.09.2014
Все правильно. Щодо сертифікатів з позауніверситету - поцікавтесь на кафедрі, які курси визнаються


Автор: студентка Юлия Вячеславовна
Здравствуйте!Подскажите,пожалуйста,возможен ли перевод с другого университета после начала учебного года?Если да,то где можно узнать более подробную информацию?


Написано: 15.09.2014
Ні


Автор: Сладкая Татьяна Викторовна
Добрый день! Проводятся ли олимпиады в Вашем Вузе для абитуриентов 2015г.? Моя дочь хочет поступать на факультет \"Реклама и связь с общественностью\". Спасибо.


Написано: 17.09.2014
Ні


Автор: Студент Інституту Журналістики
Добрий вечір! Скажіть, будь ласка, що означає скасування модульно-кредитної системи навчання за законом МОН від 17 вересня 2014 р.? дякую.


Написано: 17.09.2014
У цьому навчальному році нічого!


Автор: Батьки першокурсників ВСР
Шановний Володимере Володимировичу! Чому до цих пір не першокурсники не отримали студентські квітки? Паспорти забрали на прописку, і купити былети на поїзд або отримати посилку ніяк.


Написано: 18.09.2014
Відверто, я не знаю причини. Квитки закуповує університет, а не інститут


Автор: студент студент студент
Добрий день! Раніше Ви писали тут про те, що тепер для отримання стипендії потрібно буде мати бали вище 75 не лише за іспити, а ще й за заліки. Скажіть, будь ласка, це нововведення діє уже з цього семестру?


Написано: 14.09.2014
За заліки може бути 60 і вище!


Автор: Боднар Аліна Михайлівна
Доброго дня, Володимире Володимировичу!
У мене така ситуація: щойно з\'явилася інформація про можливість перезарахування балів з іноземної за перший курс, я та ще кілька студентів групи написали відповідну заяву (колективну, на прохання кафедри). Кілька днів після цього викладачі іноземних сказали, що мову вивчати обов\'язково, тож я вирішила в такому разі обрати іншу мову (написала заяву). Коли ж остаточно стало відомо, що можна перезарахувати бали, я хотіла забрати останню заяву, проте її разом з іншими уже віднесли на підпис.
Скажіть, будь ласка, що потрібно зробити, щоб чинною буда заява на перезарахування балів, а не на вивчення іншої мови?
З повагою, студентка IV курсу
Аліна Боднар


Написано: 14.09.2014
Та, заплутали ви мене. Напишіть ще раз з проханням відхилити заяву про іншу мову і перезарахувати бали за 1 курс


Автор: Магістр першого курсу
Володимире Володимировичу, добрий день!
Скажіть, як можна оформити індивідуальний графік/вільне відвідування? Якщо я навчаюсь на ВСР, то робота за фахом вважається лише робота редактором або у видавництві?


Написано: 09.09.2014
Так


Автор: Студентка четвертого курсу
Володимире Володимировичу, поясніть ситуацію із вивчення іноземних мов на 4 курсі, будь ласка. В попередніх відповідях Ви зазначили, що ми попали під зміну навчального плану і Ви надаєте нам можливість вибору - вивчати іноземну мову і покращити свій бал або ж перенести бали із державного екзамену, що ми складали на першому курсі. В п\'ятницю кафедра іноземної мови Інститут повідомила, що такий вибір у нас є! Тож якщо пишеш заяву про відмову, то пари іноземної не відвідуєш і в кінці року екзамен не складаєш, тим самим втрачаєш 10 чи 15 балів при вступі до магістратури. Сьогодні ж ходять чутки, що екзамен весною і залік взимку складають усі студенти 4 курсу, не залежно від того чи відвудував іноземну, чи ні. До того ж є попередження, що не відвідування мови загрожує виключенням із Інституту. Поясніть, чого ж нам очікувати? Погодьтеся, що ті, хто після 1 курсу вивчали мову за межами Інституту і цього року захочуть вивчати її в тому ж режимі. До чого готуватися тим, хто уже написав заяву про відмову від вивчення іноземної? Дякую.


Написано: 09.09.2014
Якщо ви ходили на 2 і 3 курсі на факультатив, то щоб не втратити додаткові бали і скласти іспит після четвертого курсу, то вам потрібно ходити. Відмова і перенесення балів - це для тих, хто не ходив на факультативи і не буде складати іноземну після 4 курсу та не хоче отримувати додаткові бали. До речі, додаткові бали можна отримати, якщо ви матимете сертифікат з вивчення іноземної


Автор: Лупенко Вікторія Іванівна
Решта запитань з приводу вивчення іноземної на спеціальності \"Медіакомунікації\": чи можна за заявою групи додати вивчення мови у навчальний план на цей рік? Або чи можу я вивчати іноземну разом зі студентами інших спеціальностей?


