Віртуальна приймальня

*П.І.Б.:
*Електронна пошта:

*Запитання:

  Запитання Максимум 2000 символів

Поля з зірочкою є обов'язковими для заповнення

Директор не спілкується з анонімними відвідувачами
та не відповідає на запитання, що не стосуються Інституту журналістики та Інституту масової комунікації.

У випадку відсутності директора (відрядження, відпустка) всі накопичені протягом цього часу повідомлення не залишаться без уваги...

АдмінАвтор: Боднар Аліна Михайлівна
Добрий день, Володимире Володимировичу!
Я - випускниця бакалаврату ІЖ за напрямом \"Видавнича справа та редагування\". Хотіла запитати, чи можу я подавати документи на вступ до магістратури з журналістики? Особливо цікавить заочна форма навчання.
У додатку 3 до цьогорічних Правил прийому до Київського національного університету під напрямом магістратури \"Журналістика\" зазначено \"диплом бакалавра за будь-якою
спеціальністю\". Тут же вказано можливість заочного навчання.
Чи можна це трактувати як позитивну відповідь на моє запитання?
Дякую!


Написано: 26.06.2015
Так, ви можете.


Автор: Романова Аліна Володимирівна
Доброго дня! Чи можна перевестися з одного університету в інший, закінчивши 4 курс, за одним напрямом але різними факультетами, наприклад з
Факультет: Хімічних та біофармацевтичних технологій
Галузь: Фармація
Напрям: фармація
на
Факультет: Медичний
Галузь: Фармація
Напрям: фармація???


Написано: 24.06.2015
Запитання не до мене


Автор: Пилипюк Антон Іванович
Добрий день!
Скажіть, будь ласка, чи надає ІЖ місця в гуртожитку під час вступних іспитів у магістратуру для студентів з інших міст? Якщо \"так\", то до кого можна звернутися з цим питанням (електронна адреса, телефон). Буду вдячним за Вашу відповідь!


Написано: 25.06.2015
Надає, у приймальній комісії вам скажуть


Автор: Студентка Четвертого Курсу
Коли буде інформація про кількість бюджетних місць на магістратурі з журналістики та медіакомунікацій?


Написано: 16.06.2015
...коли надасть інформацію МОН, це може бути і в липні


Автор: Студент четвертого курсу
Доброго дня!
Цікавить таке питання: чи дає червоний диплом бакалаврату які-небудь пільги при вступі до магістратури? Якщо дає, то які?


Написано: 17.06.2015
Ні, дає середній бал


Автор: Клебан Юлія Олегівна
Добрий день! Скажіть, будь ласка, чи може п\'ятірка за практику або курсову перекрити трійку за екзамен? Дякую.


Написано: 17.06.2015
Що значить перекрити?


Автор: Студентка четвертого курсу
Коли з\'явиться кількість державного замовлення? НІби пора б уже.....


Написано: 24.06.2015
Це запитання до Сергія Мироновича Квіта...


Автор: Студентка четвертого курсу
Добрий день! Скажіть, будь ласка, чи іспит з іноземної мови на магістратуру передбачає усну частину?


Написано: 15.06.2015
Здається тільки письмово - тест, так було того року


Автор: Баркова Вікторія Анатоліївна
Іспит за розкладом 26 , чи можно його скласти 19 з іншою групою ? Що для цього потрібно , окрім згоди викладача?


Написано: 05.06.2015
По суті, більше нічого. Це справа викладача. Якщо протягом семестру працювали, маєте необхідну кількісь балів, то коли ви складете - 26 чи 19 - це не так важливо.


Автор: Зоріна Валерія Вікторівна
Доброго дня! Скажіть, будь ласка , які приблизно бали потрібно мати з ЗНО з англ., щоб пройти на бюджет на мови ? І чи взагалі це реально ?


