Віртуальна приймальня

*П.І.Б.:
*Електронна пошта:

*Запитання:

  Запитання Максимум 2000 символів

Поля з зірочкою є обов'язковими для заповнення

Директор не спілкується з анонімними відвідувачами
та не відповідає на запитання, що не стосуються Інституту журналістики та Інституту масової комунікації.

У випадку відсутності директора (відрядження, відпустка) всі накопичені протягом цього часу повідомлення не залишаться без уваги...

АдмінАвтор: Студентка четвертого курсу
Володимире Володимировичу, скажіть, будь ласка, якщо написати заяву про перезарахування балів з іноземних мов за перший курс, то це є відмовою від курсу й автоматично лишає студента можливості вивчати мови зараз? Тобто в випадку, якщо відвідувати заняття, то наприкінці четвертого курсу буде все одно іспит і бали з першого курсу не будуть братися до уваги?

Інакше кажучи: треба обрати - або перезарахування балів, або нові бали з іспиту після вивчення іноземної мови на четвертому курсі?
Дякую за увагу!


Написано: 02.09.2014
Зважаючи на те, що четвертий курс потрапив під зміну навчального плану, то щоб не створювати вам незручності з вивченням іноземної мови, ми пропонуємо написати заяву про перенесення балів за перший курс. Тобто ви не будете відвідувати заняття з мови, а в додаток піде оцінка за перший курс. Ті студенти, які хочуть поліпшити бали за перший курс, тобто щоб у додаток до диплома пішла вища оцінка, мають відвідувати заняття і складати залік чи іспит.


Автор: Шуліка Лєна Миколаївна
З приводу іноземних мов. Якщо на першому курсі я вивчала німецьку мову, проте на другому курсі відмовилася і надалі самостійно почала вивчати англійську, то чи можу я на четвертому курсі продовжити вивчення англійської, а не німецької в університеті?????


Написано: 31.08.2014
Можете


Автор: Єрмаков Олександр Дмитрович
Дякую за попередню відповідь.
У мене виникло ще одне питання.
\"Стипендію дають лише тим, хто має бали за заліки та 75 і вище балів за іспити\".
Тобто тепер \"трійка\" нівелює можливість отримання стипендії? Я правильно зрозумів?


Написано: 31.08.2014
Так


Автор: Студентка Інституту журналістики
Добрий вечір, Володимире Володимировичу. Прочитала нижче, що можна написати заяву про перезарахування балів за іноземну мову, якщо не хочеш її далі вивчати. Скажіть, ця можливість є у всіх, чи тільки у 4-го курсу? Я буду навчатися на третьому курсі з вересня і можливості та бажання вивчати іноземну мову знову в мене немає.


Написано: 31.08.2014
І на третьому теж


Автор: Студентка шостого курсу
Володимире Володимировичу, скажіть, будь ласка, на якій зміні навчатимуться студенти 2-го курсу магістратури спеціальності \"Медіакомунікації\"?
Дякую


Написано: 31.08.2014
У вересні на першій, а далі на другій


Автор: Студентка четвертого курсу
Добрий вечір. Скажіть, будь ласка, чи точно можна четвертокурсникам перенести бали з іноземної мови за 1 курс і не вивчати її протягом навчального року?
Якщо так, то до кого потрібно звернутися із заявою про перезарахування балів?


Написано: 31.08.2014
Пишіть заяву на моє ім*я


Автор: Студентка Четвертого Курсу
Володимире Володимировичу! Чи правильно я розумію з вашої відповіді нижче, що перехід на вільний графік навчання можливий, якщо немає заочної форми? Я навчаюся на 4 курсі РЗГ (бюджет) і працюю за фахом, цікаво було б дізнатися, на яких умовах я можу ефективно поєднувати роботу та навчання.

Дякую за відповідь!


Написано: 31.08.2014
За умови, що вчена рада інституту дасть вам індивідуальний графік навчання


Автор: Студентка Інституту Журналістики
Добрий день. Початок настановчої сесії для магістрів- заочників не змінився? Навчання починається з 15 вересня? Дякую.