Написано: 10.09.2014
Ви можете вивчати іноземну мову як вільний слухач, у позаурочний час


Автор: Гопкало Ірина Віталіївна
Володимире Володимировичу, скажіть, будь ласка, де можна отримати довідку про підтвердження форми навчання (тобто, що навчалася на контрактній формі)?


Написано: 11.09.2014
У секретаря


Автор: Студентка Інституту журналістики
Добрий день! Підкажіть будь - ласка,де можна побачити розклад занять для магістрів- заочників ?


Написано: 12.09.2014
На стенді


Автор: Ступак Роман Ігорович
Володимире Володимировичу, зважаючи на ситуацію з розкладом (навчання по суботах), виникла серйозна проблема: їдальня інституту не працює, студенти всім кагалом мають бігти в найближчі кіоски і стояти в двадцятиметрових чергах, водночас запізнюючись на пари. Чомусь в Жовтому корпусі Інституту філології їдальня працює в робочі навчальні дні - ми ж маємо їсти шаурму. Чи можливо вирішити цю проблему до настання холоду? Дкую


Написано: 13.09.2014
Сподіваюся, вирішимо


Автор: Роздоба Іван Максимович
Володимире Володимировичу, скажіть будь ласка, чи можна
з дипломом бакалавра з технічної спеціальності вступати на магістратуру в Інститут Журналістики?

Інформацію дізнався на сайті:http://www.facenews.ua/news/2014/193173/

Дякую за відповідь.


Написано: 03.09.2014
Можна


Автор: Морозов Володимир Павлович
Поважний Володимир Володимирович,я студент Національного державного університету м.Донецька, навчаюсь на факультеті \"Бухгалтерський облік та аудит\" денна форма навчання, закінчив 3(три) курси. Так як м.Донецьк знаходиться у зоні АТО, я хочу перевестися на заочне відділення у Донеуцькому університеті та паралельно вступити до Вашого Інституту журналістики на денну форму навчання. До кого звернутися з даного питання і які для цього необхідні документи?
Дякую за увагу.


Написано: 04.09.2014
На жаль, приймальна комісія закінчила роботу і документи не приймаються


Автор: Майбутня група з вивчення польської мови в ІЖ
Добрий день, Володимире Володимировичу. Просимо вибачення, що турбуємо, однак ситуація потребує вашого втручання. З 4 курсу є шістнадцять бажаючих вивчати польську мову, ще сім осіб - з третього. Оскільки нормативом утворення повноцінної групи, як ви раніше писали, є 12 осіб, то перешкод з приводу кількості нема. До того ж, якщо є така можливість, можна було би об\'єднати в одну групу 3 та 4 курси. Рівень знання мови приблизно однаковий. Сформовані списки ми ще з першого числа заносили на кафедру іноземної. Там сказали, що уже нормативом для формування групи є 15 осіб. Але, зважаючи на те, що кількість бажаючих вивчати мову постійно зростає, проблема кількості відпала, виникла - нова. На кафедрі відмовилися сприймати ініціативу студентів, заявивши, що ми не маємо фактично жодних перспектив. То невже ситуація настільки безвихідна, чи можна таки організувати курс вивчення тієї мови, яку ми маємо бажання вивчати, тим більше, що це ще, можливо, не максимальна кількість охочих. Просимо з розумінням поставитися до бажання студентів. З повагою, студенти 4 та 3 курсів


Написано: 05.09.2014
Давайте зустрінемося або у вівторок перед 14.00 або у четвер з 13.00


Автор: Лупенко Вікторія Іванівна
Добрий день!
Чому на магістратурі спеціальності \"Медіакомунікації\" не вивчають іноземну мову - хіба це не є обов\"язково? Чи можна за заявою групи додати вивчення мови у навчальний план на цей рік? Або чи можу я вивчати іноземну разом зі студентами інших спеціальностей?


Написано: 08.09.2014
Передбачається, що на цю магістерську програму вступають ті, хто має вищу освіту, тобто - вивчили іноземну мову.


Автор: Студентка четвертого курсу
Володимире Володимировичу, скажіть, будь ласка, якщо написати заяву про перезарахування балів з іноземних мов за перший курс, то це є відмовою від курсу й автоматично лишає студента можливості вивчати мови зараз? Тобто в випадку, якщо відвідувати заняття, то наприкінці четвертого курсу буде все одно іспит і бали з першого курсу не будуть братися до уваги?

