Віртуальна приймальня

*П.І.Б.:
*Електронна пошта:

*Запитання:

  Запитання Максимум 2000 символів

Поля з зірочкою є обов'язковими для заповнення

Директор не спілкується з анонімними відвідувачами
та не відповідає на запитання, що не стосуються Інституту журналістики та Інституту масової комунікації.

У випадку відсутності директора (відрядження, відпустка) всі накопичені протягом цього часу повідомлення не залишаться без уваги...

АдмінАвтор: Студентка інституту журналістики
Добрий день! Скажіть, будь ласка, коли на сайті буде опубліковано графік навчального процесу в 2017-2018 н.р. (заочна форма)?


Написано: 16.07.2017
Перед вереснем


Автор: Ілюк Василь Йосипович
Добрий вечір! Скажіть, будь ласка, вступ на напрями "журналістика та соціальна комунікація" і "Видавнича справа та медіаредагування" відбувається окремо, чи в рейтинговий список потраплять абітурієнти з обох напрямів, і державні місця будуть між ними розподілені? Адже у правилах прийому вказано, що конкурс в Інститут журналістики окремий для всіх напрямів, окрім цих двох.
Дякую


Написано: 16.07.2017
Вступ на освітні програми "Журналістика та соціальна комунікація" і "Видавнича справа та медіаредагування" відбувається окремо. Рейтинговий список формується окремо для кожної освітньої програми. Державні місця видаються спільно для всіх освітніх програм спеціа "061 - Журналістика" з подальшим розподілом на кожну освітню програму окремо. У додатку 2.3 не зазначено фразу: "конкурс окремий" біля цих освітніх програм, оскільки вони прописані окремими рядками. Всі інші освітні програми об'єднані по декілька в один рядок, тому і є напис: "конкурс окремий"


Автор: Назарук Аліна Олександрівна
Доброго дня. Скажіть, будь ласка, чи є у 2017 році на спеціальності "Журналістика то соціальна комунікація " і "Реклама та зв"язки з громадськістю" творчий конкурс.


Написано: 17.07.2017
Ні нема


Автор: Колісник Руслана Степанівна
Добрий вечір! Підкажіть, будь ласка, коли буде відома кількість бюджетних місць на спеціальність "Журналістика та соціальна комунікація"?
Дякую.


Написано: 13.07.2017
Невідомо. Це залежить від МОН


Автор: Кондратюк Ольга Олександрівна
Доброго дня! Скажіть, будь ласка, чи є державні місця на ведучого програм телебачення?


Написано: 13.07.2017
Інформації ще нема


Автор: Студентка Інституту Журналістики
Добрий день! А при яких умовах можливе переведення студента з контракту на бюджет? І що для цього потрібно зробити?


Написано: 26.06.2017
При наявності вільного бюджетного місця


Автор: Смірнова Яна Олександрівна
Добрий день! Я за таким питанням. Підкажіть будь ласка. У минулому році була відрахована з заочної форми віділення по спеціальності "Журналістика". У цьому році хочу відновитись. Я повинна написати заяву у приймальну комісію з усім пакетом документів. Чи правильно я розумію? Та підкажіть будь ласка до якого числа працює приймальна комісія? Вельми дякую! З нетерпінням чекаю на відповідь.


Написано: 02.07.2017
Саме так. Заяву бажано подати до 25 липня


Автор: Жовтоног Ірина Сергіївна
Доброго дня. На офіційній сторінці інституту не можу знайти програми фахового іспиту для магістрів "Журналістика та медіакомунікація"і програми додаткового іспиту для неспоріднених спеціальностей. Дякую


Написано: 12.07.2017
Не існує програми додаткового іспиту. Для додаткового іспиту беруться завдання з основного іспиту


Автор: Мунтян Віталія Сергіївна
Хочу вступати до Вас на факультет журналістики.
Мій тато є учасником АТО. Він і зараз там знаходиться.
Чи поширюються на мене пільги при вступі? Які саме?
Звертаюсь до Вас, бо в правилах прийому прочитала, що пільги поширюються на дітей учасників АТО, які загинули.
Дякую.