Написано: 07.06.2015
Це залежить від того, які бали цього року подадуть


Автор: Студентка четвертого курсу
Добрий день! Скажіть, будь ласка, коли з\'являться (і чи з\'являться взагалі) питання, за якими потрібно готуватися до вступу на магістратуру з медіакомунікацій?


Написано: 13.06.2015
Це є у розділі "Програми вступних випробувань"


Автор: Справедливость Не Восторжествует
Под псевдонимами мы прячемся, т.к. даже тут Вы сообщения редактируете. Цензура везде, невзирая на п. 2 ст. 15. Часто у нас в ИЖ это ещё пафосно называют \\\"корпоративной этикой\\\". Умные слова для заезженных механизмов.
И действительно, без утраченного фрагмента первого сообщения, Ваше звучит разумно, без питань. Но действие Ваше нарушает этику - вырваны слова из контекста. Достойный пример только что подали. Я-то ещё ладно, студент без имени, возмущенный положением вещей и подстрекаемый юношеским максимализмом, а вот для Вас как-то не совсем хорошо уже так делать.
Насчет курильщиков. Вы уже и фотографировать говорили, но агрессивные дамочки сыплют проклятиями и угрозами разбить телефоны, не выписать справки и т.п. 
Я по закону и делаю, за что и получаю. Даже в нашем институте. Так что покамесь попридержу называть себя, у нас это чревато разбором полетов. 
На 90% уверен, что сообщение опубликовано не будет или же будет опять безбожно отредактированно, руководствуясь мифической \\\"корпоративной этикой\\\".


Написано: 05.06.2015
Шановна Справедливость, яка НЕ Восторжествовала! Не бачу зв*язку між тим, що ви під псевдонімом і що я редагую ваше висловлювання. Логіки ніякої! Не шукайте захисту для себе. Це віртуальна, але ПРИЙМАЛЬНА. ЦЕ все одно, що ви зайшли до мене в кабінет у масці.
За браком часу я незавжди встигаю відповісти, тим більше на довгі листи. Тому я виділяю у вашому зверненні ті фрагменти, на які відповідаю.
А от щодо корпоративної етики, то ви глибоко помиляєтеся. Етика різних спільнот була, є і буде. Етика сім*ї, родини, кола друзів, кола колег і т.д. Коли кажуть, що треба керуватися в усьому здоровим глуздом, то мають на увазі, що не існує абсолютних свобод, а є обмеження, відносність і наші вчинки визначаються багатьма речами - і моральними нормами співжиття насамперед. У нашому університеті навіть включено до навчальних планів дисципліну \"Корпоративна етика\" як обов*язкову, тому що європейськість і цивілізованість визначається здатністю дотримуватися норм співжиття у соціумі. Спробували б ви в американському суспільстві порушити, наприклад, ієрархію установи і через голову керівника звернутися до вищого керівника - вам би зразу вказали на ваше місце згідно з вашою посадовою інструкцією. Колись я працював в американському Корпусі миру і знаю ці правила.
Етика дисциплінує, дає порядок, змушує людей займатися справами по суті, не дозволяє впадати в крайнощі, не відволікатися на порожні розмови та зайві вчинки. Етичним є вирішувати проблеми у своєму соціумі та за допомогою внутрішніх ресурсів. Етичним є поставити питання про допомогу від зовнішнього світу стосовно свого соціуму, якщо всі можливі засоби й способи вичерпано. Це якщо мати на увазі цивілізований спосіб вирішення проблем. Звичайно, є і нецивілізовані способи. Але це вже хто на що вчився!


