Віртуальна приймальня

*П.І.Б.:
*Електронна пошта:

*Запитання:

  Запитання Максимум 2000 символів

Поля з зірочкою є обов'язковими для заповнення

Директор не спілкується з анонімними відвідувачами
та не відповідає на запитання, що не стосуються Інституту журналістики та Інституту масової комунікації.

У випадку відсутності директора (відрядження, відпустка) всі накопичені протягом цього часу повідомлення не залишаться без уваги...

АдмінАвтор: Гонзуль Катерина Георгіївна
Володимире Володимировичу!У мене виникла проблема з виставленими балами за модулі з ТМК. Я докладно описала свою ситуаціюу листі, котрий надіслала вам на пошту. Будь ласка, прочитайте його! Буду дуже вдячна за відповідь!!


Написано: 14.01.2016
я ж вам відповів!


Автор: Студентка Першого Курсу
Вибачте, я маю на увазі,чи отримаю я стипендію, якщо в заліковці за іспити стоятиме 5 і 3? Чи нараховиватимуть мені стипендію за середнім балом? Чи, якщо є хоч одна 3, тебе позбавляють стипендії?


Написано: 14.01.2016
за середнім балом - 4


Автор: Студентка другого курсу
Добрий день!
Чи залишуся я на стипендії, якщо за один із іспитів буду мати трійку, а за інший п*ятірку? Таким чином, щоб середній бал був 4.


Написано: 14.01.2016
так


Автор: Студентка Першого Курсу
Добрий вечір, чи можете ви сказати, якого числа пересдача? для 1 курсу


Написано: 22.01.2016
23 січня


Автор: Студент Інституту журналістики
Скажіть, будь ласка, коли у Вас прийомні години на цих зимових канікулах? Дякую.


Написано: 22.01.2016
вівторок, четвер з 13 до 15 год


Автор: Мороз Анна Павлівна
Чи можно здати академрізницю і перестися на 2 курс з іншого університету?До кого з цим питанням звертатись?


Написано: 11.01.2016
Можна, пишіть на ім*я свого ректора заяву з проханням дозволити переведення до КНУ імені Тараса Шевченка, потім заяву на ім*я нашого ректора і приходьте до мене


Автор: Кадиров Юнус Різайович
Добрий день. Я живу в Криму і вчуся на першому курсі в КФУ iм В.І.Вернадського на факультеті журналістики. Чи можу я перевестися в КНУ ім Т.Г.Шевченка? Атестат і диплом про закінчення школи російські. Результатів ЗНО немає, оскільки здавав ГВЕ.


Написано: 12.01.2016
але я вам раджу звернутися до МОН


Автор: Кадиров Юнус Різайович
Добрий день. Я живу в Криму і вчуся на першому курсі в КФУ iм В.І.Вернадського на факультеті журналістики. Чи можу я перевестися в КНУ ім Т.Г.Шевченка? Атестат і диплом про закінчення школи російські. Результатів ЗНО немає, оскільки здавав ГВЕ.


Написано: 12.01.2016
ні, якщо школу ви закінчили в Криму, ви можете просто вступати до нас. Якщо школу закінчили в Росії, то можете вступати і переводитися до нас як іноземець. Перевестися з КФУ не можна, бо Україна не визначє окупованих внз


Автор: Студентка Першого Курсу
Скажіть будь ласка, чи перекриває 5 за екзамен 3?


Написано: 14.01.2016
не розумію запитання


Автор: Студенка Інституту Журналістики
(1 курс, журналістика)За розкладом екзамен з Терії масової комунікації 11.01.2016 о 17:00, а консультація з цього ж предмету 12.01.2016 о 15:00, як це розуміти, це помилка?


Написано: 10.01.2016
Так, це помилка


Автор: Кобець Інна Вікторівна
(1 курс, журналістика)Добрий день, екзамен з Теорії масової комунікації відбудеться у вівторок о 15:00?


Написано: 10.01.2016
Так, за розкладом


Автор: Студентка Інституту Журналістики
Магістр 1 курс заочна, чи можливо взяти академвідпустку й що для цього потрібно ( поважні обставини є)


Написано: 07.01.2016
Хвороба, догляд за дитиною або навчання за кордоном


Автор: Студентка Інституту Журналістики
Коли на сайті з*явиться розклад екзаменаційної сесії для магістрів?