Написано: 13.07.2017
Діти учасників бойових дій мають заявити про свій статус під час подачі оригіналів (при укладанні контракту). Такі особи будуть мати право першочергового зарахування на незаповлені бюджетні місця. Дозарахування у останній етап.


Автор: Випускниця Спеціальності РЗГ
Добрий день! Я випускниця, бакалавр. Скажіть, будь ласка, чи отримаємо ми дипломи 29 червня? Дякую


Написано: 23.06.2017
Сподіваємося!


Автор: Боринець Ярина Ярославівна
Доброго вечора! Я студентка Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича, закінчила 2 курс за спеціальністю "журналістика", навчаючь на бюджеті. Після двох років навчання тут я зрозуміла, що мій університет не дає мені можливості розкритись, не бачу перспектив і майбутнього. Тому планую перевестись у Київський національний університет ім. Тараса Шевченка, а саме на одну зі спеціальностей Інституту журналістики.
Запитання наступне.
Скажіть, будь ласка, чи є можливість перевестись на 3 курс на одну із спеціальностей зі збереженням державного місця?


Написано: 25.06.2017
...зі збереженням державного місця - ні!


Автор: випускниця Магістратури журналістика
Коли буде відома точна дата церемонії вручення дипломів випускникам магістратури? В кого не запитаєш , ніхто нічого не знає.


Написано: 22.06.2017
Планується 29 червня о 14.00


Автор: Шкурина Анастасія Володимирівна
Доброго дня! Я навчаюсь на 3 курсі ОНУ імені І.І. Мечникова на факультеті романо-германської філології, спеціальність "Англійська мова та література". Планую після отримання диплома бакалавра вступати до КНУ на спеціальність "Реклама та зв'язки з громадськістю". Скажіть, будь ласка, чи можна після 4 курсу ОНУ вступити відразу на другий до ІЖ? Або де я можу отримати таку інформацію? Дякую за відповідь.


Написано: 16.05.2017
Вступайте в магістратуру за освітньою програмою "Журналістика та медіакомунікації", там передбачено спеціалізації з реклами або піару. Щодо бакалаврату, то тільки на перший курс


Автор: Бевз Артем Ігоровис
Доброго дня! Я учень 11 класу, хочу цього року вступати до вас на спеціальність "Журналістика". Проблема в тому, що на початку року на сайті в переліку предметів ЗНО англійська не була зазначена, а замість неї був творчий конкурс. Чи можу я вступити до вас, якщо я не здаю англійську мову?


Написано: 18.05.2017
На жаль ні


Автор: 1 рік магістратури заочна форма
Добрий день!
Хотіли спитати чи є вже розклад сесії для заочної форми (1рік магістратури, спеціальність журналістика)?
Завчасно дякуємо


Написано: 30.05.2017
Вже є


Автор: Куккліновська Дарія Юріївна
Доброго дня!
Отримала освітній ступень бакалавра за спеціальністю "реклама та зв'язки з громадськістю" 1 2016 році. Чи відкрита у вас заочна форма навчання на магістратурі за цією спеціальністю? Чи є в наявності програма вступних випробувань на дану спеціальність?
На жаль, на даному сайті не знайшла необхідної інформації: http://www.journ.knu.ua/abit/programi-vstupnix-viprobuvan-os %20-magistr/.
Дякую за увагу. Чекатиму Вашої відповіді.


Написано: 02.06.2017
Так, заочна форма є. Окремо програми для вступу заочників нема. Програма спільна для стаціонару й заочників


Автор: Чагарна Олександра Олександрівна
Доброго дня!
Чи є цього року бюджетні місця? Якщо так, то яка їх кількість?
Також хотілося б уточнити інформацію стосовно подачі документів та творчих конкурсів. Коли вони розпочнуться?


Написано: 04.06.2017
Інформації про бюджетні місця ще нема. Творчий конкурс тільки на спеціальність "аудіовізуальне мистецтво та виробництво"


Автор: Мунтян Оксана Юріївнв
Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, чи буде в цьому році проводитись творчий конкурс для вступу на факультет журналістики?