Автор: Майборода Василь Васильович
Добрий день!
Прочитав умови нарахування додаткових балів за наукову діяльність та особливі заслуги у навчанні під час вступу до магістратури в ІЖ (на сайті). Там детально все розписано, але мене збентежила виноска, де зазначено, що перемога у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт буде зарахованою у разі, якщо напрям відповідає фаху (іншими словами: з фізики диплом подавати не варт)... Звідси питання: наскільки я знаю, конкурс наук. робіт у сфері соціальних комунікацій цьогоріч відбувся вперше (під обстрілами у Маріуполі), тому не всі змогли взяти у ньому участь. Чи будуть зараховуватися перемоги, до прикладу, з української мови та літератури чи видавничої справи, одержані у різні роки (коли ще соц. комунікацій не було в переліку конкурсу наук. робіт). І якщо таких дипломів є декілька, чи будуть вони зараховані всі, чи тільки якийсь один (тобто, якщо є 2 дипломи: з конкурсу наук. робіт з вид. справи та з соціальних комунікацій). Врахують тільки один диплом (відповідно і бали - 10, якщо не помиляюся) чи два (20 балів)? Це важливо, бо інколи суть справи визначають десяті бала... П.С. Я вступатиму до магістратури з \\\"Журналістики\\\". Буду вдячним за Вашу відповідь!


Написано: 04.06.2015
Правила ці складали не ми, тому будемо їх виконувати. На журналістику треба було брати участь у конкурсі з журналістики (в рамках соц. ком. - з теорії та історії журналістики). Детально не можу відповісти про все, що ви запитуєте, бо ще й сам не зовсім володію цим матеріалом


Автор: Клименко Марина Сергіївна
Володимире Володимировичу, будь ласка, розпорядіться, щоб на сайтах кафедр була актуальна інформація принаймні про викладачів і їхні регалії. Я розумію, що ці дані можна знайти в інших документах на сайті Інституту або в самому Інституті, але вони не такі помітні, та й турбувати нікого не хочеться... Просто дуже негарно виходить, коли оформлюєш документи та зазначаєш щось неправильно, чим дратуєш або засмучуєш людину :) Дякую.


Написано: 04.06.2015
Дякую, розішлю завідувачам


Автор: Вахтіна Галина В*ячеславівна
Доброго дня! Скажіть, будь ласка, чи матиме учасник цьогорічного конкурсу \"ШАНС\" пільги при вступі на факультет журналістики? У попередні роки переможці отримували 200 балів за творчий конкурс і рекомендацію до вступу. Яка процедура цього року?


Написано: 04.06.2015
Ні, такого вже нема. Комісія оцінює доробки і згідно з умовами творчого конкурсу додає бали


Автор: Бережнюк Олена Василівна
Як зазвичай перед іспитами піднімається тема корупції. В мене буде спочатку невелика репліка з цього приводу. А потім питання. Власне, сама тема досить складна. І ми з Вами прекрасно розуміємо чим. Справи про корупцію завідомо програшні, не залежно від того, хто ними займатиметься: студенти, університет, міністерство. Закон у нас \\\"двохсторонній\\\": покарання отримає і той хто бере, і той хто дає. Завідомо писався він саме так, щоб було практично неможливо притягнути когось до відповідальності(хто сам себе підставить? хіба хто психічно не здоровий). Більше того, закони нашої держави влаштовані таким чином, що навіть людина, яка абсолютно точно знає всю структуру певної корупційної схеми(кому дають, хто дає, скільки, і з яким результатом), не може нічого навіть сказати, бо ще до того часу, поки можна буде щось довести в юридичному порядку, ця людина буде притягнута до відповідальності за наклеп(за це судять швидше, ніж за корупцію). Викладачі беруть - малі зарплати. Студенти дають - \\\"провтикали\\\" і мама буде вдома бити. А \\\"провтикують\\\", бо знають, що все завжди можна \\\"пАрішать\\\". Замкнуте коло. Взагалі, корупція - невиліковна зараза, яка не відійде разом з заборонами. В приватних розмовах я неодноразово пропонувала представникам Міністерства у вирішенні цього питання звернутися до історії. Цікавий факт, у країнах, де за хабарі відрубували руки, корупція не процвітає. Над цим варто було б замислитися.(До речі, якщо Ви вирішите взяти ідею на озброєння, у Вас як мінімум вже є один доброволець, який з радістю займеться втіленням ідеї:)))
А, і питання. Скажіть будь ласка, це нормальна ситуація, коли посеред білого дня під вашими дверима, коридором адміністративної частини, мимо викладачів несеться студентка, що кричить в трубку: \\\"Тату, ти памятаєш, що мав скинути мені гроші? Я маю до кінця тижні заплатити за іспит!\\\"???


