Віртуальна приймальня

*П.І.Б.:
*Електронна пошта:

*Запитання:

  Запитання Максимум 2000 символів

Поля з зірочкою є обов'язковими для заповнення

Директор не спілкується з анонімними відвідувачами
та не відповідає на запитання, що не стосуються Інституту журналістики та Інституту масової комунікації.

У випадку відсутності директора (відрядження, відпустка) всі накопичені протягом цього часу повідомлення не залишаться без уваги...

АдмінАвтор: Кадиров Юнус Різайович
Добрий день. Я живу в Криму і навчаюсь на першому курсі в КФУ iм В.І.Вернадського на факультеті журналістики. Чи можу я перевестися в КНУ ім Т.Г.Шевченка? Атестат і диплом про закінчення школи російські. Результатів ЗНО немає, оскільки здавав ГВЕ.


Написано: 25.01.2016
Ні, ви можете до нас тільки вступати, якщо атестат видано не на окупованій території. Проте ви можете отримати атестаст на неокупованій території.


Автор: Студент Інституту Журналістики
Коли буде розклад на другий семестр?


Написано: 28.01.2016
Скоро


Автор: Деревягіна Олена Миколаївна
Доброго дня, Володимире Володимировичу! Скажіть, будь-ласка, які вступні іспити (ЗНО) на факультет журналістики? Чи передбачається творчий конкурс? В цьому році збираюся стати студенткой вашого університету!


Написано: 30.01.2016
Уже є умови вступу на сайті нашого університету - читайте! Творчий конкурс є


Автор: Абітурєнт Цього Року
Доброго дня! Я хочу вступити на факультет Кіно-теле мистецтв за спеціальністю \"Оператор\", де треба здати свої фото-роботи. На якому етапі вступної кампаніі слід приносити свої фото та куди саме їх віддавати? Та як після подання документів я дізнаюсь, що мене допускають до творчих іспитів?
С повагою, абітурієнт


Написано: 03.02.2016
Це все відбувається під час подачі документів улітку. Раджу вже зараз звернутися до кафедри кіно-, телемистецтво (вул. Мельникова, 36/1)


Автор: Гонзуль Катерина Георгіївна
Володимире Володимировичу!У мене виникла проблема з виставленими балами за модулі з ТМК. Я докладно описала свою ситуаціюу листі, котрий надіслала вам на пошту. Будь ласка, прочитайте його! Буду дуже вдячна за відповідь!!


Написано: 14.01.2016
я ж вам відповів!


Автор: Студентка Першого Курсу
Вибачте, я маю на увазі,чи отримаю я стипендію, якщо в заліковці за іспити стоятиме 5 і 3? Чи нараховиватимуть мені стипендію за середнім балом? Чи, якщо є хоч одна 3, тебе позбавляють стипендії?


Написано: 14.01.2016
за середнім балом - 4


Автор: Студентка другого курсу
Добрий день!
Чи залишуся я на стипендії, якщо за один із іспитів буду мати трійку, а за інший п*ятірку? Таким чином, щоб середній бал був 4.


Написано: 14.01.2016
так


Автор: Студентка Першого Курсу
Добрий вечір, чи можете ви сказати, якого числа пересдача? для 1 курсу


Написано: 22.01.2016
23 січня


Автор: Студент Інституту журналістики
Скажіть, будь ласка, коли у Вас прийомні години на цих зимових канікулах? Дякую.


Написано: 22.01.2016
вівторок, четвер з 13 до 15 год


Автор: Мороз Анна Павлівна
Чи можно здати академрізницю і перестися на 2 курс з іншого університету?До кого з цим питанням звертатись?


Написано: 11.01.2016
Можна, пишіть на ім*я свого ректора заяву з проханням дозволити переведення до КНУ імені Тараса Шевченка, потім заяву на ім*я нашого ректора і приходьте до мене


Автор: Кадиров Юнус Різайович
Добрий день. Я живу в Криму і вчуся на першому курсі в КФУ iм В.І.Вернадського на факультеті журналістики. Чи можу я перевестися в КНУ ім Т.Г.Шевченка? Атестат і диплом про закінчення школи російські. Результатів ЗНО немає, оскільки здавав ГВЕ.