Написано: 05.06.2017
Ні


Автор: Студентка четвертого курсу
Доброго дня! Навчаюся на четвертому курсі"Видавнича справа та редагування". Планую вступати до вас на магістратуру, на "Журналістику та медіакомунікації". Чи треба буде здавати додаткове фахове випробування? Друге запитання - магістри Інституту журналістики навчаються теж в другу зміну?


Написано: 13.05.2017
Додаткового іспиту не потрібно. Так, друга зміна


Автор: Завальнюк Ілона Олександрівна
Доброго дня! Отримала освітній ступень бакалавра політології в КНУ ім.Т.Шевченка, планую вступати на магістратуру до Інституту журналістики за програмою "Журналістика та медіакомунікація". На сторінці для абітурієнтів є програма фахового іспиту за цим напрямом (http://www.journ.knu.ua/abit/wp-content/uploads/2017/03/jou rnmk.pdf ), однак програма додаткового іспиту, який необхідно здавати абітурієнтам,які навчались на неспоріднених спеціальностях, щоб бути допущеним до складання фахового іспиту та англійської мови, на жаль, відсутня. Буду вдячна, якщо підкажете, чи є програма додаткового іспиту у відкритому доступі та де її можна знайти.


Написано: 10.04.2017
Програми додаткового іспиту не буває. Умови проведення додаткового іспиту зазначені у Правилах прийому http://vstup.univ.kiev.ua/pages/61 (стор. 70, п. 6, §4).
Питання для тесту наведені у додатку до програми фахового іспиту http://www.journ.knu.ua/abit/wp-content/uploads/2017/03/jour nmk.pdf

Програма вступного іспиту з іноземної мови надається Інститутом філології http://philology.knu.ua/files/OP_2017/Prog_Mag_Nefil_fak_201 7.pdf


Автор: Мірошниченко Володимир Борисовис
Доброго дня
яб хотівби в вашому закладі навчатись на журналіста шо для цього треба які документи


Написано: 06.05.2017
ЗАЙДІТЬ НА САЙТ УНІВЕРСИТЕТУ ТА ПОДИВІТЬСЯ УМОВИ ВСТУПУ


Автор: Студентка четвертого курсу
Добрий день, скажіть, будь ласка, де можна дізнатися дати державних іспитів з української мови, історії України та спеціалізації?


Написано: 22.04.2017
Розклад скоро буде


Автор: Ткач ольга Вікторівна
Добрий день, Володимире Володимировичу!У мене є вища освіта філолога української мови та літератури. чи можу я отримати другу вищу освіту журналіста у вашому інституті і де сможна дізнатися подробиці вступу, оплати, розкладу, предмети. Дякую за відповідь.


Написано: 04.05.2017
Так, можете. Для цього вам треба йти на програму "журналістика та медіакомунікації" або на будь-яку іншу, яка вас зацікавить. На сайті унверситету є правила вступу.


Автор: Жарко Тетяна Михайлівна
Доброго дня, підкажіть, будь ласка, де я можу знайти програму/перелік питань з додаткового фахового випробування для вступу на журналістику та медіакомунікації вступникам, котрі отримали диплом бакалавру не профільного напрямку (інститут філології КНУ)? На сайті http://www.journ.knu.ua/abit/programi-vstupnix-viprobuvan-os -magistr/ не знайшла.
Наперед дякую за відповідь!


Написано: 04.05.2017
Зайдіть за адресою http://www.journ.knu.ua/abit/programi-vstupnix-viprobuvan-os -magistr/
там є всі програми


Автор: Узунян Ані Норайрівна
Добрий день, Володимире Володимировичу!
Підкажіть, будь ласка, чи є робота+навчання на заочному на юридичному факультеті КНУ достатньою підставою для складання індивідуального графіку на стаціонарі в ІЖ ?
Навчаюсь на 4 курсі.
Дякую!