Написано: 29.12.2015
Вже додано


Автор: Студентка третього курсу
Добрий день, Володимире Володимировичу.
Скажіть будь ласка, чи є від\'їзд до окупованих територій (додому) поважною причиною, щоб скласти іспит заздалегідь? Дякую за відповідь.


Написано: 04.01.2016
З правової точки зору - ні


Автор: Студентка третього курсу
Чи можна перездати кілька дисциплін з минулих років в кінці 4-ого курсу для покращення балу академічної успішності?


Написано: 24.12.2015
Ні


Автор: Ступень Юрій Олегович
Продовження:

Перший крок до здобуття результату був тиждень тому. Проте, нічого не сталось. Я не хочу, щоб це зупинилось. Буду писати різним департаментам з проханням організації зустрічей з відомими людьми без оголошення теми (бо зараз мало хто захоче йти на мовне питання знову).

Звертаюсь зараз до директора Інституту Журналістики: Чи є можливим організація зустрічі з Ліною Костенко?

Це людина такого калібру, що ВСІ полетять слухати. І коли вона скаже, що слід таки говорити УКРАЇНСЬКОЮ, реакція буде іншою. Маю таке відчуття. Маю таке переконання.

Потрібно ловити, поки все не є остаточно втраченим! Мова - найважливіша опора нації.

З нетерпінням очікую Вашої відповіді.


Написано: 21.12.2015
Будемо просити Ліну Костенко прийти до нас у другому семестрі


Автор: Ступень Юрій Олегович
Добрий вечір!

Минув цілий тиждень з дня конференції присвяченої питанню вжитку української мови. Я багато думав над цим питанням і до подій у актовій залі, але хотів витримати паузу й після них. Насамперед я хочу Вам подякувати за організацію та сприяння проведенню подібних бесід, зустрічей, конференцій! Але ми з Вами розуміємо жахливу правду, що нічого не змінилось. Більшість там присутніх студентів сприйняли цю зустріч, м\'яко кажучи, ніяк. Про це свідчить відсутність будь-яких зрушень. \"Руский язик\" продовжує процвітати, а на будь-які намагання підняти питання мови та гарно розібратись у тому, що зараз потрібне, а від чого слід відмовитись у відповідь не звучить нічого більш як \"і так паймут\" або \"какая разніца\".

Мені прикро, що більшість моїх однолітків не розуміють того, що потрібно розмовляти українською.

Отже, я пропоную чинити хорошу пропаганду. Пропаганду українського. Різноманітні години поезії, поширення агітаційних листівок у ІЖ з висловлюваннями відомих усім людей і не тільки та БІЛЬШЕ подібних зустрічей! А висловлювання мають бути про мову. (Щось на кшталт \"Нації не вмирають від інфарктів. Спочатку їм відбирає мову. © Ліна Костенко\"). Можна також поширювати літературу, яка б демонструвала красу мови (з умовою \"прочитав - передай\"). На це потрібні кошти, я розумію, але думаю, що в Інституті є люди, які б згодилися робити подібне, а Інститут, можливо, міг би допомогти. Я розумію, що на даному етапі вже пізно для ліберальної поведінки. Час діяти радикально, але потрібно розбавляти радикальні дії чимось подібним, як я писав вище.
Що робити радикального? Заборонити російську. Прямо і твердо. Без ухилу. Зобов\'язати студентів на спілкування тільки українською, або іншою ін.мовою, але не російською. А пояснити це бажанням припинити вплив російської навали. Це можливо ?

Продовження у наступному листі, бо тут обмеження у 2000 символів.


Написано: 21.12.2015
Юрію, дякую за відгук. Те, що треба проводити зустрічі, я в тому переконаний, навіть коли дехто не хоче на них іти. Питання мови, національних символів, патріотизму - це не питання "хочу/не хочу", це питання обов*язку, відповідальності і навіть самозахисту. Бо це ті речі, які зміцнюють спільноту, а спільнота захищає кожного з нас. Була б міцною наша українська спільнота - не було б у нас "Криму" і "Донбасу", не було б у нас беззахисних перед ворогом людей. От тільки все має бути без насилля. Тому заборона російської - не кращий спосіб. Наш шлях тернистий і довгий - переконання.