Написано: 12.01.2016
але я вам раджу звернутися до МОН


Автор: Кадиров Юнус Різайович
Добрий день. Я живу в Криму і вчуся на першому курсі в КФУ iм В.І.Вернадського на факультеті журналістики. Чи можу я перевестися в КНУ ім Т.Г.Шевченка? Атестат і диплом про закінчення школи російські. Результатів ЗНО немає, оскільки здавав ГВЕ.


Написано: 12.01.2016
ні, якщо школу ви закінчили в Криму, ви можете просто вступати до нас. Якщо школу закінчили в Росії, то можете вступати і переводитися до нас як іноземець. Перевестися з КФУ не можна, бо Україна не визначє окупованих внз


Автор: Студентка Першого Курсу
Скажіть будь ласка, чи перекриває 5 за екзамен 3?


Написано: 14.01.2016
не розумію запитання


Автор: Студенка Інституту Журналістики
(1 курс, журналістика)За розкладом екзамен з Терії масової комунікації 11.01.2016 о 17:00, а консультація з цього ж предмету 12.01.2016 о 15:00, як це розуміти, це помилка?


Написано: 10.01.2016
Так, це помилка


Автор: Кобець Інна Вікторівна
(1 курс, журналістика)Добрий день, екзамен з Теорії масової комунікації відбудеться у вівторок о 15:00?


Написано: 10.01.2016
Так, за розкладом


Автор: Студентка Інституту Журналістики
Магістр 1 курс заочна, чи можливо взяти академвідпустку й що для цього потрібно ( поважні обставини є)


Написано: 07.01.2016
Хвороба, догляд за дитиною або навчання за кордоном


Автор: Студентка Інституту Журналістики
Коли на сайті з*явиться розклад екзаменаційної сесії для магістрів?


Написано: 29.12.2015
Вже додано


Автор: Студентка третього курсу
Добрий день, Володимире Володимировичу.
Скажіть будь ласка, чи є від\'їзд до окупованих територій (додому) поважною причиною, щоб скласти іспит заздалегідь? Дякую за відповідь.


Написано: 04.01.2016
З правової точки зору - ні


Автор: Студентка третього курсу
Чи можна перездати кілька дисциплін з минулих років в кінці 4-ого курсу для покращення балу академічної успішності?


Написано: 24.12.2015
Ні


Автор: Ступень Юрій Олегович
Продовження:

Перший крок до здобуття результату був тиждень тому. Проте, нічого не сталось. Я не хочу, щоб це зупинилось. Буду писати різним департаментам з проханням організації зустрічей з відомими людьми без оголошення теми (бо зараз мало хто захоче йти на мовне питання знову).

Звертаюсь зараз до директора Інституту Журналістики: Чи є можливим організація зустрічі з Ліною Костенко?

Це людина такого калібру, що ВСІ полетять слухати. І коли вона скаже, що слід таки говорити УКРАЇНСЬКОЮ, реакція буде іншою. Маю таке відчуття. Маю таке переконання.

Потрібно ловити, поки все не є остаточно втраченим! Мова - найважливіша опора нації.

З нетерпінням очікую Вашої відповіді.


Написано: 21.12.2015
Будемо просити Ліну Костенко прийти до нас у другому семестрі


Автор: Ступень Юрій Олегович
Добрий вечір!

Минув цілий тиждень з дня конференції присвяченої питанню вжитку української мови. Я багато думав над цим питанням і до подій у актовій залі, але хотів витримати паузу й після них. Насамперед я хочу Вам подякувати за організацію та сприяння проведенню подібних бесід, зустрічей, конференцій! Але ми з Вами розуміємо жахливу правду, що нічого не змінилось. Більшість там присутніх студентів сприйняли цю зустріч, м\'яко кажучи, ніяк. Про це свідчить відсутність будь-яких зрушень. \"Руский язик\" продовжує процвітати, а на будь-які намагання підняти питання мови та гарно розібратись у тому, що зараз потрібне, а від чого слід відмовитись у відповідь не звучить нічого більш як \"і так паймут\" або \"какая разніца\".