Написано: 27.02.2017
Ні


Автор: Міклашевська Юлія Валеріївна
Добрий день. У 2014 році я закінчила ІЖ та отримала додаток національного зразка. Як я можу замовити додаток міжнародного зразка, в якому будуть зазначені ECTS points ? Чи можу зробити це електронно? Та чи зможе довірена особа його забрати?
Проживаю за кордоном.Дуже чекаю на відповідь. Дякую


Написано: 01.03.2017
Ви напишіть листа з проханням та поясненням, для чого вам це треба, на ім'я ректора Леоніда Васильовича Губерського. Надішліть також копії документів, які у вас є


Автор: Алієва Еліна Юріївна
Доброго дня!Я маю вищу освіту викладач біології і практичний психолог у закладах освіти (НПУ ім. М.П. Драгоманова). В мене проявляються письменницькі задатки, і я роблю книжки вручну, тобто всі свої надбання оформлюю власноруч. Тому я би хотіла вчитися цьому на професійному рівні. Чи є у вас програма другої вищої освіти чи яким чином я можу здійснювати у вас навчання. Дякую. З найкращими побажаннями, Еліна Алієва


Написано: 22.03.2017
Запрошуємо вас у професійну магістратуру (1,5 роки) з журналістики та медіакомунікацій, там є спеціалізація з видавничої діяльності та медіаредагування


Автор: Власенко Лариса Миколаївна
Доброго дня.
У програмі конкурсу творчих здібностей зазначено, що обов'язковою умовою для вступників за освітньою програмою «Ведучий програм телебачення» є відсутність фізичних недоліків. Тобто, якщо я — інвалід, то не буду допущена до конкурсу чи вступу за обраною програмою взагалі? Чи усе-таки все залежить від індивідуальних випадків, і бувають винятки?
Чекаю на відповідь!


Написано: 27.03.2017
Усе залежить від індивідуальних випадків


Автор: Срівастава Людмила Валентинівна
Добрий день! Підкажіть, будь-ласка, де та у кого можна взяти копію атестата студента 1 курсу спеціальність РЗГ.


Написано: 14.02.2017
Документи студентів знаходяться у студстолі, 4 поверх


Автор: Пятенко Алла Вікторівна
Я студентка Географічного ф-ту 4 курсу, планую вступати на магістратуру в інститут Журналістики. Де можна дізнатися про вступні екзамени і перелік питань?


Написано: 20.02.2017
Дивіться Правила вступу нашого університету, шукайте інститут журналістики


Автор: Студентка Інституту журналістики
Шановний Володимире Володимировичу!
В опублікованому на сайті КНУ рейтингу успішності студентів денної форми навчання, які навчаються на місцях державного замовлення, є моє прізвище, а я навчаюсь на контракті. У мене високий рейтинг. Чи означає це, що я буду отримувати стипендію?)))


Написано: 08.02.2017
Дякую за інформацію, якщо це так, то є помилка. Але бухгалтерія все одно не нарахує контрактникові.


Автор: Студент медіаком магістр
Чому у рейтингу магістри медіакомунікацій 1 року навчання додані до журналістів?


Написано: 07.02.2017
Тому що це одна спеціальність Журналістика (згідно з новою Постановою Кабміну).


Автор: Тимошов Егор Тимофеевич
Доброго дня!

Підкажіть, до якого числа необхідно подати документи для оформлення індивідуального графіку на другий семестр?
Мабуть документи необхідно подати до середини березня (враховуючи те, що ми виходимо на навчання 13 лютого)? Чи засідання комісії буде раніше?

Дякую за увагу.


Написано: 01.02.2017
До 10, якщо ви хочете отримати графік з наступного місяця


Автор: Холод Анастасія Олександрівна
Доброго дня. Я навчаюся в 11 класі і хочу подавати до вашого інституту на спеціальість "журналістика". Скажіть, будь ласка, для вступу я повинна здавати ЗНО з укр.мови поглибленого рівня чи базового?