Автор: Галачова Валерія Володимирівна
Добрий день.Я навчаюсь на 1 курсі журналістики і дуже хочу перевестись на 2й курс до Інституту журналістики КНУ імені Тараса Шевченка. Творчий конкурс в КНУ ім.Шевченка не проходила. Скажіть будь ласка, чи це можливо. Якщо так, то як це здійснити? Дякую.


Написано: 10.12.2015
Влітку через приймальну комісію можна перевестися на 2 курс


Автор: Щемелиніна Анна Олегівна
Доброго вечора, Володимире Володимировичу!

Я була присутньою на зустрічі 14.12.2015 о 15.50 в актовій залі Інституту журналістики.

Мене неприємно вразили слова багатьох спікерів, особливо висловлювання, що містило слово \\\"москалі\\\". Я вважаю, що висловлюванням такого характеру не місце в стінах університету, особливо нашого гуманітарного інституту.

Ми маємо бути толерантними один до одного. Адже в нашому університеті навчаються студенти різних національностей, є і іноземці. Вони не винні в агресії на Сході України чи в анексії Криму.

Особисто для мене також ці слова були образливими, адже мої батьки - росіяни.

Дякую за увагу!

З повагою,
студентка 3 курсу
Щемелиніна Анна


Написано: 19.12.2015
Я з вами згоден і до вас конкретно та до ваших батьків ніхто нічого не має. Але й ви повинні зрозуміти ставлення до росіян під час війни: не українці пішли в Росію, а росіяни в Україну і гинуть наші люди через росіян. Тому емоції українців мають бути вам зрозумілі


Автор: Костюк Андрій Федорович
Добрий день, Володимире Володимировичу! Я студент першого курсу, спеціальність - журналістика. Скажіть, будь ласка, чи буде у нас предмет Історія України? Якщо так, то коли? Дякую.


Написано: 16.12.2015
За планом у вас передбачено факультативний лекційний курс Історія України: сучасний погляд на 3 році навчання


Автор: Студент другого курсу
Доброго дня! Лише зараз дізнався про можливість перегесення балів за перший кус з іноземної мови. Чи можливо зараз таке перенесення і що для цього потрібно зробити?
Дякую за відповідь!


Написано: 18.12.2015
Написати на моє ім*я заяву про це. Але це стосується тільки студентів четвертого курсу


Автор: Студентка Інституту Журналістики
Добрий день! Можете, будь ласка, повідомити ситуацію зі студентськими квитками? Коли їх чекати? Чи, можливо, можна замінити студентський документ на інший (тимчасово)? Дякую!


Написано: 01.12.2015
У ректораті обіцяли перед новим роком видати квитки. Чи буде так, не знаю


Автор: Ткачук Тетяна Володимирівна
Доброго дня. На даний час працюю на посаді фахівця із зв\'язків з громадськістю та пресою. Маю дві вищих освіти Дошкільне виховання та Економіка підприємства. Чи можу я здобути у Вашому вузі вищу освіту за фахом Журналістика. Який термін навчання (заочна форма)та умови вступу, оскільки під час мого навчання у вишах ЗНО було відсутнє. Дякую.


Написано: 01.12.2015
Так, ви можете здобути освіту заочно, але я так розумію, що вам потрібна освіта не з журналістики, а з реклами і піару. МОжете вступати зразу до магістратури, оскільки ви вже маєте бакалаврат. ВСе це влітку, через приймальну комісію. Читайте умови вступу, які з*являться на сайті ун-ту


Автор: Майбутній студент ІЖ
Добрий день! Скажіть, будь ласка, коли в ІЖ найближчий День відкритих дверей? На які дати приблизно припадатимуть вступні іспити на напрям \"Журналістика\"?


Написано: 01.12.2015
Стежте за оголошеннями на сайті. Графіка вступних ще бути не може


Автор: Сасовська Ірина Володимирівна
Доброго дня. Я журналіст видання Таблоїд Волині. Нещодавно у Фейсбуці з’явилась сторінка Володимира Володимировича Різуна, який активно взявся додавати до друзів волинських журналістів. Дуже просимо прокоментувати.

На номер 481-44-01 не можемо дотелефонуватись – не буруть слухавку. Можливо ще є якісь контакти? Напишіть, будь ласка, на пошту. Будемо дуже вдячні.


Написано: 27.11.2015
Мене у фейсбуці нема!


Автор: Кирик Анастасі Вікторівна
Доброго вечора.Скажіть будь ласка чи можу я закінчивши іншу спеціальність не повязану з видавничою справою поступити на магістратуру?Десь просто чула таку інформацію.