Мені прикро, що більшість моїх однолітків не розуміють того, що потрібно розмовляти українською.

Отже, я пропоную чинити хорошу пропаганду. Пропаганду українського. Різноманітні години поезії, поширення агітаційних листівок у ІЖ з висловлюваннями відомих усім людей і не тільки та БІЛЬШЕ подібних зустрічей! А висловлювання мають бути про мову. (Щось на кшталт \"Нації не вмирають від інфарктів. Спочатку їм відбирає мову. © Ліна Костенко\"). Можна також поширювати літературу, яка б демонструвала красу мови (з умовою \"прочитав - передай\"). На це потрібні кошти, я розумію, але думаю, що в Інституті є люди, які б згодилися робити подібне, а Інститут, можливо, міг би допомогти. Я розумію, що на даному етапі вже пізно для ліберальної поведінки. Час діяти радикально, але потрібно розбавляти радикальні дії чимось подібним, як я писав вище.
Що робити радикального? Заборонити російську. Прямо і твердо. Без ухилу. Зобов\'язати студентів на спілкування тільки українською, або іншою ін.мовою, але не російською. А пояснити це бажанням припинити вплив російської навали. Це можливо ?

Продовження у наступному листі, бо тут обмеження у 2000 символів.


Написано: 21.12.2015
Юрію, дякую за відгук. Те, що треба проводити зустрічі, я в тому переконаний, навіть коли дехто не хоче на них іти. Питання мови, національних символів, патріотизму - це не питання "хочу/не хочу", це питання обов*язку, відповідальності і навіть самозахисту. Бо це ті речі, які зміцнюють спільноту, а спільнота захищає кожного з нас. Була б міцною наша українська спільнота - не було б у нас "Криму" і "Донбасу", не було б у нас беззахисних перед ворогом людей. От тільки все має бути без насилля. Тому заборона російської - не кращий спосіб. Наш шлях тернистий і довгий - переконання.


Автор: Галачова Валерія Володимирівна
Добрий день.Я навчаюсь на 1 курсі журналістики і дуже хочу перевестись на 2й курс до Інституту журналістики КНУ імені Тараса Шевченка. Творчий конкурс в КНУ ім.Шевченка не проходила. Скажіть будь ласка, чи це можливо. Якщо так, то як це здійснити? Дякую.


Написано: 10.12.2015
Влітку через приймальну комісію можна перевестися на 2 курс


Автор: Щемелиніна Анна Олегівна
Доброго вечора, Володимире Володимировичу!

Я була присутньою на зустрічі 14.12.2015 о 15.50 в актовій залі Інституту журналістики.

Мене неприємно вразили слова багатьох спікерів, особливо висловлювання, що містило слово \\\"москалі\\\". Я вважаю, що висловлюванням такого характеру не місце в стінах університету, особливо нашого гуманітарного інституту.

Ми маємо бути толерантними один до одного. Адже в нашому університеті навчаються студенти різних національностей, є і іноземці. Вони не винні в агресії на Сході України чи в анексії Криму.

Особисто для мене також ці слова були образливими, адже мої батьки - росіяни.

Дякую за увагу!

З повагою,
студентка 3 курсу
Щемелиніна Анна


Написано: 19.12.2015
Я з вами згоден і до вас конкретно та до ваших батьків ніхто нічого не має. Але й ви повинні зрозуміти ставлення до росіян під час війни: не українці пішли в Росію, а росіяни в Україну і гинуть наші люди через росіян. Тому емоції українців мають бути вам зрозумілі


Автор: Костюк Андрій Федорович
Добрий день, Володимире Володимировичу! Я студент першого курсу, спеціальність - журналістика. Скажіть, будь ласка, чи буде у нас предмет Історія України? Якщо так, то коли? Дякую.


Написано: 16.12.2015
За планом у вас передбачено факультативний лекційний курс Історія України: сучасний погляд на 3 році навчання


Автор: Студент другого курсу
Доброго дня! Лише зараз дізнався про можливість перегесення балів за перший кус з іноземної мови. Чи можливо зараз таке перенесення і що для цього потрібно зробити?
Дякую за відповідь!