Написано: 02.02.2017
Базового


Автор: Студентка третього курсу
Добрий день. Звертаю вашу увагу на те, що на сайті вже давно не працює сторінка "Про академічну заборгованість".


Написано: 03.02.2017
Щиро дякую


Автор: Брунько Ярослава Євгенівна
Доброго дня Володимир Володимирович!Де можна дізнатися інформацію про навчання на 5 семестрі в іншому навчальному закладі?


Написано: 30.01.2017
А що тут дізнаватися. Ви можете у 5 семестрі навчатися у будь-якому університеті України та світу і ми вам зарахуємо прослухані та складені там дисципліни. При цьому у нас треба оформити вам академічну мобільність. Зверніться до Євгена Станіславовича


Автор: Студетка першого курсу
Доброго дня! У минулому році подавала документи до ІЖ на рекламу, але на бюджет пройшла до іншого університету на спеціальність "міжнародні відносини". Чи можливо мені скласти ЗНО повторно, подати документи до ІЖа (на перший курс) та що треба зробити, щоб потрапити на бюджет, якщо вже навчалася рік у іншому внз?
Дякую.


Написано: 31.01.2017
Після переведення на 2 курс у своєму внз ви можете подати заяву до нас під час прийому документів на переведення до нас. Але це буде на контракт. Можете заново вступати до нас і пробувати на бюджет. Чи треба повторно складати вам ЗНО - я цього не знаю.


Автор: Борухова Олександра Леонтіївна
Добрий день! Я поєдную навчання з роботою. У 1-ому семестрі навчались за індивідуальним графіком, проте мала складнощі при його оформленні - документи губили в Інституті та я їх збирала повторно. Наразі я оформлюю графік на 2-й семестр, але мою заяву та довідку з роботи знову загубили. Прошу, наведіть лад у документообігу ІЖ!


Написано: 24.01.2017
Олександро, документи ви повинні подавати в установленому порядку, тоді за них хтось нестиме відповідальність. Ви повинні подати у приймальню директора. Більше нікому не потрібно їх залишати. Галина Ярославівна доповіла, що ви десь на кафедрі комусь залишали. Кому і для чого?


Автор: Студентка Другого Курсу
Добрий день, я поновлююся в Інституті журналістики на другий семестр другого курсу. Підкажіть будь ласка, чи академічна різниця обов'язково повинна бути складена до початку навчального семестру?


Написано: 20.01.2017
бажано, адже наказ на поновлення видається тільки після складання академрізниці


Автор: Студентка другого курсу
Добрий день!
Чи планується в 2017-2018 роках відкриття заочної форми для спеціальності "реклама та зв'язки з громадськістю"?
Дякую за відповідь!


Написано: 22.01.2017
так


Автор: Олексієнко Дар*я Олександрівна
Доброго вечора, підкажіть, будь ласка, чи потрібно буде у цьому році здавати творчий конкурс для вступу на спеціальність "реклама та зв'язку з громадськістю" на 1 курс бакалаврату?


Написано: 19.01.2017
Ні


Автор: Студентка четвертого курсу
Добрий день, скажіть, будь ласка, чи можливо перездати іспити за попередні роки? Якщо так, то до кого звертатись з цим питанням?


Написано: 15.01.2017
Пишеться заява на ім*я ректора, в якій ви обгрунтовуєте необхідність перескладання, приносите її мені на підпис. Отримати червоний диплом - це не аргумент! Дирекція робить на ім*я ректора подання з проханням вам це дозволити - і теж з обгрунтуванням.


Автор: Іванова Ольга Митрофанівна
Доброго вечора! Підскажіть будь ласка, який прохідний бал необхідно набрати, щоб пройти (як на контракт так і на державне замовлення), на факультет журналітик? Ще, якщо творчі доробки відмінили, а вони є в наявності чи можна буде їх подавати???


Написано: 28.12.2016
Прохідний бал буде відомий після подачі документів усіма абітурієнтами. Щодо творчих доробків. Їх подавати немає сенсу, бо мають значення тільки бали ЗНО.