Написано: 28.11.2015
Можете, це так звана перехресна магістратура


Автор: Зеленюк Елізавета Сергіївна
Доброго вечора. У 2016 році я закінчую четвертий курс факультету філології, відділення журналістики Ужгородського Національного Університету. Мене цікавить, чи вступ до Інституту журналістики КНУ на п\'ятий курс вважатиметься у такому випадку перехресним. Наперед дякую.


Написано: 29.11.2015
Так


Автор: Акинжалы Виктория Анатольевна
Здравствуйте ! Мой вопрос состоит в следующем : могу ли я получить второе высшее образование у вас, в Институте Журналистики по специальности \" издательское дело и редактирование \"на заочном отделении , контрактная форма обучения ? Я имею высшее образование НТУ\"ХПИ\"( Харьковский Политех), факультет управления бизнесом, специальность \" маркетолог \", год окончания 2008й. На какой курс меня примут, сколько будет длиться обучение ? Как проходит поступление - собеседование или другие формы? Сколько будет стоить обучение на заочном факультете ИЖ по специальности \" издательское дело и редактирование \"?
Спасибо за ответ !


Написано: 23.11.2015
На жаль, у нас немає заочної форми на видавничу справу і редагування у бакалавраті. Ви можете, маючи освіти, вступати до нас у магістратуру відповідну, але це влітку через приймальну комісію і на загальних підставах (читайте умови вступу, які з*являться на сайті університету). Є можливість потрапити і на бюджет, якщо він буде


Автор: Студент Інституту Журналістики
Шановний Володимире Володимировичу, скажіть, будь ласка, чому Інститут журналістики, за освіту в якому мій батько сплачує немалі кошти, не в змозі забезпечити вбиральні рідким милом та туалетним папером?


Написано: 10.11.2015
бо ви платите гроші не інституту, а університету


Автор: Діденко Максим Вадимович
Добрий день! Дуже хочу навчатись в ІЖ на факультеті \"Журналістика\" і маю кілька запитань до Вас.
1) Що собою представляють творчі конкурси і як до них готуватись? Чи можна якось підготуватись до них без підготовчих курсів при ВНЗ(мешкаю не в Києві)?
2) Коли я зможу дізнатись дати вступних етапів?
3) Коли в ІЖ День відкритих дверей?


Написано: 04.11.2015
Щодо дня відкритих дверей - стежте за оголошеннями на сайті. Нової програми творчого конкурсу ще нема


Автор: Студентка першого курсу
Доброго дня!
У мене запитання:чи можна перевестись з денної форми навчання на бюджеті на заочну форму навчання на бюджет?
І як це краще зробити до сесії чи після неї?


Написано: 08.11.2015
Це краще робити під час канікул, але на бюджет, якщо там буде місце


Автор: Анатолій ПР ПР
Я студент 5 курсу іншого вузу на бюджеті.. якщо кинути навчання на спеціаліста, то можливо вступити на бюджет на магістра? Мені казали, якщо навчаєшся на спеціаліста на бюджет, то магістратура контракт


Написано: 09.11.2015
Краще про це запитайте у юриста


Автор: Комендантова Анастасія Романівна
Доброго дня! Я навчаюсь у сумському Машинобудівному коледжі на спеціальності \"Видавнича справа і редагування\", галузь \"Журналістика\" на 3 курсі. Одразу по завершенню навчання і отримання диплому молодшого спеціаліста, я б хотіла вступити до Інституту журналістики КНУ імені Тараса Шевченка на кафедру телебачення і радіомовлення. Скажіть, будь-ласка, чи можу я вступити на 2й чи 3й курс, можливо додатково доздавши якісь предмети, чи маю вступати на 1й курс? А також, у мене є досвід безпосередньої роботи на місцевому телебаченні - чи допоможе мені це якось при вступі? Дякую, з повагою, Анастасія Комендантова.


Написано: 09.11.2015
Ви можете вступати на 2 курс


Автор: Терлєєва Вікторія Олексіїна
Доброго дня! Мене цікавить переведення до Вашого інституту. Я навчаюся на 1 курсі в НУБіп(вступила на навчання 01.09.2015), і маю бажання здобути освіту журналіста у Вашому ВНЗ. Чи можу я перевестися після першої сессії і що для цьоьго потрібно зробити? Сподіваюся на Вашу відповідь. Дякую!