Інакше кажучи: треба обрати - або перезарахування балів, або нові бали з іспиту після вивчення іноземної мови на четвертому курсі?
Дякую за увагу!


Написано: 02.09.2014
Зважаючи на те, що четвертий курс потрапив під зміну навчального плану, то щоб не створювати вам незручності з вивченням іноземної мови, ми пропонуємо написати заяву про перенесення балів за перший курс. Тобто ви не будете відвідувати заняття з мови, а в додаток піде оцінка за перший курс. Ті студенти, які хочуть поліпшити бали за перший курс, тобто щоб у додаток до диплома пішла вища оцінка, мають відвідувати заняття і складати залік чи іспит.


Автор: Шуліка Лєна Миколаївна
З приводу іноземних мов. Якщо на першому курсі я вивчала німецьку мову, проте на другому курсі відмовилася і надалі самостійно почала вивчати англійську, то чи можу я на четвертому курсі продовжити вивчення англійської, а не німецької в університеті?????


Написано: 31.08.2014
Можете


Автор: Єрмаков Олександр Дмитрович
Дякую за попередню відповідь.
У мене виникло ще одне питання.
\"Стипендію дають лише тим, хто має бали за заліки та 75 і вище балів за іспити\".
Тобто тепер \"трійка\" нівелює можливість отримання стипендії? Я правильно зрозумів?


Написано: 31.08.2014
Так


Автор: Студентка Інституту журналістики
Добрий вечір, Володимире Володимировичу. Прочитала нижче, що можна написати заяву про перезарахування балів за іноземну мову, якщо не хочеш її далі вивчати. Скажіть, ця можливість є у всіх, чи тільки у 4-го курсу? Я буду навчатися на третьому курсі з вересня і можливості та бажання вивчати іноземну мову знову в мене немає.


Написано: 31.08.2014
І на третьому теж


Автор: Студентка шостого курсу
Володимире Володимировичу, скажіть, будь ласка, на якій зміні навчатимуться студенти 2-го курсу магістратури спеціальності \"Медіакомунікації\"?
Дякую


Написано: 31.08.2014
У вересні на першій, а далі на другій


Автор: Студентка четвертого курсу
Добрий вечір. Скажіть, будь ласка, чи точно можна четвертокурсникам перенести бали з іноземної мови за 1 курс і не вивчати її протягом навчального року?
Якщо так, то до кого потрібно звернутися із заявою про перезарахування балів?


Написано: 31.08.2014
Пишіть заяву на моє ім*я


Автор: Студентка Четвертого Курсу
Володимире Володимировичу! Чи правильно я розумію з вашої відповіді нижче, що перехід на вільний графік навчання можливий, якщо немає заочної форми? Я навчаюся на 4 курсі РЗГ (бюджет) і працюю за фахом, цікаво було б дізнатися, на яких умовах я можу ефективно поєднувати роботу та навчання.

Дякую за відповідь!


Написано: 31.08.2014
За умови, що вчена рада інституту дасть вам індивідуальний графік навчання


Автор: Студентка Інституту Журналістики
Добрий день. Початок настановчої сесії для магістрів- заочників не змінився? Навчання починається з 15 вересня? Дякую.


Написано: 01.09.2014
Так


Автор: Студент першого курсу
Скажіть, будь ласка, коли будуть видавати студентські квитки?


Написано: 01.09.2014
Коли отримаємо


Автор: Студентка третього курсу
Добрий день!
Скажіть, будь ласка, чи можна перевестись на заочну форму навчання після закінчення першого семестру чи це можливо лише наприкінці другого?


Написано: 01.09.2014
Це можна зробити і після першого семестру 3 курсу


Автор: Єрмаков Олександр Дмитрович
Добрий день!
У новому Законі \"Про вищу освіту\" сказано, що стипендію отримуватимуть студенти-бюджетники з найвищим рейтингом.
У мене з цього приводу є два питання.
Перше. Яким чином визначатимуть найкращих?
Друге. При підрахунку рейтингів братимуть до уваги лише іспити чи і заліки також?


Написано: 30.08.2014
1. Стипендію дають лише тим, хто має бали за заліки та 75 і вище балів за іспити.
2. І заліки теж.