Автор: Срібна Марія Інорівна
Чи може студент здати роботу пізніше визначеного терміну? І чим цей термін має регулюватись, і хто дає право визначати дедлайн?


Написано: 19.12.2016
Усе залежить від викладача, він визначає дедлайн


Автор: Михальчишина Наталія Іванівна
Доброго дня. Підкажіть будь ласка , на першому курсі чи обов'язково відвідувати всі 17 годин фізкультури? Якщо так, то чи йде вона до диплому? Якщо ні, то що буде, якщо не виходити всі години. Дякую і вибачте, якщо некорректно поставлене запитання.


Написано: 16.12.2016
Фізкультура - це факультатив, тому відвідування не обов*язкове. До диплому ця дисципліна йде, якщо ви її обрали


Автор: Козлова Анастасія Олександрівна
Доброго дня!

Мене звати Анастасія, я студентка другого курсу факультету германської філології Київського Національного Лінгвістичного Університету. Зараз я вивчаю польську та англійську мови, але не впевнена, що буду в змозі навчатися на денній формі і надалі - мої батьки живуть в Донецькій області і фінансової допомоги не отримую.
Мій університет не надає можливості працювати та навчатися одночасно, а це зараз для мене єдиний шанс не закидати свою освіту.
До вступу я займалася журналістикою, маю сертифікат про позашкільну освіту і надалі хотіла б будувати кар'єру в цій сфері. Наразі, мене цікавить можливість переведення до Інституту журналістики КНУ на заочну форму навчання за спеціальністю "Журналістика та соціальна комунікація", або "Реклама та зв'язки з громадськістю"." Чи є це можливим на зимових канікулах, якщо я навчаюся за державним замовленням і не можу навчатися за контрактом?

Чекаю на відповідь!


Написано: 17.12.2016
Анастасіє, така можливість є, але вартість навчання у нас дуже висока. Ви пишете заяву на ім*я свого ректора з проханням дозволити перейти до іншого університету. Потім приходите до нас і пишете заяву на ім*я нашого ректора.


Автор: Срівастава Людмила Валентинівна
Добрий день! Підкажіть, будь-ласка, строк сплати за навчання за ІІ семестр (ІЖ, спеціальність "Реклама та зв'язки з громадськістю" бакалавр І курс). Де можна отримати 2-ий екземпляр контракту на навчання?


Написано: 02.12.2016
Підійдіть до Галини Пилипівни у студстіл (4 поверх)


Автор: Поповичук Олеся Олександрівна
Вітаю!
Я випускниця Інституту журналістики, отримала бакалавра в 2008 році. Наразі проживаю в США і намагаюся зробити евалюацію свого диплому. Компанія-перекладач потребує верифікацію диплому інститутом. Я маю форму для верифікаціі, яку вже заповнила, тільки необхідно, щоб її було відправлено з офіційного і-мейлу інституту на і-мейл вищевказаної компанії. Підкажіть, будь ласка, до кого я можу звернутися з таким проханням. Дякую!


Написано: 03.12.2016
Надішліть на поштову скриньку інституту форму journ@univ.kiev.ua


Автор: Петрова Екатерина Ивановна
Когда будет точно известно за зимние каникулы ?


Написано: 28.11.2016
На цю хвилину є вказівка ректора, що все залишається, як було. Див. http://www.univ.kiev.ua/news/8220


Автор: Студент історичного факультету
Вітаю!
Наразі я навчаюся на 1 курсі бакалаврату історичного факультету КНУ імені Шевченка. Маю на меті перейти на 2 курс в Інститут журналістики на спеціалізацію "Журналістика та соціальні комунікації", зберігши місце державного замовлення. Скажіть, чи можливо це? Які іспити (заліки) маю складати?
Дякую.


Написано: 19.11.2016
Можна влітку через приймальну комісію, коли вас переведуть на 2 курс на історичному. Щодо державного місця, то це питання має вирішувати ректор. Вам доведеться складати академрізницю за перший курс


Всього запитань: 4270
Сторінка: 1 2 3 4 5 6 7
Час генерації: 0.125 сек