Написано: 18.12.2015
Написати на моє ім*я заяву про це. Але це стосується тільки студентів четвертого курсу


Автор: Студентка Інституту Журналістики
Добрий день! Можете, будь ласка, повідомити ситуацію зі студентськими квитками? Коли їх чекати? Чи, можливо, можна замінити студентський документ на інший (тимчасово)? Дякую!


Написано: 01.12.2015
У ректораті обіцяли перед новим роком видати квитки. Чи буде так, не знаю


Автор: Ткачук Тетяна Володимирівна
Доброго дня. На даний час працюю на посаді фахівця із зв\'язків з громадськістю та пресою. Маю дві вищих освіти Дошкільне виховання та Економіка підприємства. Чи можу я здобути у Вашому вузі вищу освіту за фахом Журналістика. Який термін навчання (заочна форма)та умови вступу, оскільки під час мого навчання у вишах ЗНО було відсутнє. Дякую.


Написано: 01.12.2015
Так, ви можете здобути освіту заочно, але я так розумію, що вам потрібна освіта не з журналістики, а з реклами і піару. МОжете вступати зразу до магістратури, оскільки ви вже маєте бакалаврат. ВСе це влітку, через приймальну комісію. Читайте умови вступу, які з*являться на сайті ун-ту


Автор: Майбутній студент ІЖ
Добрий день! Скажіть, будь ласка, коли в ІЖ найближчий День відкритих дверей? На які дати приблизно припадатимуть вступні іспити на напрям \"Журналістика\"?


Написано: 01.12.2015
Стежте за оголошеннями на сайті. Графіка вступних ще бути не може


Автор: Сасовська Ірина Володимирівна
Доброго дня. Я журналіст видання Таблоїд Волині. Нещодавно у Фейсбуці з’явилась сторінка Володимира Володимировича Різуна, який активно взявся додавати до друзів волинських журналістів. Дуже просимо прокоментувати.

На номер 481-44-01 не можемо дотелефонуватись – не буруть слухавку. Можливо ще є якісь контакти? Напишіть, будь ласка, на пошту. Будемо дуже вдячні.


Написано: 27.11.2015
Мене у фейсбуці нема!


Автор: Кирик Анастасі Вікторівна
Доброго вечора.Скажіть будь ласка чи можу я закінчивши іншу спеціальність не повязану з видавничою справою поступити на магістратуру?Десь просто чула таку інформацію.


Написано: 28.11.2015
Можете, це так звана перехресна магістратура


Автор: Зеленюк Елізавета Сергіївна
Доброго вечора. У 2016 році я закінчую четвертий курс факультету філології, відділення журналістики Ужгородського Національного Університету. Мене цікавить, чи вступ до Інституту журналістики КНУ на п\'ятий курс вважатиметься у такому випадку перехресним. Наперед дякую.


Написано: 29.11.2015
Так


Автор: Акинжалы Виктория Анатольевна
Здравствуйте ! Мой вопрос состоит в следующем : могу ли я получить второе высшее образование у вас, в Институте Журналистики по специальности \" издательское дело и редактирование \"на заочном отделении , контрактная форма обучения ? Я имею высшее образование НТУ\"ХПИ\"( Харьковский Политех), факультет управления бизнесом, специальность \" маркетолог \", год окончания 2008й. На какой курс меня примут, сколько будет длиться обучение ? Как проходит поступление - собеседование или другие формы? Сколько будет стоить обучение на заочном факультете ИЖ по специальности \" издательское дело и редактирование \"?
Спасибо за ответ !


Написано: 23.11.2015
На жаль, у нас немає заочної форми на видавничу справу і редагування у бакалавраті. Ви можете, маючи освіти, вступати до нас у магістратуру відповідну, але це влітку через приймальну комісію і на загальних підставах (читайте умови вступу, які з*являться на сайті університету). Є можливість потрапити і на бюджет, якщо він буде


Автор: Студент Інституту Журналістики
Шановний Володимире Володимировичу, скажіть, будь ласка, чому Інститут журналістики, за освіту в якому мій батько сплачує немалі кошти, не в змозі забезпечити вбиральні рідким милом та туалетним папером?