Написано: 01.09.2014
Так


Автор: Студент першого курсу
Скажіть, будь ласка, коли будуть видавати студентські квитки?


Написано: 01.09.2014
Коли отримаємо


Автор: Студентка третього курсу
Добрий день!
Скажіть, будь ласка, чи можна перевестись на заочну форму навчання після закінчення першого семестру чи це можливо лише наприкінці другого?


Написано: 01.09.2014
Це можна зробити і після першого семестру 3 курсу


Автор: Єрмаков Олександр Дмитрович
Добрий день!
У новому Законі \"Про вищу освіту\" сказано, що стипендію отримуватимуть студенти-бюджетники з найвищим рейтингом.
У мене з цього приводу є два питання.
Перше. Яким чином визначатимуть найкращих?
Друге. При підрахунку рейтингів братимуть до уваги лише іспити чи і заліки також?


Написано: 30.08.2014
1. Стипендію дають лише тим, хто має бали за заліки та 75 і вище балів за іспити.
2. І заліки теж.


Автор: Студентка Інституту журналістики
Добрий день, Володимире Володимировичу. Скажіть, будь ласка,що робити тим, хто відмовлявся від іноземної мови на другому курсі,а вже на четвертому дізнався, що мова тепер обов*язкова? Як тепер можна продовжувати її вивчати після дворічної перерви(наче нічого не трапилося), коли рівень володіння мовами у всіх різний?
Самостійно я вивчала за цей період польську, а на першому курсі складала іспит з англійської. Тепер я не хочу продовжувати вивчати англйську мову, готуюся складати іспит на магістратуру з польської. Що мені в такому випадку робити?
Не правильніше було б, коли це нововведення стосувалося студентів, які успішно склали іспит після першого курсу та без перерв мають обов*язково прововжувати далі вивчати іноземну мову?


Написано: 31.08.2014
Частково я нижче відповів. Давайте це питання вирішувати з кожним індивідуально, як почнеться навчальний рік. Вихід завжди можна знайти. Навчання - це не так трагічно!


Автор: Студентка Інституту журналістики
Добрий день, Володимире Володимировичу. Нижче Ви писали, що зміни про обов\'язкове вивчення іноземної мови зумовлені тим, що \"ми готуємося до того, щоб у дипломі писати вам, як міжнародники своїм випускникам, додатково ще й перекладач\". Скажіть, будь ласка, до чого тут четвертий курс, який вже не отримає у дипломі додаткову професію перекладача? Крім цього, більшість студентів останні два роки відмовилися від факультативного вивчення іноземної, як тепер відновлювати навчання? Навіщо?
Чому ці зміни не стосуться лише першокурсників?
Це те ж саме, що кардинально змінювати щось посеред навчального року. Логічно запроваджувати щось з самого початку, а не вже в кінці.


Написано: 31.08.2014
Є два способи переходу на нові навчальні плани: тільки перший курс, а інші за старими планами; усі зразу переходять. І той і той спосіб має недоліки та переваги. Ми прийняли рішення перевести усі курси відразу. Щодо четвертокурсників. Ті, хто хоче скористатися можливістю підучити мову і підвищити бали, які підуть у додаток до диплома,- будуть вчити. Тим, хто не хоче, ми можемо перезарахувати бали за перший курс. Але треба буде написати заву про перезарахування. Вихід є з будь-якої ситуації.


Автор: Студентка Інституту журналістики
Доброго вечора, Володимире Володимировичу. Скажіть будь ласка, куди звертатися тим, хто відмовлявся від іноземної мови на другому курсі і на третьому дізнався, що мова тепер обов*язкова? Слід переводитися на англійську мову, чи в стару групу ще можна повернутись?


Написано: 29.08.2014
Звертайтеся прямо до мене


Автор: Студентка 1 курс магістратура
Добрий день, Володимире Володимировичу. Маю до вас питання з приводу вивчення іноземної мови на магістратурі. Наскільки мені відомо, для магістрів вивчення іноземної мови обов\'язкове. При вступі я і ще 4 студентів складали польську мову (рівень В2). Відповідно, далі ми маємо вивчати рівень С1.
Нижче ви написали, що група буде сформована за умови, якщо 12 людей виявлять бажання вивчати польську мову...
Що з нами буде, якщо нас менше, і ми хочемо вивчати польську мову?