Написано: 04.06.2015
Цілком згоден, але руки треба рубати і тому, хто дає теж, особливо в нашому суспільстві, оскільки тиск збоку дающего і просящего просто доходить до абсурду в усіх сферах.
Щодо студентки. Один тільки приклад: студентку відрахували рік тому, приїжджає тато і каже, так вона ходить в університет і гроші просить на проживання та навчання (бо контракт!)!!! ТОму, що означає почута вами фраза студентки, - точно сказати важко. Хоч ваш варіант теж не можна виключати


Автор: Авраменко Марина Федорівна
Добрий день, пане Володимиру Володимировичу! Підкажіть, будь ласка, коли в бакалаврів РЗГ буде вручення дипломів? Готуємо івент, потрібні дати. Дякую за розуміння. З повагою, Марина.


Написано: 30.05.2015
30 червня


Автор: Авраменко Марина Федорівна
Добрий день, Володимире Володимировичу. Володію інформацію про те, що формо диплому буде змінено. Подеякують, що саме через це вручення буде в серпні місяці. Чи це так? Чи є точна дата вручення дипломів для студентів 4-го курсу РЗГ? Дякую.


Написано: 03.06.2015
Я такою інформацією ще не володію. Дату встановлювали 30 червня


Автор: Студенти випускники магістри
Щодо звернення до магістрів: ні, ви не праві. Почали ми готуватися вже давно. Але за старим документом, який був на сайті. І цей документ нас абсолютно не задовольняв, бо не мав відповідень на багато наших питань.
Написати роботу - це одне діло. Оформити її належним чином - зовсім інше. Надто багато різних керівників робіт і одні кажуть пишіть так, інші — по-іншому. Саме тому ми звернулися до Вас у Віртуальну приймальню. Роботу треба здати за 2 тижні до захисту, як нам сказли на кафедрі. А отже 22 травня у нас було ще достатньо часу для того, щоб ДОоформити свою написану роботу.
Ви надто погано думаєте про своїх студентів, Володимире Володимировичу. Сумно, що наше конструктивне зауваження про відсутність документу на сайті викликало таке засудження. Ми не знали, що у Вас якісь там із ним проблеми, звідки нам це знати?
Дякуємо за оновлення.


Написано: 28.05.2015
Я радий, якщо я і мої колеги помилялися щодо вашого ставлення до роботи


Автор: Зарицька Світлана Анатоліївна
Якщо Ви хочете, щоб все було по закону, то наступного разу коли побачу, що в туалетах палять, просто викличу міліцію. По справедливості і по закону. Тоді, коли я паліям зробила зауваження вони почали на мене кричати, а коли сказала, що поскаржусь директору, то відповіли: \"його сьогодні немає\" і з посмішкою пішли до своєї приймальні.
Ми не ховаємось і ми не хочемо, щоб за нас все робили, але хочемо, щоб і начальство не залишалось осторонь, коли ми лише повідомляємо про те, що дійсно існує в стінах ІЖ. Якщо до Вас і до Губерського вже звертались щодо цього питання, Ви провели зі своїми робітниками роз\'янювальну роботу, а вони продовжують палити в туалетах, то особисто я бачу лише один вихід - звільнити їх. От і все. Я ж цього зробити не можу, правильно?
Дуже дякую.


Написано: 29.05.2015
Світлано, ви правильно кажете. Для того, щоб ставити питання про звільнення, ви маєте написати на моє ім*я заяву з описом факту, а я маю зробити на цій підставі подання ректорові


Автор: Студентка четвертого курсу
Володимире Володимировичу, дуже просимо вас бути присутніми на консультації до ДЕКу бакалаврів 3-го червня о 14.10.
Є багато запитаннь. Та і, зрештою, це іміджеве запитання закладу загалом.


