Віртуальна приймальня

*П.І.Б.:
*Електронна пошта:

*Запитання:

  Запитання Максимум 2000 символів

Поля з зірочкою є обов'язковими для заповнення

Директор не спілкується з анонімними відвідувачами
та не відповідає на запитання, що не стосуються Інституту журналістики та Інституту масової комунікації.

У випадку відсутності директора (відрядження, відпустка) всі накопичені протягом цього часу повідомлення не залишаться без уваги...

АдмінАвтор: Мунтян Оксана Юріївнв
Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, чи буде в цьому році проводитись творчий конкурс для вступу на факультет журналістики?


Написано: 05.06.2017
Ні


Автор: Студентка четвертого курсу
Доброго дня! Навчаюся на четвертому курсі"Видавнича справа та редагування". Планую вступати до вас на магістратуру, на "Журналістику та медіакомунікації". Чи треба буде здавати додаткове фахове випробування? Друге запитання - магістри Інституту журналістики навчаються теж в другу зміну?


Написано: 13.05.2017
Додаткового іспиту не потрібно. Так, друга зміна


Автор: Завальнюк Ілона Олександрівна
Доброго дня! Отримала освітній ступень бакалавра політології в КНУ ім.Т.Шевченка, планую вступати на магістратуру до Інституту журналістики за програмою "Журналістика та медіакомунікація". На сторінці для абітурієнтів є програма фахового іспиту за цим напрямом (http://www.journ.knu.ua/abit/wp-content/uploads/2017/03/jou rnmk.pdf ), однак програма додаткового іспиту, який необхідно здавати абітурієнтам,які навчались на неспоріднених спеціальностях, щоб бути допущеним до складання фахового іспиту та англійської мови, на жаль, відсутня. Буду вдячна, якщо підкажете, чи є програма додаткового іспиту у відкритому доступі та де її можна знайти.


Написано: 10.04.2017
Програми додаткового іспиту не буває. Умови проведення додаткового іспиту зазначені у Правилах прийому http://vstup.univ.kiev.ua/pages/61 (стор. 70, п. 6, §4).
Питання для тесту наведені у додатку до програми фахового іспиту http://www.journ.knu.ua/abit/wp-content/uploads/2017/03/jour nmk.pdf

Програма вступного іспиту з іноземної мови надається Інститутом філології http://philology.knu.ua/files/OP_2017/Prog_Mag_Nefil_fak_201 7.pdf


Автор: Мірошниченко Володимир Борисовис
Доброго дня
яб хотівби в вашому закладі навчатись на журналіста шо для цього треба які документи


Написано: 06.05.2017
ЗАЙДІТЬ НА САЙТ УНІВЕРСИТЕТУ ТА ПОДИВІТЬСЯ УМОВИ ВСТУПУ


Автор: Студентка четвертого курсу
Добрий день, скажіть, будь ласка, де можна дізнатися дати державних іспитів з української мови, історії України та спеціалізації?


Написано: 22.04.2017
Розклад скоро буде


Автор: Ткач ольга Вікторівна
Добрий день, Володимире Володимировичу!У мене є вища освіта філолога української мови та літератури. чи можу я отримати другу вищу освіту журналіста у вашому інституті і де сможна дізнатися подробиці вступу, оплати, розкладу, предмети. Дякую за відповідь.


Написано: 04.05.2017
Так, можете. Для цього вам треба йти на програму "журналістика та медіакомунікації" або на будь-яку іншу, яка вас зацікавить. На сайті унверситету є правила вступу.


Автор: Жарко Тетяна Михайлівна
Доброго дня, підкажіть, будь ласка, де я можу знайти програму/перелік питань з додаткового фахового випробування для вступу на журналістику та медіакомунікації вступникам, котрі отримали диплом бакалавру не профільного напрямку (інститут філології КНУ)? На сайті http://www.journ.knu.ua/abit/programi-vstupnix-viprobuvan-os -magistr/ не знайшла.
Наперед дякую за відповідь!


Написано: 04.05.2017
Зайдіть за адресою http://www.journ.knu.ua/abit/programi-vstupnix-viprobuvan-os -magistr/
там є всі програми


Автор: Узунян Ані Норайрівна
Добрий день, Володимире Володимировичу!
Підкажіть, будь ласка, чи є робота+навчання на заочному на юридичному факультеті КНУ достатньою підставою для складання індивідуального графіку на стаціонарі в ІЖ ?
Навчаюсь на 4 курсі.
Дякую!