Написано: 30.08.2014
Для магістрів інші нормативи: група може бути 6 осіб


Автор: Студентка четвертого курсу
А коли з\'явиться розклад на сайті???


Написано: 30.08.2014
У зв*язку з тим, що планується зміна розкладу через зміни в навчальному процесі (передбачається, що січень-лютий буде канікулярним),- відбувається затримка з оприлюдненням розкладу


Автор: Студентка третього курсу
Добрий день! На другому курсі я написала заяву про відмову від іноземної (німецької) мови і не вивчала її цілий рік. З цього курсу іноземна мова обов\'язкова. Що потрібно зробити в такому випадку? Чи моя заява ще має силу?


Написано: 28.08.2014
Ні, заява ваша вже не чинна. Бо ви вже прослухали обов*язковий курс мови. Тепер починається додатковий курс. Наша кафедра може забезпечити додатково тільки англ., нім., фран., ісп. та польску на 2 курсі.


Автор: Коханенко Олег Анатолійович
Доброго дня, Володимире Володимировичу! З початком навчального року! Скажіть, будь ласка, у який термін можна отримати дублікат додатка до диплома випускника 1994 року? З чого почати? З повагою, Ваш колишній дипломник.;-)


Написано: 28.08.2014
І вас вітаю. Напишіть заяву на ім*я ректора з проханням видати дублікат і принесіть мені. Виготовлення дубліката займе десь тиждень


Автор: Близнюк Юлія Миколаївна
Добрий день! Я студентка другого курсу. Нижче вже запитували про польську мову, її таки вивчатимуть. А як щодо грецької? Дуже прикро виходить: ми теж хочемо довчити мову, коли вже почали. Розумію, що настає час економити. Можливо, дещо безглуздо прозвучить, але не могли б ми відвідувати заняття з грецької в жовтому корпусі разом зі студентами інших факультетів? Так само, як ми ходимо на різні секції з фізкультури. Ми зможемо домовитися з викладачкою, але суть в тому, чи можна таким чином розв\'язати проблему на офіційному рівні?
Буду вдячна за пошук компромісу.


Написано: 28.08.2014
Це один зі способів вирішення цього питання - об*єднати студентів кількох факультетів. Якщо у вас так вийде домовитися, то, сподіваюся, ректорат підтримає це. Тільки ви повинні написати заяву на ім*я ректора з проханням дозволити відвідувати вам грецьку зі студентами-філологами і викладач на заяві має написати, що вона згодна вас вчити.


Автор: Катеринич Петро Вікторович
Добрий вечір, Володимире Володимировичу. Пишу вам з приводу вивчення іноземних мов на 4 курсі. Якщо вже уведено іноземні мови для обов\'язкового вивчення, тоді чому у розкладі немає польської мови? Я маю бажання її вивчати. Тим більше, що у нас є обмінні програми на магістратурі і ми підтримуємо добросусідські стосунки з поляками. До того ж, наскільки мені відомо, вона завжди була на рівні з іншими. Зокрема, у минулому році. Чому ситуація так кардинально змінилася?


Написано: 28.08.2014
Якщо буде сформована група не менше 12 осіб - тоді можна ставити питання про польську мову. Дивіться моє пояснення також нижче


Автор: Студенти Четвертого Курсу
Добрий день!
У нашому розкладі з\'явилися 4 дисципліни за вибором. Скажіть, будь ласка, яким чином здійснюється вибір? Наскільки нам відомо, слід обрати однин із чотирьох запропонованих предметів.
Дякуємо.


Написано: 29.08.2014
Ви вже зробили вибір, коли обрали тематичну спеціалізацію на 2 курсі, тобто ви будете слухатиту ту дисципліну, яка відповідає вашій спеціалізації, бо тематична спеціалізація - це кластер, який включає дисципліни на 2-4 курсах.