Написано: 29.05.2015
добре


Автор: Студент іншого закладу
Добрий день!
Вкажіть, будь ласка, чи цьогоріч буде відбуватися набір на підготовку магістрів з \\\"Реклами...\\\", \\\"Медіакомунікацій\\\". Оскільки попередньо міністерство скоротило перелік напрямів, начебто лишається лише \\\"Журналістика\\\". Отже, як ебути \\\"рекламістам\\\", \\\"видавцям\\\", студентам, що мали вступати на \\\"медіакомунікації\\\"? Подаватися на \\\"журналістику\\\"? Відповідно суміжне питання: чи у зв\\\"язку з цим буде збільшено кількість держ. місць на магістратуру з \\\"Журналістики\\\"? Буду вдячним за ґрунтовне роз\\\"яснення.


Написано: 28.05.2015
Цього року набір буде по-старому. Державні місця виділяє МОН, ще не виділяло


Автор: Справедливость Не Восторжествует
Знаете, сколько учусь в данном заведении, столько удивляюсь. Зашла почитать приемную на досуге и заметила очень \\\\\\\"профессиональный\\\\\\\" Ваш ответ, Владимир Владимирович, о взятках. Мол, не давайте сами. А если Вам угрожают вылетом? Скажете опять за руки ловить, как и курильщиков-нестудентов в туалете? Проходили, толку - ноль, только хамство и \\\\\\\"дякую за інформацію\\\\\\\". Дойдет до того, что у кого-то приступ астмы будет. Уже интересно, как администрация будет оправдываться.
При всем уважении ко многим преподавателям, стоящим преподавателям, ИЖ скоро скатится к чертям из-за таких особей, если не уже ниже дна. Надеялись, что после революции что-то изменится. Стыдно!


Написано: 28.05.2015
Шановна студентко (якщо ви насправді нею є!). От вся наша біда в тому, що всі все перекладають на когось: хтось має вирішити все і відразу. Питання корупції у нашій країні не подолає якийсь дядя, який прийшов на посаду. Усі повинні з цим злом боротися. Що значить: а если угрожают выгнать? То що, треба цукерками задобрювати, щоб не вигнали? А чому б не вчитися так, щоб не вигнали? Від кожного з нас розтлівання суспільства починається: хочемо пришвидшити щось - несемо хабар; хочемо пройти без черги - несемо хабар; хочемо не вчитися і щоб не вигнали - несемо хабар... А чому кожен з нас не хоче робити по справедливості, по закону? Невже ви думаєте, що студента, який вчиться, хтось буде виганяти і хтось йому погрожує? Зі свого боку, і з боку ректорату, та й МОН, постійно серед викладачів проводиться роз*яснювальна робота. Я ціную позицію тих студентів, які відкрито, не боячись, написали заяву на моє ім*я з указанням конкретних фактів щодо одного викладача за порушення трудової дисципліни. Розбираємося, ставимо питання про звільнення. Але в таких випадках треба розбиратися, бо є і нечесні на руку студенти, які в плані помсти за погані оцінки, можуть зводити наклепи. Звичайно, якщо в жіночому туалеті курять, то найкращий спосіб поскаржитись директорові і директор повинен стояти в жіночому туалеті і ганяти курильниць. Все, що адміністрація може зробити, - зробила. Є наказ ректора про заборону куріння і є надія на свідоме ставлення усіх до виконання наказу. А що робити, коли хтось не виконує? Так, я проводив роз*яснювальну роботу зі співробітницями, але ж і ви щось робіть - ви ж туди ходите і бачите тих, хто курить. Чому ви перекладаєте це тільки на плечі начальства? Наказ же не для начальства, а для вас. Ви могли б у той самий момент, коли курять, зробить зауваження. Вам грубо відповіли - зразу підійшли до директора чи заступника поскаржились... Ви ж ховаєтеся під псевдонімами і хочете, щоб за вас все робили.Автор: Клебан Юлія Олегівна
Добрий день!
Скажіть, будь ласка, чи впливають бали за залік на стипендію?