Написано: 27.02.2017
Ні


Автор: Міклашевська Юлія Валеріївна
Добрий день. У 2014 році я закінчила ІЖ та отримала додаток національного зразка. Як я можу замовити додаток міжнародного зразка, в якому будуть зазначені ECTS points ? Чи можу зробити це електронно? Та чи зможе довірена особа його забрати?
Проживаю за кордоном.Дуже чекаю на відповідь. Дякую


Написано: 01.03.2017
Ви напишіть листа з проханням та поясненням, для чого вам це треба, на ім'я ректора Леоніда Васильовича Губерського. Надішліть також копії документів, які у вас є


Автор: Алієва Еліна Юріївна
Доброго дня!Я маю вищу освіту викладач біології і практичний психолог у закладах освіти (НПУ ім. М.П. Драгоманова). В мене проявляються письменницькі задатки, і я роблю книжки вручну, тобто всі свої надбання оформлюю власноруч. Тому я би хотіла вчитися цьому на професійному рівні. Чи є у вас програма другої вищої освіти чи яким чином я можу здійснювати у вас навчання. Дякую. З найкращими побажаннями, Еліна Алієва


Написано: 22.03.2017
Запрошуємо вас у професійну магістратуру (1,5 роки) з журналістики та медіакомунікацій, там є спеціалізація з видавничої діяльності та медіаредагування


Автор: Власенко Лариса Миколаївна
Доброго дня.
У програмі конкурсу творчих здібностей зазначено, що обов'язковою умовою для вступників за освітньою програмою «Ведучий програм телебачення» є відсутність фізичних недоліків. Тобто, якщо я — інвалід, то не буду допущена до конкурсу чи вступу за обраною програмою взагалі? Чи усе-таки все залежить від індивідуальних випадків, і бувають винятки?
Чекаю на відповідь!


Написано: 27.03.2017
Усе залежить від індивідуальних випадків


Автор: Срівастава Людмила Валентинівна
Добрий день! Підкажіть, будь-ласка, де та у кого можна взяти копію атестата студента 1 курсу спеціальність РЗГ.


Написано: 14.02.2017
Документи студентів знаходяться у студстолі, 4 поверх


Автор: Пятенко Алла Вікторівна
Я студентка Географічного ф-ту 4 курсу, планую вступати на магістратуру в інститут Журналістики. Де можна дізнатися про вступні екзамени і перелік питань?


Написано: 20.02.2017
Дивіться Правила вступу нашого університету, шукайте інститут журналістики


Автор: Студентка Інституту журналістики
Шановний Володимире Володимировичу!
В опублікованому на сайті КНУ рейтингу успішності студентів денної форми навчання, які навчаються на місцях державного замовлення, є моє прізвище, а я навчаюсь на контракті. У мене високий рейтинг. Чи означає це, що я буду отримувати стипендію?)))


Написано: 08.02.2017
Дякую за інформацію, якщо це так, то є помилка. Але бухгалтерія все одно не нарахує контрактникові.


Автор: Студент медіаком магістр
Чому у рейтингу магістри медіакомунікацій 1 року навчання додані до журналістів?


Написано: 07.02.2017
Тому що це одна спеціальність Журналістика (згідно з новою Постановою Кабміну).


Автор: Тимошов Егор Тимофеевич
Доброго дня!

Підкажіть, до якого числа необхідно подати документи для оформлення індивідуального графіку на другий семестр?
Мабуть документи необхідно подати до середини березня (враховуючи те, що ми виходимо на навчання 13 лютого)? Чи засідання комісії буде раніше?

Дякую за увагу.


Написано: 01.02.2017
До 10, якщо ви хочете отримати графік з наступного місяця


Автор: Холод Анастасія Олександрівна
Доброго дня. Я навчаюся в 11 класі і хочу подавати до вашого інституту на спеціальість "журналістика". Скажіть, будь ласка, для вступу я повинна здавати ЗНО з укр.мови поглибленого рівня чи базового?


Написано: 02.02.2017
Базового


Автор: Студентка третього курсу
Добрий день. Звертаю вашу увагу на те, що на сайті вже давно не працює сторінка "Про академічну заборгованість".


Написано: 03.02.2017
Щиро дякую


Автор: Брунько Ярослава Євгенівна
Доброго дня Володимир Володимирович!Де можна дізнатися інформацію про навчання на 5 семестрі в іншому навчальному закладі?