Автор: Савенко Олеся Андріївна
Добрий день, Володимире Володимировичу.
Питання щодо вивчення польської мови (подібне вже звучало).
А як щодо 4-го та 3-го курсу? Ми зможемо також далі вивчати цю мову? Оскільки і нам в кінці минулого навчального року сказали, що польську мову більше не викладатимуть в нас в інституті.


Написано: 29.08.2014
Студенти 2 і 4 курсів іноземну мови в повному обсязі, передбаченому МОН, вивчили протягом першого року навчання і склали іспит. Чому на першому курсі? Тому що в ун-ті проводиться експеримент з інтенсивного вивчення мови. Тим студентам, які хочуть продовжувати вивчати мову далі,- пропонується факультатив протягом 2-4 років навчання. Ми, в інституті, вирішили факультативний курс зробити нормативним, тобто обов*язковим, за аналогією до міжнародників. Тобто ми готуємося до того, щоб у дипломі писати вам, як міжнародники своїм випускникам, додатково ще й перекладач (але цього дозволу ми ще не маємо). Забезпечити підготовку перекладачів ми можемо тільки з англійської, німецької, французької та іспанської, бо маємо відповідну свою кафедру іноземних мов.
Отже, студенти після першого курсу можуть обрати одну з цих мов. Крім того, є ще й вимоги до кількості студентів у групі - це не менше 12 осіб. Інакше, якщо група менше, це веде до перевитрат. Таким чином, польську мову, чи будь-яку іншу, можна було б продовжувати вивчати за умови, що група буде 12 і більше осіб. На першому курсі малі групи ми ще допускали, хоч і то було порушення, але далі продовжувати роботу малих груп, при додатковому вивченні іноземної мови, ми не ризикуємо (виняток зроблено тільки для 2 курсу).


Автор: Студентка Четвертого Курсу
Володимире Володимировичу, скажіть, будь ласка, у якому порядку потрібно ухвалювати індивідуальний графік навчання - писати Вам заяву чи узгоджувати одразу із викладачами?


Написано: 27.08.2014
писати заяву


Автор: Панок Женя Евгеньевна
когда уже будет расписание на сайте ?


Написано: 27.08.2014
Скоро


Автор: Студент Інституту журналістики
Добрий день!Скажіть будь-ласка, магістри починають навчання з 15го вересня чи з 1 го вересня?


Написано: 27.08.2014
З 1 вересня


Автор: Першокурсник хоче до гуртожитку
Скажіть, будь ласка, при поселенні в гуртожиток потрібно мати медичну довідку (згідно з інформацією на сайті). Чи це така сама довідка, яку ми робили для вступу чи потрібно робити іншу, нову?
Дякую!


Написано: 22.08.2014
Можна подати копію (або зробити копію з тої довідки, що ви подавали). Довідка від дерматолога - обов*язкова


Автор: Барбаян Юлія Сергіївна
Доброго дня.Я студентка ДонНУ ,кафедри психології .Чи можу я ,узв\'язку з неспокійним положення у Донецкій області ,перевестись до вашого вузу?


Написано: 22.08.2014
Звертайтесь до факультету психології


Автор: студенти І Ж
Скажіть, будь ласка, це правда, що внаслідок економії електроннергії тощо ми навчтатимемося по суботах, і що канікули триватимуть 2 місяці? Це буде повністю 6-денне навчання, чи відпрацюємо лише кілька субот? Дуже дякую!


Написано: 25.08.2014
Правда, у січні та лютому - канікули. Щодо графіка навчання - рішення ще не прийнято.


Автор: Хрящевська Катерина Петрівна
Шановний Володимире Володимировичу,
Скажіть, будь ласка, чи зможу я після закінчення академії друкарства до вас поступити,?


Написано: 25.08.2014
Можете


Автор: Василюк Олександра Олександрівна
Володимире Володимировичу, добрий день! Скажіть, будь ласка, в яку зміну в цьому році навчатиметься 1 курс магістратури за напрямом підготовки \"медіа-комунікації\"? Завчасно дякую!


Написано: 26.08.2014
У другу зміну, тільки у вересні - у першу


Автор: Загорулько Дмитро Ігорович
Добрий день!
Володимире Володимировичу, звертаюся від імені студентів 2 курсу, що вивчали польську мову.
Наприкінці минулого семестра викладачка сказала нам, що польської мови в ІЖ більше не буде. Проте нещодавно нам також стало відомо, що з цього року іноземна мова є обов\'язковою: то що будемо вивчати ми - ті, хто раніше вивчав польську?