Автор: Студентка Інституту журналістики
Добрий день, Володимире Володимировичу. Скажіть, будь ласка,що робити тим, хто відмовлявся від іноземної мови на другому курсі,а вже на четвертому дізнався, що мова тепер обов*язкова? Як тепер можна продовжувати її вивчати після дворічної перерви(наче нічого не трапилося), коли рівень володіння мовами у всіх різний?
Самостійно я вивчала за цей період польську, а на першому курсі складала іспит з англійської. Тепер я не хочу продовжувати вивчати англйську мову, готуюся складати іспит на магістратуру з польської. Що мені в такому випадку робити?
Не правильніше було б, коли це нововведення стосувалося студентів, які успішно склали іспит після першого курсу та без перерв мають обов*язково прововжувати далі вивчати іноземну мову?


Написано: 31.08.2014
Частково я нижче відповів. Давайте це питання вирішувати з кожним індивідуально, як почнеться навчальний рік. Вихід завжди можна знайти. Навчання - це не так трагічно!


Автор: Студентка Інституту журналістики
Добрий день, Володимире Володимировичу. Нижче Ви писали, що зміни про обов\'язкове вивчення іноземної мови зумовлені тим, що \"ми готуємося до того, щоб у дипломі писати вам, як міжнародники своїм випускникам, додатково ще й перекладач\". Скажіть, будь ласка, до чого тут четвертий курс, який вже не отримає у дипломі додаткову професію перекладача? Крім цього, більшість студентів останні два роки відмовилися від факультативного вивчення іноземної, як тепер відновлювати навчання? Навіщо?
Чому ці зміни не стосуться лише першокурсників?
Це те ж саме, що кардинально змінювати щось посеред навчального року. Логічно запроваджувати щось з самого початку, а не вже в кінці.


Написано: 31.08.2014
Є два способи переходу на нові навчальні плани: тільки перший курс, а інші за старими планами; усі зразу переходять. І той і той спосіб має недоліки та переваги. Ми прийняли рішення перевести усі курси відразу. Щодо четвертокурсників. Ті, хто хоче скористатися можливістю підучити мову і підвищити бали, які підуть у додаток до диплома,- будуть вчити. Тим, хто не хоче, ми можемо перезарахувати бали за перший курс. Але треба буде написати заву про перезарахування. Вихід є з будь-якої ситуації.


Автор: Студентка Інституту журналістики
Доброго вечора, Володимире Володимировичу. Скажіть будь ласка, куди звертатися тим, хто відмовлявся від іноземної мови на другому курсі і на третьому дізнався, що мова тепер обов*язкова? Слід переводитися на англійську мову, чи в стару групу ще можна повернутись?


Написано: 29.08.2014
Звертайтеся прямо до мене


Автор: Студентка 1 курс магістратура
Добрий день, Володимире Володимировичу. Маю до вас питання з приводу вивчення іноземної мови на магістратурі. Наскільки мені відомо, для магістрів вивчення іноземної мови обов\'язкове. При вступі я і ще 4 студентів складали польську мову (рівень В2). Відповідно, далі ми маємо вивчати рівень С1.
Нижче ви написали, що група буде сформована за умови, якщо 12 людей виявлять бажання вивчати польську мову...
Що з нами буде, якщо нас менше, і ми хочемо вивчати польську мову?


Написано: 30.08.2014
Для магістрів інші нормативи: група може бути 6 осіб


Автор: Студентка четвертого курсу
А коли з\'явиться розклад на сайті???


Написано: 30.08.2014
У зв*язку з тим, що планується зміна розкладу через зміни в навчальному процесі (передбачається, що січень-лютий буде канікулярним),- відбувається затримка з оприлюдненням розкладу


Автор: Студентка третього курсу
Добрий день! На другому курсі я написала заяву про відмову від іноземної (німецької) мови і не вивчала її цілий рік. З цього курсу іноземна мова обов\'язкова. Що потрібно зробити в такому випадку? Чи моя заява ще має силу?


Написано: 28.08.2014
Ні, заява ваша вже не чинна. Бо ви вже прослухали обов*язковий курс мови. Тепер починається додатковий курс. Наша кафедра може забезпечити додатково тільки англ., нім., фран., ісп. та польску на 2 курсі.