Написано: 30.01.2017
А що тут дізнаватися. Ви можете у 5 семестрі навчатися у будь-якому університеті України та світу і ми вам зарахуємо прослухані та складені там дисципліни. При цьому у нас треба оформити вам академічну мобільність. Зверніться до Євгена Станіславовича


Автор: Студетка першого курсу
Доброго дня! У минулому році подавала документи до ІЖ на рекламу, але на бюджет пройшла до іншого університету на спеціальність "міжнародні відносини". Чи можливо мені скласти ЗНО повторно, подати документи до ІЖа (на перший курс) та що треба зробити, щоб потрапити на бюджет, якщо вже навчалася рік у іншому внз?
Дякую.


Написано: 31.01.2017
Після переведення на 2 курс у своєму внз ви можете подати заяву до нас під час прийому документів на переведення до нас. Але це буде на контракт. Можете заново вступати до нас і пробувати на бюджет. Чи треба повторно складати вам ЗНО - я цього не знаю.


Автор: Борухова Олександра Леонтіївна
Добрий день! Я поєдную навчання з роботою. У 1-ому семестрі навчались за індивідуальним графіком, проте мала складнощі при його оформленні - документи губили в Інституті та я їх збирала повторно. Наразі я оформлюю графік на 2-й семестр, але мою заяву та довідку з роботи знову загубили. Прошу, наведіть лад у документообігу ІЖ!


Написано: 24.01.2017
Олександро, документи ви повинні подавати в установленому порядку, тоді за них хтось нестиме відповідальність. Ви повинні подати у приймальню директора. Більше нікому не потрібно їх залишати. Галина Ярославівна доповіла, що ви десь на кафедрі комусь залишали. Кому і для чого?


Автор: Студентка Другого Курсу
Добрий день, я поновлююся в Інституті журналістики на другий семестр другого курсу. Підкажіть будь ласка, чи академічна різниця обов'язково повинна бути складена до початку навчального семестру?


Написано: 20.01.2017
бажано, адже наказ на поновлення видається тільки після складання академрізниці


Автор: Студентка другого курсу
Добрий день!
Чи планується в 2017-2018 роках відкриття заочної форми для спеціальності "реклама та зв'язки з громадськістю"?
Дякую за відповідь!


Написано: 22.01.2017
так


Автор: Олексієнко Дар*я Олександрівна
Доброго вечора, підкажіть, будь ласка, чи потрібно буде у цьому році здавати творчий конкурс для вступу на спеціальність "реклама та зв'язку з громадськістю" на 1 курс бакалаврату?


Написано: 19.01.2017
Ні


Автор: Студентка четвертого курсу
Добрий день, скажіть, будь ласка, чи можливо перездати іспити за попередні роки? Якщо так, то до кого звертатись з цим питанням?


Написано: 15.01.2017
Пишеться заява на ім*я ректора, в якій ви обгрунтовуєте необхідність перескладання, приносите її мені на підпис. Отримати червоний диплом - це не аргумент! Дирекція робить на ім*я ректора подання з проханням вам це дозволити - і теж з обгрунтуванням.


Автор: Іванова Ольга Митрофанівна
Доброго вечора! Підскажіть будь ласка, який прохідний бал необхідно набрати, щоб пройти (як на контракт так і на державне замовлення), на факультет журналітик? Ще, якщо творчі доробки відмінили, а вони є в наявності чи можна буде їх подавати???


Написано: 28.12.2016
Прохідний бал буде відомий після подачі документів усіма абітурієнтами. Щодо творчих доробків. Їх подавати немає сенсу, бо мають значення тільки бали ЗНО.


Автор: Срібна Марія Інорівна
Чи може студент здати роботу пізніше визначеного терміну? І чим цей термін має регулюватись, і хто дає право визначати дедлайн?


Написано: 19.12.2016
Усе залежить від викладача, він визначає дедлайн


Автор: Михальчишина Наталія Іванівна
Доброго дня. Підкажіть будь ласка , на першому курсі чи обов'язково відвідувати всі 17 годин фізкультури? Якщо так, то чи йде вона до диплому? Якщо ні, то що буде, якщо не виходити всі години. Дякую і вибачте, якщо некорректно поставлене запитання.


Написано: 16.12.2016
Фізкультура - це факультатив, тому відвідування не обов*язкове. До диплому ця дисципліна йде, якщо ви її обрали


Автор: Козлова Анастасія Олександрівна
Доброго дня!