Написано: 10.10.2015
Ні, після першої сесії не можна, тільки після закінчення першого курсу через приймальну комісію


Автор: Коваленко Юлия Александровна
Здравствуйте,
подскажите пожалуйста, какие есть специальности в Институте Журналистики?


Написано: 13.10.2015
журналістика, видавнича справ, реклама та зв*язки з громадськістю, кіно- і телемистецтво


Автор: Прочук Роман Богданович
Чи працюють курси по підготовці до ТК з журналістики на окр бакалавр?


Написано: 19.10.2015
У нас ні


Автор: Мітєва Катерина Олександрівна
Добрий день) Коли початок зимової екзаменаційної сесії? Заздалегідь дякую


Написано: 22.10.2015
Після новорічних свят. Графіка ще нема


Автор: Студент Інституту Журналістики
Володимире Володимировичу, добрий день! Маю таке запитання:
чому 20 жовтня столики в холі інституту були встелені агітаційними листівками Партії місцевого самоврядування? Це нормально? Як Ви ставитеся до передвиборчої агітації в Інституті журналістики? Чому на це ніхто не вплинув?
Дуже шкода спостерігати за таким явищем в рідному ІЖ.


Написано: 23.10.2015
Жаль, що я пізно прочитав це повідомлення. А хто ж їх пустив у наш корпус? Є завідувач корпусу, яка підпорядкована ІМВ, треба було звернутися зразу до неї.


Автор: Студент Інституту Журналістики
Дуже хочеться, щоб до студентів ставилися з елементарними повагою та розумінням працівники їдальні ІЖ. На прохання підігріти їжу (всі ж розуміють, що в ІЖ є мікрохвильовки) на нас подивилися, як на ідіотів і люб\'язно запропонували їсти у такому вигляді, в якому є. І от цікаво: холодні смажені яйця - це взагалі що на смак?

Як можна вплинути на цю ситуацію?


Написано: 23.10.2015
В ІЖ нема їдальні. Є в корпусі по вул. Мельникова. Це не наша їдальня. У вас є студпарламент та у міжнародників, є профкоми студентські, ставте ці питання перед ними і вирішуйте з їдальнею. У свою чергу я поговорю з завідувачем їдальні.


Автор: Антонюк Богдана Сергіївна
Добрий день, Володимире Володимировичу!
В мене запитання, чому в нашому інституті немає власної друкарні?
Так як практичні завдання в Інституті журналістики включають створення газет та журналів, то перед студентами всіх курсів постає питання, де ж їх друкувати. По-перше, знайти дійсно хорошу недорогу поліграфію не просто. По-друге, щоб роздрукувати журнал, потрібно заплатити близько 300 гривень, і то по знайомству. А так, як в інституті ще й є спеціальність \"видавнича справа та редагування\", поліграфія була б доречною.


Написано: 27.10.2015
Щоб побудувати друкарня, треба приміщення і гроші. Ми державний заклад, держава дає гроші тільки на зарплати і стипендії. Контрактні гроші теж ідуть на зарплати викладачів, які навчають тих, хто на контракті. Те, що залишається, ун-т використовує на комуналку та ремонти, або підримати корпуси


Автор: Ковальова Д Д
Добрий день! Скажіть, будь ласка, чи можна скласти літню сесію достроково? Що потрібно для цього зробити? (1 курс, журналістика)


Написано: 02.11.2015
Достроково тільки через хворобу або якщо ун-т вас кудись направляє


Автор: Студентка Інституту Журналістики
Володимире Володимировичу, ознайомившись зі всіма Вашими відповідями, хочу повідомити, що будуючи сьогодні на кафедрі іноземних мов, студентам продовжують говорити, що вони зобов\'язані здавати державний іспит. Кому ж вірити ? Коли в цій ситуації буде поставлена крапка ?


Написано: 28.09.2015
Я вам відповів. Ви все одно за своє! У мене таке враження, що вам хочеться, щоб вас змушували складати іспит. Для чого ви ходите і перепитуєте? Напишіть на моє ім*я заяву з проханням перенести бали з іноземної за перши курс і занесіть мені у приймальну. І живіть собі спокійно без іноземної!