Написано: 10.11.2015
бо ви платите гроші не інституту, а університету


Автор: Діденко Максим Вадимович
Добрий день! Дуже хочу навчатись в ІЖ на факультеті \"Журналістика\" і маю кілька запитань до Вас.
1) Що собою представляють творчі конкурси і як до них готуватись? Чи можна якось підготуватись до них без підготовчих курсів при ВНЗ(мешкаю не в Києві)?
2) Коли я зможу дізнатись дати вступних етапів?
3) Коли в ІЖ День відкритих дверей?


Написано: 04.11.2015
Щодо дня відкритих дверей - стежте за оголошеннями на сайті. Нової програми творчого конкурсу ще нема


Автор: Студентка першого курсу
Доброго дня!
У мене запитання:чи можна перевестись з денної форми навчання на бюджеті на заочну форму навчання на бюджет?
І як це краще зробити до сесії чи після неї?


Написано: 08.11.2015
Це краще робити під час канікул, але на бюджет, якщо там буде місце


Автор: Анатолій ПР ПР
Я студент 5 курсу іншого вузу на бюджеті.. якщо кинути навчання на спеціаліста, то можливо вступити на бюджет на магістра? Мені казали, якщо навчаєшся на спеціаліста на бюджет, то магістратура контракт


Написано: 09.11.2015
Краще про це запитайте у юриста


Автор: Комендантова Анастасія Романівна
Доброго дня! Я навчаюсь у сумському Машинобудівному коледжі на спеціальності \"Видавнича справа і редагування\", галузь \"Журналістика\" на 3 курсі. Одразу по завершенню навчання і отримання диплому молодшого спеціаліста, я б хотіла вступити до Інституту журналістики КНУ імені Тараса Шевченка на кафедру телебачення і радіомовлення. Скажіть, будь-ласка, чи можу я вступити на 2й чи 3й курс, можливо додатково доздавши якісь предмети, чи маю вступати на 1й курс? А також, у мене є досвід безпосередньої роботи на місцевому телебаченні - чи допоможе мені це якось при вступі? Дякую, з повагою, Анастасія Комендантова.


Написано: 09.11.2015
Ви можете вступати на 2 курс


Автор: Терлєєва Вікторія Олексіїна
Доброго дня! Мене цікавить переведення до Вашого інституту. Я навчаюся на 1 курсі в НУБіп(вступила на навчання 01.09.2015), і маю бажання здобути освіту журналіста у Вашому ВНЗ. Чи можу я перевестися після першої сессії і що для цьоьго потрібно зробити? Сподіваюся на Вашу відповідь. Дякую!


Написано: 10.10.2015
Ні, після першої сесії не можна, тільки після закінчення першого курсу через приймальну комісію


Автор: Коваленко Юлия Александровна
Здравствуйте,
подскажите пожалуйста, какие есть специальности в Институте Журналистики?


Написано: 13.10.2015
журналістика, видавнича справ, реклама та зв*язки з громадськістю, кіно- і телемистецтво


Автор: Прочук Роман Богданович
Чи працюють курси по підготовці до ТК з журналістики на окр бакалавр?


Написано: 19.10.2015
У нас ні


Автор: Мітєва Катерина Олександрівна
Добрий день) Коли початок зимової екзаменаційної сесії? Заздалегідь дякую


Написано: 22.10.2015
Після новорічних свят. Графіка ще нема


Автор: Студент Інституту Журналістики
Володимире Володимировичу, добрий день! Маю таке запитання:
чому 20 жовтня столики в холі інституту були встелені агітаційними листівками Партії місцевого самоврядування? Це нормально? Як Ви ставитеся до передвиборчої агітації в Інституті журналістики? Чому на це ніхто не вплинув?
Дуже шкода спостерігати за таким явищем в рідному ІЖ.