Написано: 26.05.2015
Ні


Автор: СТУДЕНТИ МАГІСТРАТУРИ ІЖ
ЗМІНИЛИ ФАЙЛ ПРО ВИМОГИ НАПИСАННЯ МАГІСТЕРСЬКИХ РОБІТ ЗА 3 (три) ТИЖНІ ДО ЗАХИСТУ???? ВИ ЗНУЩАЄТЕСЯ ІЗ НАС? ХОЧ БИ НА ГОЛОВНІЙ СТОРІНЦІ НАПИСАЛИ ПРО НОВИЙ ДОКУМЕНТ, МИ МАЄМО ЩОДНЯ ОНОВЛЮВАТИ КОЖЕН РОЗДІЛ САЙТУ ІЖ, ЧИ ЯК?! ХОЧА, НАЗВАТИ НОВИМ ЗРАЗОК 2008 РОКУ ТРОХИ ВАЖКО ВСЕ Ж... ЧЕСНО, НАМ ТРОХИ ОБРАЗЛИВО, І НАВІТЬ ЗОВСІМ НЕ ТРОХИ. СТАВЛЕННЯ ІНСТИТУТУ ДО СВОЇХ СТУДЕНТІВ, ВИПУСКНИКІВ ДИВУЄ((((

І ВЗАГАЛІ, У ЦЬОМУ ЗРАЗКУ СТАРИЙ ПРИКЛАД ОФОРМЛЕННЯ БІБЛІОГРАФІЧНОГО ОПИСУ. ДЯКУЄМО, ДУЖЕ ДЯКУЄМО ЗА СПРИЯННЯ У НАПИСАННІ РОБОТИ.


Написано: 26.05.2015
Про що ви говорите? Ці вимоги як не з 2005 року! Хіба що на титулі якісь зміни, то це не проблема його переробити. До травні вимоги були, які є зараз, потім був збій на сайті, оновили. Це означає, що ви взялись за роботу тільки в травні, коли відбувся цей збій. Щодо оформлення списку літератури, я попрошу проф. Сидоренко Н.М. дати пояснення, бо вона відповідає за цей документ


Автор: Жарков Федір Сергійович
В.В., як Ви відноситесь до того, що чверть викладачів в ІЖ бере хабарі? Це особливість ІЖ чи норма для укр. освіти?


Написано: 24.05.2015
То для чого ви даєте хабарі? Вас хтось просить це робити? Тоді скажіть: хто, де і коли. Інакше це просто розмови


Автор: Студенти випускники магістри
Директоре! Чи знаєте Ви, що всі магістри, спеціалісти, бакалаври не знають, як офорлювати свою роботу?

Написано: 24.05.2015
Для магістрів - у розділі Магістри, спеціалісти (правки внесено). Для бакалаврів - у розділі Бакалаври.


Автор: Студентка першого курсу
Шановний Володимире Володимировичу!
Хотіла б дізнатися, чи впливають на щось оцінки за залік?


Написано: 21.05.2015
На середній бал диплома


Автор: Студентка четвертого курсу
Добрий день!
Скажіть, будь ласка, чи вже відомо, скільки бюджетних місць на магістратуру з медіакомунікацій?


Написано: 21.05.2015
ні


Автор: Випускниця Інституту Марина
Добрий день! Де знайти інформацію про Журвесну 2015? Хочемо групою прийти на святкування, заодно відзначити 5 років після закінчення. Але інформації на сайті немає.