Автор: Випускник І Ж
Володимире Володимировичу, на першому курсі мені поставили низький В2 через конфлікт з викладачем, а на 4-му я склала на С1.І що у додатку до диплому? Те нижче В2, а не С1.І так залишили всьому курсу, ніхто бали не виправив ні в кращу, ні в гіршу сторону. Тому якщо ситуація така сама, то не вводьте в оману, бо це дуже неприємно. Деякі справді хочуть виправити оцінку з тієї чи іншої причини, а за тиждень до іспиту дізнаєшся, що даремно рік відбув на парах і можеш на той іспит не йти. Ви нам особисто теж заходили і говорили, що оцінку виправлять. Мені студентів шкода після власного засмучення, тому й пишу.


Написано: 29.09.2015
Дякую за пояснення. Тільки я вас не вводжу в оману (для чого це мені?!). До речі, я не знав, що така ситуація з додатками до диплому та іноземною. Завтра буду з*ясовувати, чому так трапилося. Швидше за все це нерозторопність якогось методиста, у кінці року ні ви, ні викладачі це питання не підняли, тому я і не втручався в ту ситуацію. Тепер проконтролюю і розберуся. Згідно з навчальним планом, за яким ви навчалися і зараз навчаються 2-4 курси, у вас два курси іноземної мови - основний, який закінчується іспитом в кінці першого року навчання, та додатковий, який триває до 8-го семестру і закінчується заліком. Додатковий курс обов*язковий, але вам та нинішньому четвертому курсу ми йдемо назустріч, бо перехід на нові навчальні плани призвів до того, що якщо ви не вивчали іноземну на 2-3 курсі, ви мали б почати вивчати на четвертому, а це недоцільно. ТОму ми й пішли по шляху перезарахування. Ті студенти, які погодилися вивчати, мали можливість отримати свої бали за цей додатковий курс.
Але я б так печально не ставився до необхідності вивчати іноземну мову. Радіти треба, що у вас виникла така можливість безкоштовно спілкуватися іноземною. Будь-яка можливість повчити мову - це розкіш і тільки на користь. Навіть би без іспиту і заліка (хіба в них річ!) Тим більше, що на кафедрі працюють викладачі, які на високому рівні володіють іноземними мовами.
Автор: Четвертий курс ІЖ
Володимире Володимировичу, добрий вечір! Скажіть, будь ласка, чи буде в кінці цього року якийсь обов\\\'язковий іспит з мови? Кафедра каже, що це організовує обов\\\'язковий іспит жовтий корпус, як експеремент над нами? Що це таке? Навіщо? Ми ж не вивчаємо нічого і Ви сказали, що цього не буде. Коли нас перестануть обманювати. І коли Ви будете в інституті, щоб вирішити це питання?


Написано: 30.09.2015
В інституті я буду з 12 жовтня, бо зараз у відпустці. Сьогодні говорив з завідувачем кафедри Оленою Степанівною і вона підтвердила, що ніхто вас не буде змушувати складати іспит, ми вам перезарахуємо бали за перший курс, якщо ви напищете заяву про це. До речі, у вас ніякого іспиту нема, у вас залік за навчальним планом. Одне слово, якщо ви не хочете ходити на іноземну мову, пишіть заяву на моє ім*я з проханням перезарахувати бали з іноземної мови за перший курс


Автор: Студент Інституту Журналістики
Дякую за відповідь, Володимир Володимирович! Тож Ви офіційно заявляєте, що вирішите питання з кафедрою іноземних мов і студенти теперішнього 4 курсу не будуть в примусовому порядку здавати державний іспит з іноземної мови і вивчати обов\'язково його протягом року, як того вимагає кафедра? Адже Ви чудово розумієте, що більшість студентів не вивчали мову.


Написано: 26.09.2015
Так


Автор: Випускник І Ж
Володимире Володимировичу, у мене тоді питання, як випусника нашого вишу. Трохи нище зазначено, що можна було поліпшити оцінку з іноземної мови, якщо скласти її на 4 курсі знову.
Тоді так: чому нашому випуску (2015) ніхто нічого не поліпшив? Склали на 1-му, на 4-му, а все одно залишились у додатку до диплому ті бали, що були на 1-му. А Ви казали те саме. Оце справді був обман року, і не одна я такої думки. Просто ніщівно вбитий час... Тому якщо знов така ситуація, то краще кажіть вже як є, щоб потім не було нарікань. Бо я зараз нарікаю і спогад у мене не надто вже хороший з цього приводу