Написано: 26.08.2014
Другий курс вивчатиме польську мову


Автор: Целуйко Олена Петрівна
Скажіть, будь ласка, де можна знайти реквізити для оплати навчання?


Написано: 26.08.2014
У контракті, а також на сайті ун-ту


Автор: Субцельная Татьяна Александровна
Добрый день! Скажите пожалуйста, возможно ли поступить в порядке перевода из другого вуза в сентябре(из-за задержки с получением академической справки)? Заранее благодарю за ответ.


Написано: 26.08.2014
На яку спеціальність ви хочете переводитися?


Автор: Відова Інна Павлівна
Доброго часу доби. Чи не могли б ви прояснити питання щодо шестиденки в ІЖ?


Написано: 26.08.2014
Якої шестиденки?


Автор: Налягака Лілія Володимирівна
Доброго дня. Вас турбує студентка 1-го курсу, скажіть будь-ласка, коли буде виставлено ссилку на сайт, де можна буде електронно заповнити заяву на поселення в гуртожиток???


Написано: 17.08.2014
Я передав ваше прохання Інні Володимирівні Бєлінській - відповідальній за поселення


Автор: Студенти І Ж
Скажіть, будь ласка, коли буде розклад?


Написано: 20.08.2014
Під перше вересня


Автор: Васюта Валентина Володимирівна
Добрий день, Володимире Володимировичу. Я навчаюся на 2 другому курсі (напрям журналістика, контракт). На першому курсі я вчила німецьку мову, але зараз дуже хочу перевестися на англійську. Чи можливо це? І що потрібно для цього зробити? Дякую.


Написано: 21.08.2014
Потрібно написати заяву на моє ім*я з обгрунтуванням.


Автор: Кононенко Анастасія Олександрівна
Добрій день, Володимире Володимировичу!
Не підкажете номер телефону Юлії Миколаївни Нестеряк, будь ласка? На сайті не можу знайти.
А можливо Ви зможете допомгти мені. Я вступила на магістратуру на спеціальність \"Медіакомунікації\" і мене цікавить навчання в Польщі, а саме навчання у 3 та 4 семестрах в рамках переддипломної практики у Познані. Чи можу я поїхати за цією програмою, чи для студентів з \"медіакомунікації\" можлива тільки програма подвійних дипломів?

Дякую!
З повагою, Кононенко Анастасія


Написано: 21.08.2014
Ви можете обрати третій семестр на навчання у буь-якому ун-ті, якщо той ун-т погодиться вас прийняти. Познань точно погодиться. Але це питання будемо вирішувати у другому семестрі. До речі, ви повинні знати польську мову


Автор: бакалаври Інституту журналістики
Добрий день!
Володимире Володимтровичу,студенти четвертого курсу писали заяви для отримання додатків до дипломів європейського зразка. Скажіть,будь ласка,їх будуть видавати?


Написано: 10.08.2014
Не можу зараз відповісти на це питання


Автор: Керженцева Валентина Віталієвна
Шановний Володимире Володимировичу,
Скажіть, будь ласка, коли можна оплатити контракт (2 курс РЗГ) і чи не підвищили ціну за навчання?Дякую.


Написано: 11.08.2014
До 1 вересня


Автор: Бурейко Анна Іванівна
Добрий день!
Чи обов\'язкове при вступі до аспірантури направлення від організації державної форми власності, для якої за держзамовленням буде здійснюватись підготовка аспіранта? І чи є роз\'яснення до ЗУ \"Про освіту\", згідно з яким відміняють кандидата наук?
Дякую.


Написано: 12.08.2014
Обов*язково. Роз*яснень ще нема


Автор: Горбань Тетяна Ігорівна
Добрий день! Скажіть, будь ласка, з цього навчального року вивчення іноземної мови так само буде факультативним чи вже обов\'язковим?