Мене звати Анастасія, я студентка другого курсу факультету германської філології Київського Національного Лінгвістичного Університету. Зараз я вивчаю польську та англійську мови, але не впевнена, що буду в змозі навчатися на денній формі і надалі - мої батьки живуть в Донецькій області і фінансової допомоги не отримую.
Мій університет не надає можливості працювати та навчатися одночасно, а це зараз для мене єдиний шанс не закидати свою освіту.
До вступу я займалася журналістикою, маю сертифікат про позашкільну освіту і надалі хотіла б будувати кар'єру в цій сфері. Наразі, мене цікавить можливість переведення до Інституту журналістики КНУ на заочну форму навчання за спеціальністю "Журналістика та соціальна комунікація", або "Реклама та зв'язки з громадськістю"." Чи є це можливим на зимових канікулах, якщо я навчаюся за державним замовленням і не можу навчатися за контрактом?

Чекаю на відповідь!


Написано: 17.12.2016
Анастасіє, така можливість є, але вартість навчання у нас дуже висока. Ви пишете заяву на ім*я свого ректора з проханням дозволити перейти до іншого університету. Потім приходите до нас і пишете заяву на ім*я нашого ректора.


Автор: Срівастава Людмила Валентинівна
Добрий день! Підкажіть, будь-ласка, строк сплати за навчання за ІІ семестр (ІЖ, спеціальність "Реклама та зв'язки з громадськістю" бакалавр І курс). Де можна отримати 2-ий екземпляр контракту на навчання?


Написано: 02.12.2016
Підійдіть до Галини Пилипівни у студстіл (4 поверх)


Автор: Поповичук Олеся Олександрівна
Вітаю!
Я випускниця Інституту журналістики, отримала бакалавра в 2008 році. Наразі проживаю в США і намагаюся зробити евалюацію свого диплому. Компанія-перекладач потребує верифікацію диплому інститутом. Я маю форму для верифікаціі, яку вже заповнила, тільки необхідно, щоб її було відправлено з офіційного і-мейлу інституту на і-мейл вищевказаної компанії. Підкажіть, будь ласка, до кого я можу звернутися з таким проханням. Дякую!


Написано: 03.12.2016
Надішліть на поштову скриньку інституту форму journ@univ.kiev.ua


Автор: Петрова Екатерина Ивановна
Когда будет точно известно за зимние каникулы ?


Написано: 28.11.2016
На цю хвилину є вказівка ректора, що все залишається, як було. Див. http://www.univ.kiev.ua/news/8220


Автор: Студент історичного факультету
Вітаю!
Наразі я навчаюся на 1 курсі бакалаврату історичного факультету КНУ імені Шевченка. Маю на меті перейти на 2 курс в Інститут журналістики на спеціалізацію "Журналістика та соціальні комунікації", зберігши місце державного замовлення. Скажіть, чи можливо це? Які іспити (заліки) маю складати?
Дякую.


Написано: 19.11.2016
Можна влітку через приймальну комісію, коли вас переведуть на 2 курс на історичному. Щодо державного місця, то це питання має вирішувати ректор. Вам доведеться складати академрізницю за перший курс


Автор: Григоренко Олена Костянтинівна
Навчання в інституті журналістики проходить у другій половині дня?


Написано: 20.11.2016
Поки так


Автор: Иванова Ивана ивановна
Здравствуйте. Скажите,пожалуйста, каникулы зимние будут продлевать, или нет ?


Написано: 16.11.2016
Ще не відомо


Автор: Сегедій Ольга Мирославівна
Доброго дня. Я студентка 1-го курсу,заочної форми навчання.
Я хочу перейти на дистанційну форму навчання, тому що перебуваю закордоном. Як я може це зробити?


Написано: 16.11.2016
У нас нема дистанційної форми навчання.


Автор: Єсипович Катерина Петрівна
Доброго дня шановний Володимире Володимировичу! Підкажіть будь ласка чи відповідає дійсності інформація з підготовчого віддлення про скасування творчого конкурсу при вступі до Вашого інституту в 2017 році? Дякую


Написано: 10.11.2016
Рішення ще ніякого не прийнято


Автор: Абітурієнт до аспірантури
Володимире Володимировичу,скажіть, будь ласка, де конкретно можна ознайомитися з умовами вступу на аспірантуру до ІЖ, які були цього року?

Маю намір вступати в 2017 році, і хотілося б знати, що потрібно з мого боку для цього (участь у наукових конференціях, публікації в наукових виданнях тощо).

Дякую за відповідь!