Написано: 19.05.2015
Уже є на сайті


Автор: Зарицька Світлана Анатоліївна
Добрий день. Вже не вперше я заходжу у жіночий туалет на другому поверсі (біля кафедр) і або вдихаю сигаретний дим, або застаю тих, хто там постійно палить. Вибачте, не знаю як їх звуть, але це ваші працівниці, які сидять у приймальні. На моє нещодавнє зауваження вони кажуть про те, що палять в той час, коли в нас за розкладом пари (це їх \"найвагоміший\" аргумент у відповідь), посилають мене в чоловічий туалет переконатись, що там теж палять (а там таки палять, тільки вже викладачі). Студенти ходять палити на вулицю, а викладачі дозволяють собі палити в туалетах. Це не нормально і до того ж заборонено законом. До Вас вже мабуть звертались з проханням зупинити це, але, як видно, нічого вирішено не було. Особисто мені дуже неприємно вдихати цей дим і псувати своє здоров\'я. Ще раз дуже Вас прошу розібратись з цим (чи повісити в туалетах заборону, чи сказати кожному особисто). Буду дуже вдячна.


Написано: 20.05.2015
Дякую за інформацію


Автор: Нахайчук Вікторія Олегівна
Вітаю! Скажіть, будь ласка, чи вже відомо, скільки бюджетних місць передбачено для магістратури цьогоріч? Дякую.


Написано: 20.05.2015
ще ні


Автор: Студентка четвертого курсу
Добрий день. Скажіть, будь ласка, чи в Інституті журналістики цього року можна вступати на спеціаліста (чи тільки на магістра)?


Написано: 14.05.2015
тільки магістра


Автор: Сайфудінова Карина Вячеславівна
Добрий день! Я - автор питання \"чи потрібно для всупу на спеціальність \\\"диктор і ведучий телебачення\\\" надавати довідку 86-о? \"
Проблема в тому, що на сайті університету написано, що ця довідка потрібна, а в правилах прийому вона не потрібна! То кому вірити?


Написано: 15.05.2015
Орієнтуйтесь на правила прийому


Автор: студентка першого курсу
Коли буде графік літньої екзаменаційної сесії для всіх інших курсів?


Написано: 15.05.2015
Скоро


Автор: Студентка четвертого курсу
Скажіть, будь ласка, у яких числах відбудуться державні іспити?


Написано: 17.05.2015
У першій половині червня


Автор: Студентка четвертого курсу
Володимире Володимировичу, я навчаюся на четвертому курсі. Нас всі лякають державним іспитом, кажуть, що він буде на початку червня. Але ні остаточного списку запитань, ні точної дати досі немає. Коли саме буде державний іспит? Де взяти запитання? І у якій формі (усній чи письмовій) він проходитиме?


Написано: 18.05.2015
Ну що ви говорите! З лютого місяця на сайті у розділі Питання і завдання до державної атестації висять матеріали. Читайте уважно


Автор: Клебан Юлія Олегівна
Добрий день!
Я студентка 2 курсу, видавнича справа. Підскажіть, будь ласка, коли ми повинні здати бакалаврський мінімум та як саме буде проходити захист? Гарно дякую!


Написано: 11.05.2015
Запитуйте на кафедрі


Автор: Клебан Юлія Олегівна
Добрий день!
Скажіть, будь ласка, чи після цього семестру виплата стипендій прохидитиме за рейтинговою системою, чи це лише чутки? Дякую.


Написано: 11.05.2015
Пока що чутки


Автор: Коваль Анастасія Миколаївна
Скажіть будь ласка, чи можна отримати додаткові бали за спеціальністю \"Журналістика\" за творчий доробок і чи він є обов\'язковим?
Дякую за відповідь :)


Написано: 11.05.2015
Можна, але творчий доробок не є обов*язковим


Автор: Магістратура перший курс
\"Ні, ви повинні готуати за спеціальністю \"теорія та історія журналістики\"

А, крім \"теорії та історії журналістики\", хіба за спеціальністю \"27.00.01 – Теорія та історія соціальних комунікацій\" не можна?