Написано: 12.08.2014
Обов*язковим


Автор: Власенко Єлизавета Сергіївна
Шановний Володимире Володимировичу,
Я навчаюсь на 2 курсі РЗГ на контракті. Я з м. Антрацит, мої батьки через останні події були змушені майже 3 місяці тому виїхати в інше місто на тимчасове проживання. Через це батьки були змушені також і лишити роботу. Я хотіла дізнатись чи є змога перевестись на бюджет (середній бал приблизно 4.7/4.9)?Або чи є якісь інші варіанти, тому що місто зараз є вогневою точкою і невідомо, що буде далі і чи залишиться він цілим і неушкодженим.
Дякую.


Написано: 12.08.2014
Пишіть заяву на ім*я ректора і подайте мені - будемо розглядати


Автор: Корнієвич Людмила Олександрівна
Вітаю!
Шановний Володимире Володимировичу, які шанси поселитися у гуртожиток №18? За яким принципом обирають, кого поселити, а кому відмовити?
Чекатиму на відповідь,
Всього найкращого.


Написано: 13.08.2014
Спочатку селимо пільгові категорії, а потім, якщо є місця, всіх інших. З цих питань звертайтесь до Інни Володимирівни Бєлінської, вона вже на роботі


Автор: Студентка п*ятого курсу
Доброго дня! Володимире Володимировичу, чи можна перевестися на на вільне відвідування, навчаючись на 5 курсі (денне, бюджет) ? Якщо так, скільки дається днів на 1 неділю для вільного відвідування пар?


Написано: 13.08.2014
Я так розумію, ви не 5 курс (заочний, бакалавр), а перший магістратури чи спеціаліст. Індивідуальний графік можливий, якщо нема заочної форми, або за певних умов. Складається індивідуальний графік занять. Графік може бути різним. Такі питання краще обговорювати при зустрічі


Автор: Буренко Тетяна Олегівна
Добрий день!
Підкажіть, будь ласка, коли починає працювати контрактний відділ, та протягом якого терміну можна підписати контракт на навчання у магістратурі (спеціальність журналістика).
Дякую.


Написано: 28.07.2014
Вже можна укладати контракти до 18 серпня


Автор: Фарина Світлана Валентинівна
скажіть, будь ласка, чи можна після першого курсу навчання в КНУКІМ на спеціальність журналістика перевестись в ІЖ КНУ ім. Шевченка на другий курс навчання за цією ж спеціальністю?


Написано: 01.08.2014
Можна


Автор: Міхальова Дарія Владиславівна
Доброго дня!
Підкажіть будь-ласка який графік оплати навчання, скільки потрібно одразу сплатити при вступі на бакалавра \"реклама та зв\'язки з громадськістю\"? Та до кого можна звернутися з питанням переведення з англійського університету ?


Написано: 01.08.2014
Звертайтеся до приймальної комісії нашої


Автор: Віра Іванова Олегівна
Добрий день, шановний Володимире Володимировичу!
Я навчаюся на ВСР на бюджеті, перейшла на 3 курс. Із 2 курсу працюю у сфері PR. Чи є в мене шанс отримати дозвіл на вільний графік навчання? Середній бал - вище 4.0.
Дякую!
Із повагою,
студентка (уже) 3 курсу


Написано: 03.08.2014
Ні, бо ви працюєте не за фахом!


Автор: Клімов Олександр Леонідович
Доброго дня, шановний Володимире Володимировичу! Розкажу про свою проблему. Я навчався в ДНУ ім О. Гончара. Декілька років тому через фінансові проблемі змушений був працювати, але на заочну форму навчання перевесим мене відмовились, тому після 3 років навчання я кинув універчитет. Зараз хочу здобути вищу освіту в ІЖ, але тільки на заочній формі. Що Ви можете порадити, чи можна перевестись до ІЖ на 4 курс на заочну форму, чи можна розраховувати на бюджетне місце? І як правильно все це зробити.


Написано: 03.08.2014
Перевестись можна, але на контракт. Наша приймальна комісія працює до 18 серпня. Приїжджайте.


Всього запитань: 3677
Сторінка: 1 2 3 4 5 6 7
Час генерації: 0.096 сек