Автор: Коханенко Олег Анатолійович
Доброго дня, Володимире Володимировичу! З початком навчального року! Скажіть, будь ласка, у який термін можна отримати дублікат додатка до диплома випускника 1994 року? З чого почати? З повагою, Ваш колишній дипломник.;-)


Написано: 28.08.2014
І вас вітаю. Напишіть заяву на ім*я ректора з проханням видати дублікат і принесіть мені. Виготовлення дубліката займе десь тиждень


Автор: Близнюк Юлія Миколаївна
Добрий день! Я студентка другого курсу. Нижче вже запитували про польську мову, її таки вивчатимуть. А як щодо грецької? Дуже прикро виходить: ми теж хочемо довчити мову, коли вже почали. Розумію, що настає час економити. Можливо, дещо безглуздо прозвучить, але не могли б ми відвідувати заняття з грецької в жовтому корпусі разом зі студентами інших факультетів? Так само, як ми ходимо на різні секції з фізкультури. Ми зможемо домовитися з викладачкою, але суть в тому, чи можна таким чином розв\'язати проблему на офіційному рівні?
Буду вдячна за пошук компромісу.


Написано: 28.08.2014
Це один зі способів вирішення цього питання - об*єднати студентів кількох факультетів. Якщо у вас так вийде домовитися, то, сподіваюся, ректорат підтримає це. Тільки ви повинні написати заяву на ім*я ректора з проханням дозволити відвідувати вам грецьку зі студентами-філологами і викладач на заяві має написати, що вона згодна вас вчити.


Автор: Катеринич Петро Вікторович
Добрий вечір, Володимире Володимировичу. Пишу вам з приводу вивчення іноземних мов на 4 курсі. Якщо вже уведено іноземні мови для обов\'язкового вивчення, тоді чому у розкладі немає польської мови? Я маю бажання її вивчати. Тим більше, що у нас є обмінні програми на магістратурі і ми підтримуємо добросусідські стосунки з поляками. До того ж, наскільки мені відомо, вона завжди була на рівні з іншими. Зокрема, у минулому році. Чому ситуація так кардинально змінилася?


Написано: 28.08.2014
Якщо буде сформована група не менше 12 осіб - тоді можна ставити питання про польську мову. Дивіться моє пояснення також нижче


Автор: Студенти Четвертого Курсу
Добрий день!
У нашому розкладі з\'явилися 4 дисципліни за вибором. Скажіть, будь ласка, яким чином здійснюється вибір? Наскільки нам відомо, слід обрати однин із чотирьох запропонованих предметів.
Дякуємо.


Написано: 29.08.2014
Ви вже зробили вибір, коли обрали тематичну спеціалізацію на 2 курсі, тобто ви будете слухатиту ту дисципліну, яка відповідає вашій спеціалізації, бо тематична спеціалізація - це кластер, який включає дисципліни на 2-4 курсах.


Автор: Савенко Олеся Андріївна
Добрий день, Володимире Володимировичу.
Питання щодо вивчення польської мови (подібне вже звучало).
А як щодо 4-го та 3-го курсу? Ми зможемо також далі вивчати цю мову? Оскільки і нам в кінці минулого навчального року сказали, що польську мову більше не викладатимуть в нас в інституті.


Написано: 29.08.2014
Студенти 2 і 4 курсів іноземну мови в повному обсязі, передбаченому МОН, вивчили протягом першого року навчання і склали іспит. Чому на першому курсі? Тому що в ун-ті проводиться експеримент з інтенсивного вивчення мови. Тим студентам, які хочуть продовжувати вивчати мову далі,- пропонується факультатив протягом 2-4 років навчання. Ми, в інституті, вирішили факультативний курс зробити нормативним, тобто обов*язковим, за аналогією до міжнародників. Тобто ми готуємося до того, щоб у дипломі писати вам, як міжнародники своїм випускникам, додатково ще й перекладач (але цього дозволу ми ще не маємо). Забезпечити підготовку перекладачів ми можемо тільки з англійської, німецької, французької та іспанської, бо маємо відповідну свою кафедру іноземних мов.
Отже, студенти після першого курсу можуть обрати одну з цих мов. Крім того, є ще й вимоги до кількості студентів у групі - це не менше 12 осіб. Інакше, якщо група менше, це веде до перевитрат. Таким чином, польську мову, чи будь-яку іншу, можна було б продовжувати вивчати за умови, що група буде 12 і більше осіб. На першому курсі малі групи ми ще допускали, хоч і то було порушення, але далі продовжувати роботу малих груп, при додатковому вивченні іноземної мови, ми не ризикуємо (виняток зроблено тільки для 2 курсу).


Автор: Студентка Четвертого Курсу
Володимире Володимировичу, скажіть, будь ласка, у якому порядку потрібно ухвалювати індивідуальний графік навчання - писати Вам заяву чи узгоджувати одразу із викладачами?


Написано: 27.08.2014
писати заяву


Всього запитань: 3704
Сторінка: 1 2 3 4 5 6 7
Час генерації: 0.044 сек