Написано: 12.05.2015
Взагалі-то ви маєте готувати за спеціальністю 8.03030101 - журналістика. Це є освітня спеціальність. А ви запитуєте про наукову як для захисту дисертацій. Головне, щоб у вас у роботі була присутня наука про журналістику


Автор: Павлушенко Валентина Анатоліївна
Володимире Володимировичу!
Вас вітає прес-секретар \"Зеленого інституту\".
Проекту, що народився в стінах Інституту журналістики, виповнюється вже 5 років!
А Ви жодного разу, на жаль, не брали участь в нашій акціїї.
Покажіть гарний приклад та дайте фору студентам!
20-го травня знесіть на перший поверх весь папір , що назбирався у Вас в кабінеті! Ми Вам допоможемо!
Зібрані зі збору макулатури кошти підуть на допомогу нашим колегам з історичного факультету - бійцям АТО.
Будете?
Ми на Вас дуже сподіваємось.


Написано: 13.05.2015
Як це я не брав! А ті ящики, які стоять біля розкладу?
Проте з 18 по 22 травня я буду в Івано-Франківську проводити Науково-методичну комісію. Дам доручення секретарю, щоб 20 травня здали макулатуру. Добре?


Автор: Рахманіна Анастасія Сергіївна
Шановний Володимире Володимировичу! Чому в \"правилах прийому на 2015 рік\" в журналістиці на заочну форму навчання укр мова/укр літ написано мін. кількість для допуску до участі в конкурсі 160 балів, а на головному сайті 140? Скажіть будь-ласка яка все ж таки правильна кількість балів.


Написано: 13.05.2015
Правильно на сайті університету


Автор: Студентка четвертого курсу
Скажіть, будь ласка,чи можна публікувати матеріали бакалаврського мінімуму? Я вже віддала їх на перевірку. Дякую.


Написано: 13.05.2015
Поговоріть з керівником


Автор: студентка другого курсу
Шановний Володимире Володимировичу! Я не відвідувала курс іноземної мови, бо викладач повідомила мені, що я не записана на нього, мене немає в списку. Скажіть будь-ласка, мені не треба буде складати залік з іноземної?


Написано: 07.05.2015
Треба складати, мова на другому курсі обов*язкова


Автор: студентка другого курсу
Шановний Володимире Володимировичу! Я не відвідувала курс іноземної мови, бо викладач повідомила мені, що я не записана на нього, мене немає в списку. Скажіть будь-ласка, мені не треба буде складати залік з іноземної?


Написано: 07.05.2015
Треба складати, мова на другому курсі обов*язкова


Автор: Голубова Олеся Валентинівна
Які предмети ЗНО потрібно здавати на факультет \"Журналістика\"?


Написано: 09.05.2015
Дивіться правила вступу


Автор: Магістратура перший курс
Володимире Володимировичу, добрий день.

Чи можуть студенти, що навчаються за напрямом \"журналістика\" готувати магістерські дисертації за спеціальностями 27.00.06 – Прикладні соціально-комунікаційні технології чи 27.00.07 – Соціальна інформатика? Дякую.


Написано: 10.05.2015
Ні, ви повинні готуати за спеціальністю "теорія та історія журналістики"


Автор: Сайфудінова Карина Вячеславівна
Добрий день! Хочу поставити таке питання: чи потрібно для всупу на спеціальність \"диктор і ведучий телебачення\" надавати доовідку 86-о? Завчасно дякую!


Написано: 10.05.2015
Подивіться правила вступу на сайті університету, там є перелік документів


Автор: Катеринич Петро Вікторович
Добрий день, Володимире Володимировичу. Питання з приводу оголошення: \"Студенти, які бажають отримати сертифікат про рівень володіння іноземною мовою, мають до 8 травня 2015 року написати заяву про допуск до складання іспиту\"
Чи можуть студенти, які не відвідували факультатив, складати іспит на знання мови для отримання сертифікату?


Написано: 02.05.2015
Можете


Всього запитань: 4153
Сторінка: 1 2 3 4 5 6 7
Час генерації: 0.015 сек