Написано: 23.10.2015
Жаль, що я пізно прочитав це повідомлення. А хто ж їх пустив у наш корпус? Є завідувач корпусу, яка підпорядкована ІМВ, треба було звернутися зразу до неї.


Автор: Студент Інституту Журналістики
Дуже хочеться, щоб до студентів ставилися з елементарними повагою та розумінням працівники їдальні ІЖ. На прохання підігріти їжу (всі ж розуміють, що в ІЖ є мікрохвильовки) на нас подивилися, як на ідіотів і люб\'язно запропонували їсти у такому вигляді, в якому є. І от цікаво: холодні смажені яйця - це взагалі що на смак?

Як можна вплинути на цю ситуацію?


Написано: 23.10.2015
В ІЖ нема їдальні. Є в корпусі по вул. Мельникова. Це не наша їдальня. У вас є студпарламент та у міжнародників, є профкоми студентські, ставте ці питання перед ними і вирішуйте з їдальнею. У свою чергу я поговорю з завідувачем їдальні.


Автор: Антонюк Богдана Сергіївна
Добрий день, Володимире Володимировичу!
В мене запитання, чому в нашому інституті немає власної друкарні?
Так як практичні завдання в Інституті журналістики включають створення газет та журналів, то перед студентами всіх курсів постає питання, де ж їх друкувати. По-перше, знайти дійсно хорошу недорогу поліграфію не просто. По-друге, щоб роздрукувати журнал, потрібно заплатити близько 300 гривень, і то по знайомству. А так, як в інституті ще й є спеціальність \"видавнича справа та редагування\", поліграфія була б доречною.


Написано: 27.10.2015
Щоб побудувати друкарня, треба приміщення і гроші. Ми державний заклад, держава дає гроші тільки на зарплати і стипендії. Контрактні гроші теж ідуть на зарплати викладачів, які навчають тих, хто на контракті. Те, що залишається, ун-т використовує на комуналку та ремонти, або підримати корпуси


Автор: Ковальова Д Д
Добрий день! Скажіть, будь ласка, чи можна скласти літню сесію достроково? Що потрібно для цього зробити? (1 курс, журналістика)


Написано: 02.11.2015
Достроково тільки через хворобу або якщо ун-т вас кудись направляє


Автор: Студентка Інституту Журналістики
Володимире Володимировичу, ознайомившись зі всіма Вашими відповідями, хочу повідомити, що будуючи сьогодні на кафедрі іноземних мов, студентам продовжують говорити, що вони зобов\'язані здавати державний іспит. Кому ж вірити ? Коли в цій ситуації буде поставлена крапка ?


Написано: 28.09.2015
Я вам відповів. Ви все одно за своє! У мене таке враження, що вам хочеться, щоб вас змушували складати іспит. Для чого ви ходите і перепитуєте? Напишіть на моє ім*я заяву з проханням перенести бали з іноземної за перши курс і занесіть мені у приймальну. І живіть собі спокійно без іноземної!


Автор: Випускник І Ж
Володимире Володимировичу, на першому курсі мені поставили низький В2 через конфлікт з викладачем, а на 4-му я склала на С1.І що у додатку до диплому? Те нижче В2, а не С1.І так залишили всьому курсу, ніхто бали не виправив ні в кращу, ні в гіршу сторону. Тому якщо ситуація така сама, то не вводьте в оману, бо це дуже неприємно. Деякі справді хочуть виправити оцінку з тієї чи іншої причини, а за тиждень до іспиту дізнаєшся, що даремно рік відбув на парах і можеш на той іспит не йти. Ви нам особисто теж заходили і говорили, що оцінку виправлять. Мені студентів шкода після власного засмучення, тому й пишу.