Написано: 28.09.2016
Нові умови будуть тільки після Нового року


Автор: Баторий Людмила Анатольевна
Здравствуйте! Мне 52 года,хочу учиться журналистике.По профессии я тренер и хореограф. Но мне нравится журналистика. Живу в Испании 14 лет. На вашем сайте я не нашла условий поступления на бакалавра по дистанционной или заочной системе обучения. Будте добры,подскажите как мне поступить к вам и что для этого надо.Я вам очень благодарна зараннее.
До свидания.
Мила.


Написано: 16.10.2016
У нас нет дистанционной системы обучения, есть только дневная и заочная. Поступление только в июле


Автор: Медведчук Анастасія Андріївна
Доброго дня, Володимире Володимировичу! Підкажіть, будь ласка, за якими спеціальностями проводиться набір до аспірантури Інституту журналістики? Вказані на сайті - 10.01.08 Журналістика, 07.00.07 Історія науки і техніки та 23.00.03 Політична культура та ідеологія - актуальні станом на сьогодні? Дякую!


Написано: 20.10.2016
Тільки за спеціальністю 061 - журналістика


Автор: Сергієнко Анастасія Вікторівна
Чи можливо на початку першого курсу перевестися зі стаціонару на заочне (контракт)?


Написано: 08.09.2016
бакалавр? магістр?


Автор: Сегеді Ольга Мирославівна
Доброго дня. Я студентка першого курсу ІЖ заочної форми навчання. Паралельно я навчаюся закордоном, на жаль,так скалила обставини,що цього року я не зможу приїхати на здачу сесії.Чи можу я оформити академічну відпустку?


Написано: 09.09.2016
можна оформити через відділ академічної мобільності


Автор: Соколова Віра Степанівна
Чому фізкультура по дві пари на тиждень? За Законом України цей предмет не є обов'язковим у вузі!


Написано: 11.09.2016
так, це факультатив


Автор: Савельева Анастасия Владимировна
Что нужно здать из ЗНО что бы поступить и на какой бал.Также хотела бы узнать можно ли поступить к вам если здал плохо ЗНО,но очень сильно хочешь учится на журналиста ?


Написано: 12.09.2016
ще умов вступу нема


Автор: Студент денної магістратури
Добрий день! Підкажіть, будь ласка, які державні іспити складають на другому курсі магістратури? Лише зі спеціальності чи також з іноземної мови? Дякую


Написано: 14.09.2016
тільки зі спеціальності


Автор: Дедкова Олена Федорівна
Обращается мама студентки 2 курса факультета журналистики Шишмиловой Владлены.Объявлено было о прохождении 2 недельной практики ,сегодня моей дочери руководитель группы Школьная О.Д озвучила,что мест для прохождения нет и искать самим,а т.к она не киевлянка,чтобы искала по месту проживания.Мы из Донецка,в г.Прилуки ,где живем никого не знаем.
Вопрос :почему студент должен сам себя устраивать на практику,а если нет такой возможности ,что делать ? Руководитель группы


Написано: 02.09.2016
Завданням ознайомчої двотижневої практики є познайомитися з роботою різних редакцій і написати про це звіт. Тому ваша дочка може зайти до будь-якої редакції і познайомитися з її роботою. Це може бути і районна редакція.


Автор: Магістр заочна форма
Чи можливий індивідуальний графік чи дострокове складання сесії при паралельному навчанні за кордоном?


Написано: 27.08.2016
Ні, тільки в рамках академічної мобільності


Автор: Костюк Андрій Федорович
Добрий день, Володимир Володимирович! Я студент другого курсу журналістики. Хочу дізнатись, чи зросла ціна на навчання для студентів другого курсу? Оскільки у розділі "для абітурієнтів" ціни на навчання за контрактною формою виросли. І ще скажіть, будь ласка, які реквізити для оплати? Дякую.


Написано: 29.08.2016
Ні, для другого курсу не зросли. Реквізити на сайті або у Галини Пилипівни


Автор: Коростень Інна Миколаївна
Вітаю! Скажіть, будь ласка, які терміни третьої хвилі перескладання?


Написано: 29.08.2016
До 31 серпня


Автор: Мартиненко Олена Сергіївна
Чи потрібно магістрам першого курсу приходити на посвяту 1 вересня на 14:00?


Написано: 31.08.2016
Так, ми вас запрошуємо


Всього запитань: 4153
Сторінка: 1 2 3 4 5 6 7
Час генерації: 0.016 сек