Написано: 27.09.2015
На це я нічого вам не можу однозначного відповісти, бо наявність можливості поліпшити оцінку не означає, що вам її на іспиті мають поставити обов*язково вищу. Все залежить від вашого рівня володіння мовою. І тут треба розглядати конкретну ситуацію з конкретним студентом. Крім того, минулого року на 4 курсі виставляли не бал, а присвоювали рівен - від А1 до С2. Як буде цього року, чи ставитимуть бал чи знову присвоюватимуть рівень - ще не знаю. У будь-якому випадку, якщо у вас був за перший курс рівень, наприклад, А2, а тепер ви матимете рівень В2, то вам мають поставити В2


Автор: 4 курс ІЖ
Володимире Володимировичу, дякуємо, що відповіли, але це ж лише перша частина запитання. І ця відповідь суперечить другій частині повідомлення(яке не було опубліковано повністю). І по суті питання не вирішено. А саме, як можна підготуватися до державного іспиту, офіційно не вивчаючи іноземну мову в інституті за заявами, які студенти мали можливість писати вже багато років поспіль? Іноземна мова це не предмет, який можна вивчити за декілька місяців. Сподіваємося на Ваше розуміння та просимо ввічливого та чесного ставлення до студентів. Так як ситуація виходить з-під контролю.


Написано: 25.09.2015
То ніхто вас не змушує складати, якщо ви того не хочете. Складатимуть ті, хто хоче поліпшити оцінку. Студенти, які хотіли, всі роки вивчали мову і не писали заяви на звільнення. Хтось ходив на курси і зараз може поліпшити оцінку на іспиті. Хто не хоче - то й не треба. Не треба виводити ситуацію з-під контролю самим же. Якщо вам хтось з кафедри сказав щось інше, то ми поправимо їх. Не хвилюйтесь


Автор: Студентка Екатерина Володимирівна
Шановний, Володимире Володимировичу!На якій підставі студенти 4 курси тепер здають іспит з іноземої?Всі роки до цього іспит був за бажанням! Таку інформацію й говорили нам на кафедрі мов всі три роки! Виходить, що студентів спеціально обманювали? Знов корупція? А тепер змушують вивчити мову за короткий строк та здавати! Ми писали офіційні заяви на Ваше ім\'я! Чого ж тоді нас одразу не попередили!? Навіщо підставляти студентів?Чим студенти минулих років краще за нас? Всі ми навчались за системою, яка передбачала перезарахування балів! Невже в нашому Інституті й без цього мало скандалів? Поставтесь, будь ласка, до студентів з повагою!


Написано: 26.09.2015
У вас слово корупція уже як матюк - де треба і де не треба ви його вживаєте! Читайте відповідь нижче - там відповідь


Автор: Студент Інституту Журналістики
Володимир Володимирович, після 1 курсу навчання я отримав за іспит оцінку \\\"задов\\\"( рівень А1) та не мав можливості вивчати мову в подальшому в інституті. Це було заборонено для всіх хто здав іспит менше ніж на 75 балів. Зараз мене зобов\\\'язують здавати іспит з іноземноЇ, захищаючи рівень В1/В2. Одне питання: Як? Що це за абсурд? Що за підстава? Чому тоді ми не вивчали мову всі 4 роки? Ніхто з випускників не здавав мову обов\\\'язково!


Написано: 27.09.2015
Ваш курс потрапив минулого року на зміну навчальних планів, за якими іноземна мова стала обов\'язковою з 1 по 4 курс. Але для тих курсів, у яких трапилася перерва у вивченні мови, зроблено виняток у вигляді можливості перезарахування за перший курс за бажанням. Ті студенти, які хочуть зараз поліпшити свій бал, можуть вивчати і перескладати. Хто не хоче і писали заяви про звільнення від вивчення, тим студентам просто буде перенесена оцінка за перший курс. Так що вихід із ситуації є і не треба ускладнювати.


Автор: 4 курс ІЖ
Добрий день, Володимире Володимировичу!
Від імені батьків студентів 4 курсу просимо Вас звернути увагу на ситуацію, яка скалася на кафедрі іноземної мови. А саме- студенти були поставленні до відома, що мають складати державний іспит на 4 курсі з іноземний мови.


Написано: 25.09.2015
Я дав доручення завідувачу кафедри донести до вас інформацію


Всього запитань: 4266
Сторінка: 1 2 3 4 5 6 7
Час генерації: 0.017 сек