Написано: 29.09.2015
Дякую за пояснення. Тільки я вас не вводжу в оману (для чого це мені?!). До речі, я не знав, що така ситуація з додатками до диплому та іноземною. Завтра буду з*ясовувати, чому так трапилося. Швидше за все це нерозторопність якогось методиста, у кінці року ні ви, ні викладачі це питання не підняли, тому я і не втручався в ту ситуацію. Тепер проконтролюю і розберуся. Згідно з навчальним планом, за яким ви навчалися і зараз навчаються 2-4 курси, у вас два курси іноземної мови - основний, який закінчується іспитом в кінці першого року навчання, та додатковий, який триває до 8-го семестру і закінчується заліком. Додатковий курс обов*язковий, але вам та нинішньому четвертому курсу ми йдемо назустріч, бо перехід на нові навчальні плани призвів до того, що якщо ви не вивчали іноземну на 2-3 курсі, ви мали б почати вивчати на четвертому, а це недоцільно. ТОму ми й пішли по шляху перезарахування. Ті студенти, які погодилися вивчати, мали можливість отримати свої бали за цей додатковий курс.
Але я б так печально не ставився до необхідності вивчати іноземну мову. Радіти треба, що у вас виникла така можливість безкоштовно спілкуватися іноземною. Будь-яка можливість повчити мову - це розкіш і тільки на користь. Навіть би без іспиту і заліка (хіба в них річ!) Тим більше, що на кафедрі працюють викладачі, які на високому рівні володіють іноземними мовами.
Автор: Четвертий курс ІЖ
Володимире Володимировичу, добрий вечір! Скажіть, будь ласка, чи буде в кінці цього року якийсь обов\\\'язковий іспит з мови? Кафедра каже, що це організовує обов\\\'язковий іспит жовтий корпус, як експеремент над нами? Що це таке? Навіщо? Ми ж не вивчаємо нічого і Ви сказали, що цього не буде. Коли нас перестануть обманювати. І коли Ви будете в інституті, щоб вирішити це питання?


Написано: 30.09.2015
В інституті я буду з 12 жовтня, бо зараз у відпустці. Сьогодні говорив з завідувачем кафедри Оленою Степанівною і вона підтвердила, що ніхто вас не буде змушувати складати іспит, ми вам перезарахуємо бали за перший курс, якщо ви напищете заяву про це. До речі, у вас ніякого іспиту нема, у вас залік за навчальним планом. Одне слово, якщо ви не хочете ходити на іноземну мову, пишіть заяву на моє ім*я з проханням перезарахувати бали з іноземної мови за перший курс


Автор: Студент Інституту Журналістики
Дякую за відповідь, Володимир Володимирович! Тож Ви офіційно заявляєте, що вирішите питання з кафедрою іноземних мов і студенти теперішнього 4 курсу не будуть в примусовому порядку здавати державний іспит з іноземної мови і вивчати обов\'язково його протягом року, як того вимагає кафедра? Адже Ви чудово розумієте, що більшість студентів не вивчали мову.


Написано: 26.09.2015
Так


Автор: Випускник І Ж
Володимире Володимировичу, у мене тоді питання, як випусника нашого вишу. Трохи нище зазначено, що можна було поліпшити оцінку з іноземної мови, якщо скласти її на 4 курсі знову.
Тоді так: чому нашому випуску (2015) ніхто нічого не поліпшив? Склали на 1-му, на 4-му, а все одно залишились у додатку до диплому ті бали, що були на 1-му. А Ви казали те саме. Оце справді був обман року, і не одна я такої думки. Просто ніщівно вбитий час... Тому якщо знов така ситуація, то краще кажіть вже як є, щоб потім не було нарікань. Бо я зараз нарікаю і спогад у мене не надто вже хороший з цього приводу


Написано: 27.09.2015
На це я нічого вам не можу однозначного відповісти, бо наявність можливості поліпшити оцінку не означає, що вам її на іспиті мають поставити обов*язково вищу. Все залежить від вашого рівня володіння мовою. І тут треба розглядати конкретну ситуацію з конкретним студентом. Крім того, минулого року на 4 курсі виставляли не бал, а присвоювали рівен - від А1 до С2. Як буде цього року, чи ставитимуть бал чи знову присвоюватимуть рівень - ще не знаю. У будь-якому випадку, якщо у вас був за перший курс рівень, наприклад, А2, а тепер ви матимете рівень В2, то вам мають поставити В2


Всього запитань: 4270
Сторінка: 1 2 3 4 5 6 7
Час генерації: 0.007 сек